Skocz do zawartości


[BF2] ROZKMINKI


198 odpowiedzi w tym temacie

#1 dramich_wwa

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 322 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 września 2006 - 10:28

Zdażyło mi się wczoraj wejśc jeszcze na chwilkę na elunexa - zeta też był co chwila dostawałem Heada Eryxem - po prostu czary nie ważne czy skakałem czy nie bum eryx - ja zawsze waliłem nim pod nogi a tu nie gość mnie z 10 razy eryxem wyciągnął i nie ważne czy blisko czy nie - spróbujcie tego niesamowite uczucie dostać heada eryxem w podskokach,

co dziennie mnie ta gra zaskakuje, każdy powinien pograć na tym serwie poziom poprostu niemożliwy jak nie walniesz heada to zapomnij że coś zdziałasz.

#2 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 19 września 2006 - 10:32

Czity ? :)

#3 dramich_wwa

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 322 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 września 2006 - 10:39

Nie to miałem na myśli, bo zdażyło mie się go ubić a jak wiemy - poziom tam wysoki, bez dowodów nie oskarżam - na myśli miałem raczej zachęcenie osób do spróbowania się - zwłaszcza tych co myślą że jakoś już grają - parę minut na elunexie późnym wieczorem uczy pokory...

#4 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 19 września 2006 - 10:51

Z eryxa ciężko jest walnąć heada, prędzej trafisz w sylwetkę. Sam się w to bawiłem, ale nie udało mi się walnąć heada biegnąćej i do tego skaczącej osobie. Biegnąćego trafić dość łatwo wystarczy wziąść poprawkę na prędkość lotu pocisku i szybkości biegu ofiary :)

To co opisujesz to albo super skill, którego jeszcze nie widziałem, ale jakiś nowy multihack ;)

Ale wejde na ten serwer i zobacze z czym to się je :)

#5 dramich_wwa

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 322 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 września 2006 - 10:59

Polecam ale wieczorem - przy nich gracze z serwera pukawki to lamki....

Z headem to przesada bo nie zawsze jestem tego pewien - tylko jak widze zbliżającą się rakietę na środku ekranu...

#6 bibol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 19 września 2006 - 11:34

O kurczaaaaaa blade to widze ze serw z duzym skillem i troche to jest kuszace zobaczyc co tam ludki wyprawiaja ale z drugiej strony dostawac caly czas w tylek i to z eryksow za ktorymi nie przepadam to jednak troche zniecheca ale jak to sie mowi nie taki diabel straszny jak go maluja wiec moze kiedys wpadnem tam :)
Chcialem isc nad rzeke lowic ryby ale ktos ukradl mi z domu kawal szyby

#7 dramich_wwa

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 322 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 września 2006 - 11:53

Nie bardzo chce mi sie wierzyć żeby "czitowali" bo po co serwer nierankingowy, zwykła rozgrywka - po co ryzykować,

Jak do tej pory poziom zdecydowanie najwyższy z serwerów na których grałem czesto spotkac można dignitasy pody i innych ale raczej pod fejkami

#8 hegemonPrince

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Piotrków Trybunalski

Napisano 19 września 2006 - 12:50

Ja też wczoraj tam grałem z zetą potem wszedł świrol , jestem pewin że przynajmniej jeden grał na wspomagaczach,ale jak mówisz pozim wysoki i mimo tego warto było.

#9 Dumch

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 218 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Ostrófek

Napisano 19 września 2006 - 15:34

Wiesz jak sie czyta takie rzeczy:
What is Teamhack for BF2 you ask? Teamhack fools the server into thinking you are on the enemy team as you play. This means that you can enter enemy veichles with the enemy inside, Revive enemy teammates and kill them again (force statpad, heh) You can use commander hack with team hack, and use the enemys assets on themselves. Also, both teams will always see you as a friendly with teamhack on. You can spawn on enemy spawnpoints. Enemy AA's wont be able to lock onto you anymore. Videos to come shortly. We are proud to release the first BF2142 Hack on the market. It has Aimbot, Chamz, Full ESP, No Fog, No Sky, Crosshairs, Minimap, Asset and enemy asset ESP and much more. This is now available to all VIPs, and is fully functional with the beta. Please find some screenshots below.



to sie rozne rzeczy mysli :wink:


#10 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 19 września 2006 - 17:22

Macie mylne wrażenie,eryxem zabić jest banalnie prosto.
On się kleji do przeciwnika nie trzeba nawet w gościa trafić by zaliczyło zabicie,
Wielokrotnie trafiałem w biegnącego gościa chociaż pocisk był przed nim albo za nim
Po prostu jego promień rażenia jest większy od wielkości pocisku.
Tak sobie to tłumaczę:)

I nie mowie tu o wyprzedzeniu bo np ping duży itp
Dołączona grafika

#11 djshadow

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 243 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Słupca

Napisano 19 września 2006 - 18:12

To nie czity mi Ja sam nie raz sciagam z Eryxa kolesia nawet wyprawijacego rozne warjacja, to tyczy sie perfekcji i wyuczenia...

#12 Zeta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Tychy

Napisano 19 września 2006 - 23:40

Fakt gralismy tam wczoraj i to co tam ludzie wyprawiaja to naprawde w glowie sie nie miesci. Koles z eryxem naprawde strzleal do ludzi nie w podloze. A co do poziomu to jest nie z tej ziemi. Fumfle wala jakies obroty hedy powietrzne i rozne inne rzeczy. Spytajcie dramicha wczoraj niemal poplakany krzyczalem na TS'sie Bzdura :)

#13 [PRORHOC]c0lon3l

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 września 2006 - 09:56

Zeta napisał:

Fakt gralismy tam wczoraj i to co tam ludzie wyprawiaja to naprawde w glowie sie nie miesci. Koles z eryxem naprawde strzleal do ludzi nie w podloze. A co do poziomu to jest nie z tej ziemi. Fumfle wala jakies obroty hedy powietrzne i rozne inne rzeczy. Spytajcie dramicha wczoraj niemal poplakany krzyczalem na TS'sie Bzdura :)

skill .....
Dołączona grafika

#14 sSiri

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Ruda ¦l±ska

Napisano 20 września 2006 - 11:16

:arrow: i dlatego ja tam trenuje :twisted: (chodz narazie tam jestem miensem armatnim :twisted: )

#15 dramich_wwa

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 322 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 września 2006 - 11:36

¯eby was trochę podbudować przed sparem powiem tylko że PTS ostatnio wygrało spara z elunexem

#16 meewosh47

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 września 2006 - 12:09

To że maja serwer infantry nie oznacza ze sa wymiataczami.
Team Wilda

#17 lump

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 321 postów
  • Płeć:Boję się przyznać
  • Miejscowość:Jalalababad


  • BF2 GUID - MegaShishkebab

Napisano 20 września 2006 - 13:55

też tam bylem, sado-maso only,szkoda zdrowia(psychicznego) :D
Dołączona grafika

#18 bibol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 23 września 2006 - 17:18

A wiec mys mnie taka natchnela zeby stworzyc kacik wierszykow o bfie wiec sobie tak pomyslalem ze jak cos ludzie macie to dajcie tutaj, jak naskrobaliscie cie jakies opowiadanka czy cos takiego to podzielcie sie :)
A to moj taki wierszyk na poczatke :D

„Cos co ludzi wkurza a nie jest to burza” 

Eh coż to były kiedyś za przygody kiedy człowiek byl stanowczo młody i z granantikiem chodził na wielkie łowy. Ludzie się go strasznie bali i na sam jego widok w kąt uciekali.
Jednak po patchu jeden kropka dwa zrobiła się z niego kupa 
I wtedy ludzie wczesniej przez niego uciskani krzykneli On jest do bani!!!
Może nas teraz co najwyżej w tyłek pocmokać bo już nie jest w stanie nam dokopać!!
Jednak radość tych ludzi długo nie trwała kiedy spoleczność BFa patcha 1.3 ujrzała 
I po tym znowu podniosły sie krzyki i lamenty ze granatnik znów jest jak balon nadęty.
Jednak do końca w tym prawdy nie było bo jednak mocy granantikowi ubyło.
Ale i tak dalej słychać okrzyki rozpaczy kiedy zrobi komus kuku jak dobrze nie patrzy.
A słysząc pojękiwania Ola, Shadowa czy Złotego ja dalej z uśmiechem na twarzy trzymam granantnika błyszczącego i pre dalej przed siebie z myślą że coś z tego bedzie 
Chcialem isc nad rzeke lowic ryby ale ktos ukradl mi z domu kawal szyby

#19 Sfajrol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kołbiel

Napisano 23 września 2006 - 17:42

Great Work :lol: :lol: :lol:

#20 bibol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 23 września 2006 - 17:48

Swirol napisał:

Great Work :lol:  :lol:  :lol:

No i fajnie ze ci sie podoba a jak cos masz czy cos wymysliles to tez daj.

Ale mam pytanie do tego moderatora ktory przenisol moj temat do hyde parku bo pierwotnie zalozylem go w dziale ogolne bf2, wiec prosze o wytlumaczeni dlaczego zostal on umieszczony tutaj jezeli scisle ten topic jest powiazany z BF2 bo chodzi mi o tworczosc zwiazana z Bfem a nie wogole co podkreslilem i w temacie topicu i w dlaszej czesci posta
Chcialem isc nad rzeke lowic ryby ale ktos ukradl mi z domu kawal szyby





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych