Skocz do zawartości


Co robimy Placuszki?


167 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jimmy

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2019 - 10:30

Czółkiem, Placki. Z chęcią wpadnę do was czasem, jeśli pozwolicie, na waszego Discorda. Można pyknąć w Apexa czy coś :).
Steam: http://steamcommunit...id/JimThePlayer
Battle.net: Jimmy#2614

#42 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 06 kwietnia 2019 - 10:46

Jasne Jimmy:)
Na razie Discord mamy tutaj
https://discord.gg/KdF6vAC
Ale sytuacja z nim jest nie do końca jasna więc nie wiadomo czy będzie moderowany czy nowy nie powstanie.
Poproszę Maula albo Gaaxa aby założyli kanał Apex bo już kilku do grania jest osób chętnych.
Wpadaj kiedy chcesz :) na forum też zapraszam bo niebawem będzie więcej treści.
Dołączona grafika

#43 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 06 kwietnia 2019 - 11:15

Przeryłem temat od deski do deski i mam kilka spostrzeżeń.

BF1942 - Myślę, że tutaj trzeba uderzyć do Mace Windu, kiedy ostatnio rozmawialiśmy prowadzili jeszcze regularne rozgrywki międzyklanowe w ten poczciwy tytuł, czemu nie robić tego ponownie pod banderą placków. Darmowa reklama a tag rozpoznawalny z dawnych lat.

BF2 - Niestety BF2 Revive dokonał żywota, ale wciąż aktywnie z bardzo dużą liczbą pełnych serwerów funkcjonuje BF2 Hub, którego swego czasu testowaliśmy wraz z Ozzym, Swaggerem i Harnasiem, zawsze w ramach nostalgicznej wycieczki można spróbować coś tam podziałać.

BF2142 - Za czasów revive byly serwery, teraz niestety nie wiem jak to wygląda.

Maul - Myślę, że nie ma co zaczynać reaktywacji klanu od osobistych wycieczek i urażonej dumy sprzed paru lat. Mamy zachęcać a nie zniechęcać. Każdy bez względu zasługuje na drugą szansę.
Dołączona grafika

#44 PaulPL1

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 543 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kielce



  • BF2 GUID

Napisano 06 kwietnia 2019 - 16:57

Siema wszystkim,

Do sekcji BF2 4fun dołączyłem gdzieś pod koniec 2006 roku, a później z Mufem i innymi graliśmy w 1942 i w sumie moja aktywność na forum skończyła się z 10lat temu, ale chętnie pograł bym w jakiegoś BFa, chociaż na powrót do klanówek w '42 (czy czymkolwiek innym :D) raczej małę szanse :(

PS.
Ostatnio pykam też w Elite: Dangerous, może ktoś z placków też gra?
Dołączona grafika
Naturalny anty-Mufek

#45 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 06 kwietnia 2019 - 17:18

Będziemy się organizować na różne tytułu. Ważni są pierwsi którzy by trzymali frekwencję. Później to by już z górki poszło jak ostatnim razem.
Dołączona grafika

#46 ozzY_22

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 018 postów

Napisano 06 kwietnia 2019 - 22:13

Jestem żyję przeczytałem cały temat i radość moja jest ogromna.
Czasu niestety prawie brak ale z chęcią wrócę do takiej formy w której gramy i gadamy o pierdołach.
Kiedyś to właśnie luźna "rodzinna" atmosfera spajała całe PL4FC, piękna sprawa.

Miło wszystkich widzieć.
Nie pomogę nic w kwestii technicznej niestety, ale parę kontaktów jest dam znać że coś się dzieje.
___________

#47 Iras

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 463 postów

Napisano 07 kwietnia 2019 - 17:31

Siema Pryki, Dzięki Jakub za info na MSG. Ogólnie czasami grywam w BF4, 5 nawet nie tykam, nie podeszła mi. Oczywiście z tagiem :P. Okazjonalnie APEX zagram ale to głównie późnymi wieczorami.
Jak już wspomnieli wszyscy na wstępnie, PL4FC już jako społeczność a także wyautowanie sekcji. Czysty 4FUN.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz im, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic profesjonaliści...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#48 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 07 kwietnia 2019 - 18:09

Siemka Irek bardzo mnie cieszy że wpadłeś i że nadal jesteś aktywnym graczem:). Wygląda na to że będziesz miał ekipę do grania w BFa.
Postaramy się ściągnąć jak najwięcej starych graczy, ale główny nacisk idzie na świeżą krew. Raz że z każdym z kim rozmawiam to ma mało czasu.
Druga sprawa bardziej bolesna i problematyczna. Ludzie pomimo tylu lat nadal mają miedzy sobą jakieś waśnie. I nie mówię o jednej osobie a z 5 z którymi rozmawiałem a to dopiero początek.
Trochę to mnie dziwi a wręcz bardzo bo to jedyny powód dlaczego nasza ekipa się rozbiła na ileś tam małych grupek. Czasy się zmieniły, wszystko w około, poza urazami.

Więc nie wiem czy niektórzy dadzą radę znieść swoje obecności. Czy też najlepiej nie będzie odciąć się od wszystkiego i zacząć od dokładnego zera na neutralnym gruncie. I wtedy zobaczyć kto czuje się jak placek ponad podziałami.

Plan jest taki że luzujemy do minimum z zasadami, gramy 4fun i robimy coś dla innych, a jak inni będą chcieli coś więcej zrobić, to my im ich będziemy w tym wspierać.
Zaczynamy nowy rozdział i próbujemy raz jeszcze to rozkręcić. Koniec z molochem uprawnień i władzy gdzie jak w zakładzie pracy więcej jest palców wskazujących i karzących niż rąk coś wykonujących.

Ma ktoś z Was namiary do Dusika? MasterBB, Dmuch? Bibola? Skypana. wpisujcie kogo macie bo ja nie mam wszystkich kontaktów a chciałbym poznać jak najwięcej opinii abyśmy mieli obraz na czym stoimy albo raczej na czym leżymy:)

Jak ktoś jeszcze ma z kimś kosy to też dajcie mi znać aby było wiadomo czy więcej tutaj wrogo do siebie nastawionych, niż tych którzy chcą coś pomóc.
Dołączona grafika

#49 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 07 kwietnia 2019 - 18:38

https://discord.gg/4dTYJF na tym discordzie przesiadujemy czasami ze skypanem z arturkiem i kotulinem
Dołączona grafika

#50 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 07 kwietnia 2019 - 18:42

Dzięki Toper wpadnie wieczorem pogadam z Wami co o tym myślicie jak nie macie nic przeciwko.
Dołączona grafika

#51 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 07 kwietnia 2019 - 19:17

Jestem pewien ze nikt nie ma nic przeciw :)
Dołączona grafika

#52 Iras

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 463 postów

Napisano 07 kwietnia 2019 - 19:48

Bibola i Twardego często na TS można spotkać szczególnie piątek, sobota. cyngiel-pl.gclan.pl:10004 :)
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz im, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic profesjonaliści...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#53 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 07 kwietnia 2019 - 20:01

Super wiadomość, dasz radę się z nimi skontaktować Ireczku aby tutaj wpadli?
Ja właśnie rozmawiałem ze Sky i resztą składu, obiecali wpaść na forum i mam nadzieje że się zgadamy i zaczniemy wszyscy wracać na wspólne śmieci.

Super jakby to wypaliło bo z tego co widzę jest nadal sporo aktywnych placuszków. Nawet nie liczę że będziemy grali wszyscy razem, ale miło będzie poskakać po kanałach i ze starymi kumplami pogadać.
Poza tym w grupie siła :)
Dołączona grafika

#54 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 07 kwietnia 2019 - 21:18

No siema :) Placki gdzieś tam jeszcze są. Jak widać żyją. 90-na pełne zaskoczenie po odwiedzinach. Oczywiście na plus. Osobiście do e-sportu nigdy się nie garnąłem więc z miejsca zaznaczam, że nie jest to moja bajka. Żadne treningi, spotkania i ustawki mnie nie interesują. Obecnie przeszedłem w stan grania do samego grania. Jak najbardziej jestem za ożywieniem PL4FC. Tak po prostu dla ekipy. Jednak moje obecne podejście do spraw klanowych jest dość luźne. Oczywiście jak jest chęć by stworzyć jakąś e-sportową grupę to nie mam nic przeciwko. Spoko. Niech będzie rekrutacja i jakieś tam zasady dla nowych a co najważniejsze nieznajomych ludzi/graczy. Siebie widzę jako członka :) PL4FC. Także stare zasady np, że trzeba być na komunikatorze gdy się w coś gra to nie moja bajka. Typowy luz i nie te lata bym bawił się w takie pierdoły. Generalnie gram w co mam ochotę. Tak samo podchodzę do komunikatora. Włączę, nie włączę. Choć za zwyczaj siedzę na nim. Tak podsumowując.
Jak najbardziej za jednak w moim przypadku całkowicie luźne podejście do tematu. Z resztą tych paru ludzi, z którymi gram mają chyba podobne podejście. Gramy i jest całkiem przyjemnie. Nie mamy jakiś pisanych zasad co i jak. Jednak jak pojawi się jakiś debil to go wy usuwamy. Czy będą chcieli dołączyć to nie wiem. Pewne jest, że jak bym dołączył do placków to z nich nie zrezygnuję. Zżyliśmy się :)

#55 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 07 kwietnia 2019 - 21:32

Super że wpadłeś Sky, tutaj nikt już niema sił na poważne granie, tak samo ochoty i czasu:). Nikt też nie ma ochoty na powtórkę z rozrywki z przestrzeganiem jakiś rygorystycznych zasad itd. 90% czasu szło na te bzdury przez lata.
Luz, relax dobra zabawa dla starych, niech się młodzi bawią w turnieje jak się znajdą tacy.:)
Jedyny regulamin jaki bym widział to kultura na serwerach i komunikatorze. Bydła nie ma co znosić, zwłaszcza że wielu z nas ma swoje lata i pisków i krzyków nie chce wysłuchiwać w wolnym czasie. Albo też by ktoś grał z tagiem i szargał opinie na którą tyle pracowaliśmy.

Stawiamy też na community, bo jednak dobrze wiemy że jak są ludzie to i różne potrzeby i oczekiwania. Ktoś będzie chciał grać w ligach to super. Myślę właśnie bardziej o społeczności i portalu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Tutaj więcej detali jakby to wyglądało.
https://forum.pl4fc....-projekt-pl4fc/

Jak macie jakieś pomysły to śmiało dawajcie, czym więcej opinii tym lepiej.
Dołączona grafika

#56 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 08 kwietnia 2019 - 20:28

To moze ja zaczne.

Gram w:
BF3, WW3

Posiadam i moge zagrać
BF4.PUBG,ROE

Jesli bedą chetni drogą kupna moge nabyć
Insurgency Sandstorm

Do zobaczenia na polu bitwy :)
https://www.youtube....eature=youtu.be
Dołączona grafika

#57 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 08 kwietnia 2019 - 21:43

Pytanie najważniejsze... czego chcemy uniknąć? Bo w zamyśle widzę to jak kiedyś serwis bfzone, który był społecznością, ale miał swoich graczy, ale w zdecydowanie lepszej formie i nie ograniczony do konkretnej serii. Będzie lepiej i mam zamiar zrobić to tak, by to ludzie chcieli się u nas rejestrować u aktywnie uczestniczyć. Do tego warto, by przyciągać też inne klany. Wypisze funkcje, które uważam za interesujące do wprowadzenia. Najbardziej zastanawia mnie pręgierz i czy wprowadzilibyśmy go do innych tytułów?
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#58 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 08 kwietnia 2019 - 21:58

Widzę że poruszyłeś sprawę pręgierza. Chciałem to trzymać na razie w tajemnicy bo pomysł myślę że bardzo dobry. Zrobiłbym coś na zasadzie stop cham albo uwaga drogi.
Tzn. na stronie zakładka gdzie każdy gracz będzie mógł zamieszczać screeny linki do filmów z opisami kto co i jak ( dział moderowany). A my raz w tygodniu będziemy robić filmik z tygodniowymi winowajcami i go publikować gdzie się da.
Na początku nie liczę na szał zgłoszeń i rozgłosu, ale raz że takie rzeczy jak na drogach ludziska masowo oglądają, to takie coś w e-sporcie również może przyciągać tłumy.
Raz że my będziemy mieli wejścia i oglądalność, dwa taka forma może być skutecznym sposobem walki z chamstwem na serwerach.

Sprawa dotyczyć powinna przede wszystkim polskich serwerów i graczy. Ale może być tam wszystko co się dzieje w e-sporcie.

Co do grania o jakim pisał Troper.
To ja chętnie w Planetary annihilation Titans. Arma 3 i Quake Championship.

Dajcie znać co myślicie o takim pręgierzu i jak macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły to dawajcie śmiało.
Dołączona grafika

#59 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 08 kwietnia 2019 - 22:15

Dla mnie to zmierza w jakimś dziwnym kierunku. Za bardzo "klanowo" się robi a nie społecznościowo.

#60 Mufa

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 289 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • - mufanza88

Napisano 08 kwietnia 2019 - 22:36

Wyświetl postUżytkownik Beatels dnia 06 kwietnia 2019 - 11:15 napisał

BF1942 - Myślę, że tutaj trzeba uderzyć do Mace Windu, kiedy ostatnio rozmawialiśmy prowadzili jeszcze regularne rozgrywki międzyklanowe w ten poczciwy tytuł, czemu nie robić tego ponownie pod banderą placków. Darmowa reklama a tag rozpoznawalny z dawnych lat.

Mace swojego czasu pomagał mi tutaj w wielu ważnych kwestiach, jeśli chodzi o 1942. A co do samych rozgrywek to musiałbym go zapytać czy cokolwiek jeszcze gdzieś jest robione, bo próbowałem wejść na strony ligi, ale nie mogłem się niestety połączyć. Zobaczę co da się zrobić, zwłaszcza, że moje dinozaury się przebudziły na fejsie trochę, więc będą chętni odkopać dziadka ;)

Dołączona grafika


"I am a creature of disappointed hopes,

unsaid words and a sleepy conscious."






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych