Skocz do zawartości


LAST CHAOS


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 noteek

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 106 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom


  • BF2142 GUID - noteek

Napisano 21 sierpnia 2009 - 08:17

Widziałem ostatnio spore zainteresowanie takimi gierkami, więc po to ten temat.

Filmik:

Last Chaos - Castle Siege



Wybrałem losowy filmik, więc nie precyzuje on do końca istoty gry ani grafiki. Jednak jeśli poszperacie więcej to na pewno uznacie, że gierka jest warta gry zwłaszcza, że nie ma żadnego abonamentu. Jedynie pieniądze są ściągane z itemshopa, z którego 3/4 rzeczy nie jest nam potrzebne.

Jest to dosyć urocza i fajna gierka, dosyć podobna do Lineage2. Wg mnie jest 10 razy lepsza od Metina i podobnych gierek (Nie pisać, że metin najlepszą grą świata, bo tak nie jest). Sam dopiero zacząłem wczoraj grać, jednak gierka mnie od razu wciągnęła i w pewnym stopniu uzależniła.

Do dyspozycji gracza jest kilka typów postaci:

Tytan:
Tytani to śmiertelnicy, wzbudzeni do życia przez boga ciemności Eresa, którzy walczyli po jego stronie w wojnie przeciwko bogu światła Apollonowi. Ich potęga, siła i wytrwałość, połączone z wrodzonym talentem do walki, czynią z nich niepokonanych wojowników.

Tytan jest imponujący, a jego siła jest - jak mówi podanie - równa sile najstraszniejszych potworów. Jest specjalistą w bezpośredniej walce z instynktem dzikiego zwierza. Jego siła i wytrzymałość zapewniają mu przewagę w walce wręcz a jego broń jest ważniejsza niż skąpa zbroja.

Rycerz:
Historia szlachetnych "Rycerzy Apollona" sięga do czasów wojny między bogami Eresem i Apollonem. Ci elitarni wojownicy Apollona żyją zgodnie z przykazaniami honoru i pokory. Wyuczeni przez Apollona i biegli w sztuce wojennej, rycerze posługują się swoimi zdolnościami i siłami by chronić słabszych i niewinnych przed grozą dzisiejszych ciemnych czasów.

Wielu porównuje ich do tytanów, jednak tytani zdani są głównie na swoją siłę, podczas gdy rycerze posługują się taktyką i zwinnością w walce z nieprzyjaciółmi. Dzięki swoim zdolnościom obronnym chronią i wspomagają swoich towarzyszy w walce.


Uzdrowicielka:

Uzdrowicielki to wysokie Elfy, które posiadają wiele podobieństw do śmiertelnych Czarodzejek, ponieważ tak jak one manipulują energią życiową. Ich zdolności jednak pochodzą z boskiego źródła i są przez nie używane do leczenia i chronienia. Jako jedyne w Last Chaos ze zdolnościami leczniczymi, a za to słabsze w walce z nieprzyjacielem, uzdrowicielki najchętniej podróżują z grupą.

Uzdrowicielka posługuje się łukiem i wspierającą magią. Specjalizuje się w walce na odległość i raczej unika starć bezpośrednich, dzięki swoim czarodziejskim umiejętnością radzi sobie także w walce solo.


Czarodziejka:
Czarodziejki to mistrzynie w sztuce manipulowania maną, czyli życiową energią, która bezustannie opływa cały świat Last Chaos. Tą energię używają by przywoływać potężne siły natury, przez wielu nazywanych magią.

Czarodziejki potrafią dokonywać ogromnych zniszczeń, przez co są w stanie szybko pokonać nieprzyjaciół nawet w większych grupach. Jednak używanie tak ogromnej mocy osłabia je w istotnym stopniu i pozostawia im tylko nieliczne właściwości obronne. Jej zaklęcia powodują znaczne szkody u przeciwników lub znacznie ich osłabiają.


Szelma:
Urodzone z błogosławieństwem boga wiatru Shihuru, które użycza im doskonały wzrok i zadziwiającą szybkość, sięgające daleko ponad zdolności zwykłego śmiertelnika. Brak wielkiej siły czyni je jednak słabymi w porównaniu do tytana lub rycerza. Ich broń to kusza lub sztylety. Szelmy są mistrzyniami w dokonywaniu zamachów wspomagających wojowników na pierwszej linii frontu.

Szelma zrobi wszystko by wykonać powierzone jej zadanie - jest szybką i zwinną mistrzynią podstępu z atakami często krytycznymi. Wspomaga grupę atakiem bezpośrednim lub na odległość.

Zaklinacz:
Wysokie Elfy poświęciły swoje życie na studium pustki i tajemnic stworzenia. One odkryły, w jaki sposób bogowie wykorzystali pustkę aby nadać życiu jego obecną formę. Pośród nich znajdziesz kilku nielicznych, którzy wiedzą, jak można z tej niezmierzonej Mocy korzystać dzięki czemu przywołują potężne duchy żywiołów.

Nawet jeśli brakuje im zdolności lub woli do całkowitego opanowania ogromu tej Mocy, to ich siła jest wystarczająco potężna, by zniewolić i zniszczyć gnębiące nas monstra. Wielu, którzy się im sprzeciwili, szybko musiało przekonać się na własnej skórze: Zaklinacze nigdy nie wędrują samotnie.


Towarzysze:
Mamy jeszcze do dyspozycji wspaniałych kompanów jakimi mogą być na początku kucyk i smoczątko, jednak wraz z wbijaniem lvl dorastają i stają się naszymi środkami transportu bądź tzw. bojowcami (też walczą).


Mapa jest dosyć rozległa, grafika ładna, jak dla mnie idealna.

Mistrz:
Jeszcze jedno, jest opcja wyboru mistrza (swojego protektora do 20 lvl), więc nie wybierajcie byle kogo, bo jeśli wybierzecie dobrą osobę macie szanse otrzymać dobre itemki i olbrzymią pomoc, a jeśli wybierzecie przeciwnie to nic nie otrzymacie.

Gram na swerie Khtar czy jakoś tak. Mam nick Aronin i jestem rycerzem.

Minimalne wymagania sprzętowe:
# System operacyjny: Windows ? Vista / XP / 2000
# CPU: 1 GHz Intel Pentium III lub podobne
# RAM: 512 MB
# Pamięć: 700 Mb
# Karta graficzna: GeForce2 MX/Radeon 7500 (lub podobna)
# Stacja pamięci dyskowej: 4 x CD-ROM
# Karta dżwiękowa: DirectX 9.0c compatible soundcard
# Połączenie internetowe: 56 Kbps


Źródło:

http://www.lastchaos.com.pl/index.html

Z wyżej wymienionego linqu można pobrać grę...


Jeśli już ktoś w to gra, lub będzie chciał zacząć to proszę o kontakt ze mną.

#2 S.Li

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 411 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 08:45

Grałam, nie spodobało mi się ;/
Dołączona grafika
Team Women (TW) Member | Moje produkcje | Xfire | Galeria gimpuj.info | Scroll na DC
Aktualnie należę do Tactical eXtreme Team (TxT|)

#3 NazNaz

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Rypin



  • BF2 GUID

Napisano 21 sierpnia 2009 - 09:32

i tak lepszym jest ten, co sobie zrobi shopping w item shopie :)
Dołączona grafika
Fight, die, rise. Try, fail, repeat! ___________ Voice of the fallen rise again

#4 Hyper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 397 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 09:39

Last Chaos Metin 4Story i jeszce kilka testowało wszystkie 3 i nic ide na Bf'ka ;D
Dołączona grafika
By (Ł)Ania ;D

#5 Koniooman

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 393 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 11:13

Gralem, wbilem 20 lvl, wywalilem.
Bla bla...

#6 S.Li

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 411 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 11:23

@up
Ja z moim chłopakiem dotrwaliśmy do ok. 15 i wywaliliśmy to D:
Dołączona grafika
Team Women (TW) Member | Moje produkcje | Xfire | Galeria gimpuj.info | Scroll na DC
Aktualnie należę do Tactical eXtreme Team (TxT|)

#7 noteek

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 106 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom


  • BF2142 GUID - noteek

Napisano 21 sierpnia 2009 - 11:29

No ok najwyżej sam bd grał :S

#8 Michaleq1993pol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 92 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Zgierz

Napisano 22 sierpnia 2009 - 03:03

Mogę spróbować pograć w to mam to na płycie z CDAction xD. Jak co mogę pomóc jako uzdrowiciel bo dość często jak gram w jakieś MMO to gram jako healer.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://darkwarez.pl/?ap=967865 Forum gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. Klikając w link będziecie zaproszenie przeze mnie na forum darkwarez.



#9 Hyper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 397 postów

Napisano 25 września 2009 - 22:13

Kolega mnie nalegał to zagrałem drugi raz jakcoś to zaklinacz 16 lvl oraz tytan 13
Dołączona grafika
By (Ł)Ania ;D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych