Skocz do zawartości


Ograniczenia wiekowe


77 odpowiedzi w tym temacie

#21 FarRaider

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 409 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:36

czytałem to kilka razy co napisałeś i szczerze trudno trochę to ogarnąć ;]

Wyświetl postUżytkownik norbi04 dnia 06-04-2007 - 11:17 napisał

takie teksty mnie przejmuja, tylko to zalezy kto mnie zasyppuje takimi tekstami, jezeli wiecie o co mi chodzi
nie wiemy?

Wyświetl postUżytkownik norbi04 dnia 06-04-2007 - 11:17 napisał

i tak jak patrze to te ograniczenia naprawde by sie przydaly bo jest coraz gorzej...
no fakt- świecisz przykładem, pograłeś trochę w bfa i już Ci rewolucje w głowie....

Wyświetl postUżytkownik norbi04 dnia 06-04-2007 - 11:17 napisał

gadasz z czlowiekiem a on do ciebie z morda wyskakuje? do tego na poziomie 12-latka
jeżeli to do mnie (a po długich medytacjach i 3 redbullach dochodzę do wniosku że raczej tak) to:
1. nie gadasz ze mną tylko piszesz takie rzeczy na publicznym forum więc powinieneś liczyć się z sytuacją, że inni użytkownicy moga mieć odrębne zdanie na pewne tematy.
2. odpowiedź na Twoim poziomie: "morde to może Ty masz"- ja mam buźke, może nie taką sexi jak Hanz no ale nie każdy rodzi się bożyszczem tłumów :D
3. nie żebym uważał się za alfe czy omegę (albo co gorsza jedno i drugie) ale 12 latek nie napisałby takich postów jak ja wyżej :]
4. Kiedyś optowałem za wprowadzeniem ograniczeń w klanie "od 16 lat" (tak jak bfy), jak widać nie byłoby to głupie (aczkolwiek "szacun pełen" dla takich graczy jak Daszek, S.Li i innich na poziomie).

no to tyle :*

#22 Zar2Roc

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 633 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:HollyŁódź

Napisano 06 kwietnia 2007 - 20:02

Troper, za pierwszym razem czytając twojego posta przeczytałem "stracone dziewictwo" :D :D :D

A temat jest bezsensu, bo jeszcze nie-aż-tak-dawno była dyskusja o wieku i grach na boardzie bf.pl. Far powiedział co należy (ostatnio dobre posty piszesz Far). Zamyknąłbym go (temat, nie Fara :D ), gdyby nie było napisu pod tematem "a żeby o czymś pogawędzić"
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Dołączona grafika
[GCA] | www.goldencamels.com
Dołączona grafika

#23 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 07 kwietnia 2007 - 10:38

Nie dawno grałem na NSZ, zakładam squad, wchodzi jakis typek, pisze normalnie, mysle sobie spoko gosc na poziomie, odzywa sie i wtedy jazda xD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
9lat xD nie wiecej ^^ zbrechtalem sie na maxa xD

#24 MZK

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław



  • BF2 GUID - MZK^pl

Napisano 07 kwietnia 2007 - 11:22

Po głosie nigdy nie oceniaj... :/ Ja mam głos jak 13-14 latek może... :( a mam 16 lat. Jak dla mnie, to z tymi ograniczeniami to trudny temat... Niektórzy 17-latkowie gorzej się zachowują jak 14-latkowie... Dlatego nie zawsze należy patrzeć na wiek, ale na poziom wypowiedzi itp. itd. Filozof ze mnie taki jak z placków banany (:P), mam nadzieję, że można mnie zrozumieć. :P

#25 Zeta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Tychy

Napisano 07 kwietnia 2007 - 11:38

Ee tam powinno sie zabronic tej gry od 18 w zwyz :D bo wy pierdziochy strasznie lamicie :D zartuje oczywiscie, jak to zwykl mawiac Maciejo ludzie w moim wieku (16l) robia na serwerach trzode ;]

#26 Zloty

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 07 kwietnia 2007 - 12:10

Wyświetl postUżytkownik HaNz dnia 05-04-2007 - 14:16 napisał

Maul a ty ile masz lat? Bo w BF2 i CS już grasz od dawna a wydaje mi się że nie przekroczyłeś 16...

Wyświetl postUżytkownik Maul dnia 05-04-2007 - 15:08 napisał

17 :P za rok 18 xD
Takie bzdury to możesz dzieciom w przedszkolu pociskać. Sądzę że jesteś rocznikiem '91 czyli masz 15 lub 16 lat, ale i tak co do tego nie mam pewności bo ja dałbym ci góra 14 lat a po głosie 12
http://4funpl.fora.p...topic.php?t=176 - Twoje podanie

#27 Zar2Roc

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 633 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:HollyŁódź

Napisano 07 kwietnia 2007 - 13:41

Ze mnie ekipa miała zlewkę na TSie, jak zapytali się mnie ile mam lat a ja powiedziałem że 15 (bo tyle mam, rocznik '92)... Podobno mam głos "bardzo dorosłego mężczyzny" :D :D :D
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Dołączona grafika
[GCA] | www.goldencamels.com
Dołączona grafika

#28 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 07 kwietnia 2007 - 16:50

Wyświetl postUżytkownik Zloty dnia 07-04-2007 - 12:10 napisał

Takie bzdury to możesz dzieciom w przedszkolu pociskać. Sądzę że jesteś rocznikiem '91 czyli masz 15 lub 16 lat, ale i tak co do tego nie mam pewności bo ja dałbym ci góra 14 lat a po głosie 12
http://4funpl.fora.p...topic.php?t=176 - Twoje podanie

BZDURY ^^
rocznik 1990
glos mam taki bo mikrofon :P, strasznie znieksztalca :/

wiec ty mi tu nie wyjezdzaj zloty,.....

#29 HaNz

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Zabrze/Ruda Śląska

Napisano 07 kwietnia 2007 - 17:00

No Maul to coś pokopałeś... 20 Kwi 2006 miałeś 15 lat teraz po niecałym roku masz już 17? :D

#30 Rimmorn

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 948 postów

Napisano 07 kwietnia 2007 - 17:21

ehh te ograniczenia powinny byc na dojrzalosc umyslowa :P ale niestety tego sie nie da zbadac.. a nwet jezeli tak to badany moze s jaja robic :P
Dołączona grafika

#31 Zeta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Tychy

Napisano 07 kwietnia 2007 - 17:58

Hanz, Hanz on juz wkródce skonczy 18! :D kurde jak ja bym co roku mial trzykrotnie urodziny :)

#32 Toper

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 07 kwietnia 2007 - 18:11

hehe faaaajoowoo, a ja mam 17 lat, za rok 18, za 10 27, tak w ogole co tam slychac FarRaideR? jakos leci?? noo?
EDIT.
SUPER zloty ze dales te stare forum link ,poczytam sobie, fajnie tak sobie powspominac, ;]

#33 NumLock

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 99 postów

Napisano 07 kwietnia 2007 - 20:53

wszyscy tylko rozkminiają ile lat ma na prawde Maul... hehehe...

a tak btw to ludzie poniżej 16 lat powinni przechodzić testy na inteligencje, adhd itp. jeśli chcieliby pograć w takie gry jak bf... :D
tylko mnie tu nie objedźcie że to niemożliwe bo o tym wiem... xD taka sugestia...
Dołączona grafika
Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym...

#34 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 07 kwietnia 2007 - 21:39

[quote name='Zar2Roc' date='06-04-2007 - 20:02' post='12258']
Troper, za pierwszym razem czytając twojego posta przeczytałem "stracone dziewictwo" :D :D :D

daj spokoj ja nie z takich :P a powaznie to temat do skasowania
Dołączona grafika

#35 FarRaider

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 409 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn

Napisano 07 kwietnia 2007 - 22:16

Wyświetl postUżytkownik Toper dnia 07-04-2007 - 16:11 napisał

hehe faaaajoowoo, a ja mam 17 lat, za rok 18, za 10 27, tak w ogole co tam slychac FarRaideR? jakos leci?? noo?
EDIT.
SUPER zloty ze dales te stare forum link ,poczytam sobie, fajnie tak sobie powspominac, ;]

łooo leci leci, czasami tam człowiek odpali tego bfka żeby coś popróbować...
trzeba by zorganizować mecz veterani vs. młode dupy i zebrać te wszystkie Dusiki, robale i innych ;]
ogólnie możnaby pomyśleć np. w majowy weekend i zorganizować jakieś "All Stars Weekend PL4FC" z seria konkursów i zakończyć to meczem gwiazd :]
tylko trzeba by ekipe zebrać bo ja np. chętnie znowu bym posłuchał na co Dusik by wydał kase wygraną w totka
Toper ja Ciebie dawno nigdzie na serwerze nie widziałem...

Wyświetl postUżytkownik Troper dnia 07-04-2007 - 19:39 napisał

a powaznie to temat do skasowania
ja tego nie zamknę :] - wreszcie mam jakiś topic gdzie mogę się poprodukować trochę ;]

#36 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 kwietnia 2007 - 22:18

Co do wieku powiem tak; zwykle mlodzi od 19 w dol sa bardziej "glupkowaci" i gorzej sie zachowuja od tych powyzej 20 - I jest to normalne w koncu maja czas na szlifowanie swojego charakteru. Jednak zdazaja sie odstepstwa od reguly, grajac w L2 nie raz spotkalem 15 latka znacznie bardziej kulturalnego od nie jednego 20 latka. Tak wiec jak ze wszystkim w zyciu nie mozna generalizowac, bo bedziemy tylko blednie osadzac.

#37 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 07 kwietnia 2007 - 23:22

Ej, nie moja wina ze urodzilem sie 5 paź :/ cholera jasna :/
mam 17 rocznikowo, mam pecha bo w 3 klasie bede mial dopiero prawko, no chyba ze sie ugadam z ludzmi xD

#38 Toper

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 07 kwietnia 2007 - 23:53

Wyświetl postUżytkownik FarRaider dnia 07-04-2007 - 20:16 napisał

Toper ja Ciebie dawno nigdzie na serwerze nie widziałem...

a nie widziales mnie nie mam kompa do bf2 dobrego, na wakacje pewnie bedzie :) hehe, no to dobrze ze leci dobrze, pozdroo :razz: , heh przypomne sobie jak ten filmik krecilismy to mecza nam sie nie chcialo grac nawet hehehe,

#39 Iras

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 463 postów

Napisano 08 kwietnia 2007 - 11:38

wiek wiekiem, rozum rozumem, ale i tak powinno się wprowadzić pewne ograniczenia. Tematy już były i chyba czas zakończyć pogawędkę
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz im, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic profesjonaliści...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#40 Zeta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Tychy

Napisano 08 kwietnia 2007 - 11:58

Wyświetl postUżytkownik Maul dnia 07-04-2007 - 21:22 napisał

Ej, nie moja wina ze urodzilem sie 5 paź :/ cholera jasna :/
mam 17 rocznikowo, mam pecha bo w 3 klasie bede mial dopiero prawko, no chyba ze sie ugadam z ludzmi xD


A może ty się urodziłes w roku przestępnym xD? dobra olac widocznie masz swoje powody zeby kombinowac ze swoim wiekiem ;p Ja w maju koncze 16 lat i sie niczego nie wstydze. A z tymi ograniczeniami wiekowymi to troche przesada bo bądź co bądź gry komputerowe to jednak powinny służyć dziciakom, a nie dorosłym chodź może się myle ;p





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych