Skocz do zawartości


FRETS ON FIRE


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 stg.Olo

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 166 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:wawa

Napisano 21 marca 2008 - 22:09

Niom pobawic sie mozna bo gierka jest zacna i sprawia troszke radosci.Ponadto pozwala na zaznajomienie sie z muzyka rockowa ciut mlodszym wiekiem i nie pamietajacych herosow w/w muzyki.
Paka mistrzow gitary to mozna wymieniac i wymieniac ponadto podzielic ich jeszcze na kategorie :)).
Jak zaczynalem grac na gitarze to niedoscignionym mistrzem byl Hank Marvin z zespolu The Shadows no ale to bylo w latach 80.
Przy okazji mozna dorzucic Ediego van Halena jako ze on zainicjowal niekonwencjonalne riffy gitarowe.
Co do latwosci nauki gry to mysle ze i tu i tu jest jednakowo i pudlo akustyczne i gitara elektryczna wymagaja duuuuzo cwiczen i cwiczen.Pozdrawiam
Metallice niestety musze odpuscic bo mam komunie w rodzinie :(
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 PAKA.com

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 593 postów

Napisano 21 marca 2008 - 22:12

F..ck me...zapomniałem o Eddim ...TAPPING RULEZZZZZZ!!!!!!!!!!! I to solo u M. Jacksona w Beat It..150.000$ za 20 sekund grania :mrgreen:
Dołączona grafika

#23 stg.Olo

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 166 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:wawa

Napisano 21 marca 2008 - 22:44

Solo jest jedno z lepszych,zreszta udzielali sie rozni gitarzysci w paru kawalkach co wpisalo sie do historii rocka i to duzymi literami nie wspominajac o Slashu :)).Jak masz okazje to posluchaj Hellowen jedna z lepszych metalowych kapel jakie istnieja a ich symultaniczne solowki gitarowe moga wprawic w oslupienie.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 21 marca 2008 - 23:50

Jestem mlody ale bez przesady bo przeciez nie slucham britney ;)
Paluchy bola :P Czekam teraz tylko na przejsciowke na usb i jedziem frets on fire albo guitar zero :>

#25 PAKA.com

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 593 postów

Napisano 30 marca 2008 - 18:32

Heh...o to chodzi żeby bolały.....zostaw te pierdułki i wiosło do łapy!!! :mrgreen: :mrgreen: .


Dołączona grafika

#26 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 30 marca 2008 - 18:54

Ja bym chcial ale po co ;]
Na nauke za stary jestem :P no i sprzet drozszy ;)

#27 stg.Olo

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 166 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:wawa

Napisano 30 marca 2008 - 20:54

No tera zes Panie dolozyl z grubej rury :))Jaki stary jaki sprzet ????????? dokladnie 2 tygodnie temu polazlem do sklepu muzycznego i zakupilem piecyk za 159 zl i gitarke calkiem prawilna za 450 zl bo na starosc chcialem sobie przypomniec mlodziencze lata :))).
A powaznie rzecz biorac jak chcesz kupowac PeaVea i Fendera od razu no to fakt kasy Ci nie starczy a na to zeby sie pobawic w muze to wiek nie ma znaczenia.Pozdrawki
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#28 PAKA.com

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 593 postów

Napisano 30 marca 2008 - 21:20

Po 18 latach grania mam sprzęt z górnej póły,nie ma co wydziwiać,takie zabawki są potrzebne jak coś się z grania chce mieć,do nauki i zabawy nie potrzeba dużo,byle by to duszę miało, a nie jakieś wynalazki.Swoją drogą .....Olo, może sprowadzimy "starego" Sebę na Jasną Stronę Mocy.... :mrgreen:
Dołączona grafika

#29 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 30 marca 2008 - 21:23

Wole sie pobawic zabawka za te 120 zl niz placic 500 za prawdziwa(choc wiem, ze bardziej by sie przydala)
Ale dzieki za checi :P i nie musze grac na gitarze, zeby sluchac dobrej muzyki ;)

#30 PAKA.com

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 593 postów

Napisano 30 marca 2008 - 21:41

Pewnie,że nie musisz :razz: ,ale kiedyś jeden mądry powiedział:"jak umiesz grać,to jakbyś miał trzecie ucho do słuchania"....nazywał się gość Jimmy Hendrix......that's all.


.....i te tłumy młodych fanek:)pomyśl tylko Seba... :mrgreen:
Dołączona grafika

#31 stg.Olo

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 166 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:wawa

Napisano 30 marca 2008 - 21:43

No a przy okazji nie ukrywam ze taka umiejenosc sie cholernie czasami przydaje :) jak plywalem na zaglach w latach 80 i 90 po Mazurach to raczej nigdy nie kupilem browara bo kazdy stawial :) a o innych przyjemnosciach bede milczal :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#32 majk4ever

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 17:48

za***ita gra tylko trzeba ją kupić :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych