Skocz do zawartości


Kupujesz Sluchawki?


102 odpowiedzi w tym temacie

#101 Wojtek1981

    Placek

  • Battlefield 4
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 31 grudnia 2014 - 17:51

Nadal się rozglądam. Trudno coś wybrać, wybór taki, że głowa boli. Patrzyłem te twoje ale koło 6 stów chodzą, trochę drogo jak dla mnie. Do tego żaden ze mnie audiofil, z moim uchem (na które słoń nadepnął) niuansów muzycznych i tak nie wychwycę. Zależy mi w zasadzie na dobrym pozycjonowaniu, słuchawki będą służyły głównie do BF.
Naprawdę zastanawiam się poważnie nad tymi SteelSound 5Hv3. Może i są lepsze słuchawki w tej cenie ale te przynajmniej są mi znane.

A jak to jest w tym AIM z dźwiękiem wielokanałowym, że niby karta rozszerzająca jest. Jakąś dodatkową kostkę trza dopinać, czy co ?

#102 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 31 grudnia 2014 - 18:03

to osobny panel na śledzia. masz dodatkowe wyjścia mica i pod 7+1 lub 5+1
ewentualnie pod słuchawki tego typu
do tego na tym samym panelu co karta znajduję się gniazdo duży jack pod słuchawki, trzy gniazda typu chinch oraz optyk.

Za taką kasę nie kupisz lepszej karty jej bebechy są takie same jak w xonarach stx II tutaj masz dodatkowy slot łatwiejszy interdejs za 40% ceny xonara.
Zresztą w linku masz ładnie to opisane.


Co do słuchawek to kup co znasz, bo jak byłeś zadowolony to nie ma co kombinować.
Jak masz dobrą karte to ona załatwi sprawę.
Dołączona grafika

#103 Suzukazer

    Opiekun Arma 3

  • Opiekunowie tytułów
  • Pip
  • 83 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Skierniewice

  • BF3 GUID - Suzukazer

Napisano 17 lutego 2015 - 09:28

ja jestem teraz w oczekiwaniu na http://www.mediaexpe...m_medium=e-mail
dam znac z ich funkcjonalności etc. miałem wcześniej tej samej firmy h55 na głowie leżały wyśmienicie, dźwięk byłbardzo przyjemny dla ucha ,pozycjonowanie również możnabyło określić, jedzyna wada h55 to kiepska budowa ruchomych słuchawek w pionie. Jak upadły to się oddzieliła część ruchoma i wyrwało kabel od głośniczka, którego nie jesteś w stanie sam otworzyć bez utraty gwarancji. Jka będzie z tym modelem dam znać niebawem,kiedy wpadną na moje uszyXD

edit:
czas na moją recenzję na temat hx66 od firmy Natec, słuchawki wreszcie są na mojej głowie. :)
Słuchawki dobrze zabezpieczone do transportu przez producenta! Po rozpakowaniu mały szok czerwono czarny plastik dosłownie prawie wszędzie ale uwaga nic nie trzeszczy, komponenty bdb spasowane do siebie.Miękka wyściółka na pałąku i nausznikach. niestety bez regulacji w systemie głośności nie dało rady porozmawiać na tsie(echo). Głośniki w słuchawkach mogą wytworzyć potężny hałas uwaga 110db(po 10 min słuchania muzy na full miałem ochotę się porzygać XD) co do gier co tu dużo pisać, rewelacja jak na cenę około 130 zł. Oprogramowanie producenta jest dosyć ubogie jak na słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową, w zamian otrzymujemy 2,5m kabla w dobrym oplocie z końcówką usb 2.0. Na chwilę obecną tylko tyle mogę o nich napisać, w późniejszym czasie być może pojawi się parę dodatkowych zdań.

Użytkownik Suzukazer edytował ten post 17 lutego 2015 - 09:29






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych