Skocz do zawartości


ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW Z PUNKBUSTEREM


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Daszek

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 056 postów

Napisano 19 marca 2009 - 19:16

I. Aktualizacja PunkBustera.


1. Ściągamy plik aktualizacyjny "pbsetup".

2. Uruchamiamy, klikamy na "I agree".

3. Dodajemy grę wybierając "Add a Game" z górnego menu. Wybieramy grę z listy,
następnie przy okienku "game path" klikamy na "Browse..." i wybieramy miejsce z naszą grą (u mnie w przypadku BF2 "E:\Gry\BF2"). Klikamy "OK".

4. Wybieramy opcję "Check for Updates" z górnego menu, program sam wyszuka aktualizacje PunkBustera i automatycznie je zainstaluje.

5. Po ukończonym procesie "pbsetup" zasygnalizuje nam, że wszystko przebiegło dobrze i posiadamy najnowszego PunkBustera.

Jednak gdy to nie zadziała... będziesz musiał przeinstalować Punkbustera. Aby to zrobić wykonaj czynności poniżej.

II. Reinstall PunkBustera.


1. Ściągamy program "pbsvc".

2. Zaznaczamy Un-Install/Remove PunkBuster Service. Klikamy na "Next >", następnie na "I Agree". Widzimy przebieg usuwania PunkBustera. Po wszystkim klikamy na "Finish".

3. Uruchamiamy ponownie program "pbsvc". Od razu mamy zaznaczoną pierwszą opcję która oznacza instalowanie PunkBustera. Klikamy na "Next >", następnie na "I Agree". Widzimy przebieg instalacji PunkBustera na naszym komputerze. Gdy proces został zakończony przechodzimy do punktu 4.

4. Czas na testowanie usług PunkBustera. Klikamy na "Next >". Widzimy, że program testuje działanie PB. Po wszystkim klikamy na "OK" i "Finish".

5. Po przeinstalowaniu, trzeba aktualizować PunkBustera. W tym celu wykonujemy czynności z I poradnika.

Linki do programów:

"pbsetup" - program aktualizujący PB

"pbsvc" - program służący do reinstalacji oraz testowania PB



Całość napisana przeze mnie, nie korzystałem z żadnych materiałów.

Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.


Napisałem na forum codcenter.pl kiedyś, a może wam się przyda.

#2 LukaszKnight

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 46 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Napisano 05 lipca 2009 - 00:42

działa :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych