Skocz do zawartości


Jak zarabiać w internecie!


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 SZYBKIPL20

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Włocławek/Grudziądz



  • BF2 GUID

Napisano 02 lipca 2009 - 17:56

Aby zebrać na premium należy:

1. Wchodzimy na paypal.pl , wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty
kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.

2. Wchodzimy na

www.paypal.pl i zakładamy konto
potem wchodzimy na :arrow: http://bux.to/?r=963360
i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:

Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:

* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login
* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam
* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj moj nick: 963360, dzieki temu dostaniecie 0,25$ na start (jest juz co mnozyc )
* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)
* Security code-przepisujemy kod z obrazka

I wciskamy Register

Logowanie się:
Klikamy Login w prawym górnym rogu.

Username (Twoja nazwa):

Password (Hasło):

Security Code: (Kod zabezpieczający, który widzisz na obrazku)

A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce:
Wciskamy Surf Ads

Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link.

(I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną)

*Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność.

Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats

Najważniejsze jest:
Balance Information :!:
Tam podają ile $ aktualnie posiadasz. Jeżeli będzie powyżej 10$ to możesz je przerzucić na paypal wciskając cashout.
Wiecie przecież na co można wydać zarobione pieniądze jednakże możecie je przeznaczyć na wszystko za co możecie zapłacić za pośrednictwem paypala. ;)


#2 Zajcu

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 415 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Nowy Sącz



  • BF2 GUID - ZajcuNS

Napisano 02 lipca 2009 - 18:01

a z paypala nie da się wypłacić kaski w sposób co by mieć ją w ręku ??

p.s
jak zarobisz i pokażesz to wtedy uwierzę :P bo kto Ci da kase za fre...?? Mefju juz coś takiego pokazywał i wyszło na to że lipa... poczekamy zobaczymy co u Ciebie :D

#3 SZYBKIPL20

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Włocławek/Grudziądz



  • BF2 GUID

Napisano 02 lipca 2009 - 18:14

:arrow: OTO DOWÓD :!:

:arrow: [attachment=1927:dowod.JPG]


#4 Kecip

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 02 lipca 2009 - 18:17

Da siętak zarabić, ale kasę możesz wydać na np. Premium w Plemionach. Wystarczy chyba, ze ktoś ci wejdzie w link (nie czytałem teraz tego, ale kiedyś tak) i ci daje ileś tam dziesiątych dolara, czy euro.

Dołączona grafika
| ESL | TEAM | YouTube |


#5 Zajcu

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 415 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Nowy Sącz



  • BF2 GUID - ZajcuNS

Napisano 02 lipca 2009 - 18:38

to jeśli tak to się nie opłaca bo niemoge mieć tej kasy na swoje rzeczy tylko na jakies denne premium które i tak nic nie dają...

#6 Kecip

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 02 lipca 2009 - 18:52

Jak w coś grasz to dają, a robisz tylko kilka kliknięć myszką.
Ty byś chciał sobie gdzieś za free założyć konto i żeby Ci wpływała kasa, a potem byś sobie ją wypłacił i kupił coś? LoL

Dołączona grafika
| ESL | TEAM | YouTube |


#7 Suddo

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 83 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 02 lipca 2009 - 19:19

No ale przecież przez PayPal można płacić za normalne zakupy...
Tylko jest jeden minus:
uzbieranie kasy na coś fajnego długooo trwa. No chyba że spamujesz Twoim linkiem na lewo i prawo i masz nie wiadomo ilu poleconych...
Zależy od serwisu ale od poleconych dostajesz jakiś % zarobionych przez nich pieniędzy. Bawiłem się w to i powiem że to nie dla mnie, jak ktoś lubi siedzieć przed komputerem i klikać w jakieś linki to proszę bardzo.

#8 Gość_P. Mateusz_*

  • Goście

Napisano 02 lipca 2009 - 20:30

Dowód masz po uju w uj... Po pierwsze jedynie mozna zarobic na box.to po 2 musisz miec minimum 10$ na koncie aby przelac na pp, po 3 dostajesz maila gdy juz masz te 10$ ze uzywales auto clickery czyt. zlamale zasady regulaminu bla bla:]

#9 Brewka

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 293 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa



  • BF2 GUID - Brewkaa

Napisano 13 lipca 2009 - 19:20

Konto allegro i sprzedajez pol mieszkania. Za robiles w internecie tak :P. A teraz nima uja zeby zarobic w necie cos co jest oplacalne wiecej na prad zurzyjesz anizeli zarobisz.
Dołączona grafika

BF2- Brewkaa
Xfire- j/w

#10 marianlol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 45 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Skwierzyna



  • BF2 GUID

Napisano 03 kwietnia 2010 - 09:05

Ja powiem tak mialem tam kiedys kato i na nim 20$ nie moglem wyplacic.Pisalem do niech to mnie zbanowali wiec nie oplaca sie zarabiac na takich stronach.Jest inny dobry i szybki sposob zarobku bez wkladu wlasnego.Wystarczy jak troszku pokminicie na allegro.Oczywiscie dlugo sie meczylem ale dalem rady wiem jak juz kase zarabiaja.Ludzie sa nienormalni ponieważ niechce sie im szukac w necie taniege np. WC do Archlorda.Wchodzo na allegro i tam placa np.39zl za 1000WC ja wchodze na stronke gdzie te WC kosztuje 30zl za 1000Wc.Wystawiam na allegro za 38zl i mam 8zl do przodu moj rekord zarobku w miecha to 500zl.Wystarczy poszukac a kazdy znajdzie cos dla siebie abe jakies tam kieszonkowe miec.
PS.Stronki nie podam bo moj rynek padnie pozdro

#11 anke

  • Użytkownicy
  • 0 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 09 września 2011 - 00:35

można też tak:
http://sites.google.com/site/7770news





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych