Skocz do zawartości


Seriale TV


113 odpowiedzi w tym temacie

#21 Karnos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Le Karton

Napisano 05 lutego 2007 - 10:23

Dexter Po obejzeniu jak do tej pory 7 odcinkow, moge smialo powiedziec, ze jest to bardzo fajny serial.
Glowny plot opowiada o ekspercie nt krwi (jak zostala zadana rana, kat z jakiego padal). Jest rowniez kims w rodzaju msciciela, zabjajacego ludzi, ktorzy krzywdza (raczej sa winni smierci niewinnych osob).
W miescie pjawia sie jednak seryjny morderca, ktory po zamordowaniu zostawia ciala swoich ofiar w miejscach publicznych, podzielone na kilka kawalko, calkowicie pozbawionych krwi. W tym momencie zaczyna sie gra pomiedzy tytulowym Dexterem, a seryjnym morderca.

Serial godny polecenia ludziom, o w miare mocnych nerwach, no i oczywiscie powyzej 16 roku zycia ;-)

Slyszalem ze po drugiej serii BSG sie zaczyna nudzic i nie wnosi nic nowego. Czy to prawda?

Odnosnie Rome. Kazda seria jest po 3 odcinki? Bo widzialem na necie Rome 2 sezony po 3 odcinki i niewiem czy tyle ich jest, czy moze jednak to byla niepelna lista.
Nic tak nie świeci jak żarówka
Dołączona grafika

#22 HaNz

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Zabrze/Ruda Śląska

Napisano 06 lutego 2007 - 13:49

Prison Break / ep16 - Miałem rację co do Kellermana :D Ehh... teraz znów trzeba tydzień czekać :(

#23 Dumch

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 218 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Ostrófek

Napisano 07 lutego 2007 - 12:50

Od dzisiaj znowu lost :)
"Wszyscy nie mogą być normalni, bo świat byłby nudny"
Dołączona grafika

#24 Karnos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Le Karton

Napisano 07 lutego 2007 - 14:02

Prison Break - po obejrzeniu odc 16 mam mieszane uczucia, moim zdaniem coraz bardziej widac, ze serial powoli traci swoj urok.

Heroes - tym razem odc 14, coprawda fabula nie ruszyla za bardzo do przodu, jednak coraz wyrazniej widac powiazania miedzy naszymi bohaterami ;-)

Dexter - Po 1 odcinku slabosci mamy znowu pelna niespodzianek akcje, wiele rzeczy sie wyjasnia, kto jest kim i dlaczego. Ale czy nasz ulubiony seryjny morderca bedzie w koncu zyc "normalnie"? :-)
Nic tak nie świeci jak żarówka
Dołączona grafika

#25 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 09 lutego 2007 - 01:08

A ja lubie "Przyjaciol" :oops: :P

#26 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 09 lutego 2007 - 03:47

Pełna chata xD to był serial :D

#27 Freyu

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów

Napisano 09 lutego 2007 - 11:05

A Przystanek Alaska pamiętacie? Jak dla mnie był spoko. Albo taki serial Due South (nie pamiętam polskiego tytułu) o takim policjancie z Kanadyjskiej Królewskiej Konnej. Też dość ciekawy był.
A Przyjaciele są spoko! Kupa śmiechu :)

#28 HaNz

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Zabrze/Ruda Śląska

Napisano 09 lutego 2007 - 12:42

Due South - Na Południe, no serial nawet fajny. Ale i tak nic nie przebije Miami Vice - ten serial był, jest i będzie moim ulubionym :D Ostatnio na TVN7 znów emitują Drew Carey Show też dość ciekawy serial :D

#29 Sfajrol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kołbiel

Napisano 09 lutego 2007 - 12:47

Jericho – serial o postnuklearnej rzeczywistości, jeden z pierwszych tego gatunku. Do tej pory wyemitowano 11 odcinków w amerykańskiej stacji CBS. Emisję zawieszono do 14 lutego 2007, kiedy to zostanie wyemitowany odcinek podsumowujący pierwsze 11 odcinków. Kolejny zwykły odcinek zostanie wyemitowany 21 lutego. Ma to na celu zbudowanie napięcia i oczekiwania wśród widzów

FABUŁA
Świat stanął w obliczu wojny nuklearnej. W Stanach Zjednoczonych wybuchło kilkanaście głowic atomowych. W chaosie jaki zapanował, mieszkańcy małego miasteczka Jericho w Kansas starają się nie tylko przetrwać ale i utrzymać dotychczasowy styl życia.

obsada
Skeet Ulrich - Jake Green
Gerald McRaney - Johnston Green
Kenneth Mitchell - Eric Green
Pamela Reed - Gail Green
Ashley Scott - Emily Sullivan
Sprague Grayden - Heather Lisinski
Lennie James - Robert Hawkins
Erik Knudsen - Dale Turner
Michael Gaston - Gray Anderson
Brad Beyer - Stanley Richmond
Shoshannah Sternjako - Bonnie Richmond

POLECAM
1'4m t3h fl3jm w4rr10r.

#30 Karnos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Le Karton

Napisano 09 lutego 2007 - 14:37

Juz slyszalem kilka opinii na temat tego serialu, chyba wezme sie za niego :-]
Nic tak nie świeci jak żarówka
Dołączona grafika

#31 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 09 lutego 2007 - 16:23

A tutaj anime sie zalicza czy tylko seriale z zywymi ludzimi :P

#32 Freyu

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów

Napisano 09 lutego 2007 - 17:36

Co do Jeriho to obejrzałem pierwszy odcinek i mnie nieco zaciekawił ale z tego co słyszałem to później sama koncepcja wybuchu jądrowego jest traktowana po macoszemu a bardziej się akcja skupia na samych mieszkańcach i ich życiu. Prawda to?
No jakby tak klasyki wymieniać to i Alf by się załapał :) i Dempsey i Memphis (czy jakoś tak) :)

#33 Sfajrol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kołbiel

Napisano 09 lutego 2007 - 17:49

Wyświetl postUżytkownik Freyu dnia 09-02-2007 - 16:36 napisał

Co do Jeriho to obejrzałem pierwszy odcinek i mnie nieco zaciekawił ale z tego co słyszałem to później sama koncepcja wybuchu jądrowego jest traktowana po macoszemu a bardziej się akcja skupia na samych mieszkańcach i ich życiu. Prawda to?

Tak no ale tez sa jakies wiesz powiazane z wybuchem zdarzenia chodz no napewno na mieszkancach sie skupia...
1'4m t3h fl3jm w4rr10r.

#34 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 09 lutego 2007 - 20:57

South Park ktos ogląda :D?
Ja takie brechty w czwartki o 22 lapie ze hej xD

#35 Ronin(PL)

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 09 lutego 2007 - 21:25

A oglada ktos Family Guy'a? Moim zdaniem lepsze od South Parka i do tego rownie absurdalne ;)

#36 bibol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 09 lutego 2007 - 22:09

Tak ja ogladam i ogladalem jak lecialo na tv 4 :D zarabista kreskowka z najzabawniejsza postacia wl mnie jest Stewie czyli twoj Avatar :)
Chcialem isc nad rzeke lowic ryby ale ktos ukradl mi z domu kawal szyby

#37 Sfajrol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kołbiel

Napisano 09 lutego 2007 - 22:58

Hmm a ktoś pamięta, dla mnie wiecznie żywe seriale jak "McGyver", "Drużyna A" i pierwsze sezony "Nieustraszonego"??;))
1'4m t3h fl3jm w4rr10r.

#38 Ronin(PL)

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 10 lutego 2007 - 00:18

Cytat

Hmm a ktoś pamięta, dla mnie wiecznie żywe seriale jak "McGyver", "Drużyna A" i pierwsze sezony "Nieustraszonego"??)
Ja pamietam najlepiej z tego wszytskiego McGyvera, bo jeszcze chyba z 2 lata temu lecial w Tv. Gorzej z Druzyna A- praktycznie tylko czolowke. Zas Niesutraszonego nigdy nie ogladalem, nie wiem czemu. Moze przez to bujne owlosienie Hasselhoffa? ;)

Cytat

Tak ja ogladam i ogladalem jak lecialo na tv 4 :grin: zarabista kreskowka z najzabawniejsza postacia wl mnie jest Stewie czyli twoj Avatar :smile:
Hehe, no dobrze ze ktos kojarzy ;) Stewie jest mocny, ale nie wiem czy lepszy od Adama Westa. Trudny wybor :grin:

#39 Sfajrol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kołbiel

Napisano 10 lutego 2007 - 01:00

hmm no tak Hasselhoff rzeczywiście owłosienie miał bujne. Jeszcze niedawno na TVP1 koło 11 leciał nieustraszony ale to już te takie "nowsze?" odcinki, które mi zbytnio już nie przypadły do gustu co do Drużyny-A to naprawde wspominam ten serial z usmieszkiem na twarzy;) bohaterami zabaw byli ofkorz bohaterowie serialu no ale:D było minęło. Szkoda że zadna stacja ine decyduje sie na odswiezenie... Moze gdzies w necie znajde sklep z nim w ofercie...

Jeszcze tak jak sobie pomyślę to "Strażnik Teksasu", kiedyś królował i to jeszcze dłuuugo przed jakąś dziwną dowcipową popularnością Chucka;)

A pamięta ktoś taką kreskówkę o nazwie "Yattaman"(?) kiedyś na Polonii 1 leciało;)
1'4m t3h fl3jm w4rr10r.

#40 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 10 lutego 2007 - 01:43

Yattaman jest super :) , pamietam jak sie to kiedys ogladalo a ja to teraz tylko anime i nic wiecej , polecam Chobits i Neon Genesis Evangelion szczegolnie to drugie dla ludzi szukajacych czegos wiecej niz tylko akcji no i jeszcze zapomnial bym o wspanialaym GTO i DBZ :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych