Skocz do zawartości


BATTLEFIELD 3?


1120 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kris20PL

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 318 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Żarki/Kraków POLSKA !!!


  • BF2 GUID - Kr|$t0Fvol.2
    BF2142 GUID - Kris20[PL]

Napisano 01 grudnia 2008 - 01:53

http://battlefield.totalgamingnetwork.com/...terview_vandyke

Original link, Basically:

GVD: No, Bad Company is not being used as a test bed for anything. And, there is no BF3, that’s just a rumor.

Might change thier mind in the future but no time soon i'm guessing.
pzdr
bobas :)

#2 Gość_NIEKUMATY_*

  • Goście

Napisano 01 grudnia 2008 - 12:22

Witam

Mógłby ktoś to przetłumaczyć , bo rozumiem tylko troszkę , a ja NIEKUMATY przecież, please :DDD .

pozdr
NIEKUMATY

#3 t3rmos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 17:53

orginalny LINK
GVD:Nie,Badcompany to zaczeło być używane jako test.I nie ma czegoś takiego jak BF3 to poprostu plotka

Może zmienic ich myśli w przyszłości.ale nie teraz w dalekiej przyszłości tak myśle

Prosze sora za drobne błedey ale mam małe braki:/

#4 MZK

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław



  • BF2 GUID - MZK^pl

Napisano 01 grudnia 2008 - 18:08

W skrócie. Bad Company nie będzie na PC i nie jest to "wersja beta BF3"/próba/test/whatever, sam BF3 to pogłoska.
Na końcu dodał tylko, że DICE pamięta o PeCetowcach (xD) i powinniśmy być cierpliwi.

#5 brzos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 375 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie

Napisano 01 grudnia 2008 - 18:52

Jak dla mnie to taka odświeżona 2 i nic więcej, a szkoda.
Dołączona grafika

#6 Series89

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 20:16

jeszcze nie wiadomo , czy będzie na 100% , a ty stwierdzasz ,że to odświeżona 2:P

#7 teken

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 11 czerwca 2009 - 11:08

Nowości z obozu EA - studio DICE ciężko pracuje nad grą Battlefield 3, która nie pojawi się szybko.
EA ujawniło, że nowym projektem studia DICE jest Battlefield 3, nad którym prace idą ponoć bardzo sprawnie, ale który nie pojawi się w tym roku fiskalnym - czyli premiera najwcześniej w kwietniu 2010 roku. O platformach docelowych na razie cicho.
Źródło - gram.pl

nic tylko czekać ;) Miejmy nadzieję, że gra będzie dobrą kontynuacją serii, bez wybryków zawartych w Battlefield: 1943, odnowy hp i innych bzdetów, że gra będzie prawdziwym Battlefield'em na nowym silniku graficznym :)
Nic tylko trzymac kciuki :) Jak myślicie, jakie będą realia ? Ja obstawiam niedaleką przyszłość rok ~ 2010 i zmyślone konflikty USA - Chiny, USA - Araby, w sumie współczesność dobrze się sprzedaje, a jak wiadomo EA leci tam gdzie kasa ;o
Dołączona grafika

#8 P.D.Rasta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 005 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 czerwca 2009 - 11:24

A ja to nie wiem, jak bedzie otoczenie do rozwalenia to IMO nieciekawie bedzie sie gralo.
Jeden czlowiek w helce i pozamiatane - jak w BCompany.

#9 Lauri2047

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 234 postów

Napisano 11 czerwca 2009 - 12:01

Wyświetl postUżytkownik teken dnia 11-06-2009 11:08 napisał

Miejmy nadzieję, że gra będzie dobrą kontynuacją serii, bez wybryków zawartych w Battlefield: 1943, odnowy hp i innych bzdetów, że gra będzie prawdziwym Battlefield'em na nowym silniku graficznym :)

Nie licz na to, seria Battlefield umarła wraz z zapowiedzią 1943... W każdym następnym będzie się regenerować życie, będzie można strzelać przez ściany itp. EA leci na kasę, Call of Duty się sprzedaje, więc czemu nie zamienić legendarnego BFa w banał typu CoD?

#10 Gość_RaFix_*

  • Goście

Napisano 11 czerwca 2009 - 12:12

Konflikt USA - Araby to nie jest zmyślony. Zagraj w CoD 4 to zrozumiesz :DDD

P.S. Banał to Ty jesteś. Masz coś do CoD? o.O

CoD >>> BF. Nie wierzysz? Udowodnić? ;)

#11 dzudo666

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 11 czerwca 2009 - 12:13

EA leci w kulki: 4 bf'y robione naraz... mogliby zrobić jedną część a porządnie...





Rafix: ale konflikt USA- Chiny już tak.
Dołączona grafikaDołączona grafika
Mówcie mi dżudo albo Kacper :)

#12 VoxiS

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Łódź



  • BF2 GUID - PL4FC-VoxiS

Napisano 11 czerwca 2009 - 12:28

usa vs chiny i bliski wschod juz w bf2 mamy, cos innego mogli by wymyslic.. no usa kontra meksyk jak w ghost recon, to by bylo cos na czasie z powiewem swierzosci jak niegdys nasz kochany bf2

#13 mrwaski

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 29 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Krotoszyn

Napisano 11 czerwca 2009 - 12:32

Cytat

EA ujawniło, że nowym projektem studia DICE jest Battlefield 3, nad którym prace idą ponoć bardzo sprawnie, ale który nie pojawi się w tym roku fiskalnym - czyli premiera najwcześniej w kwietniu 2010 roku. O platformach docelowych na razie cicho

Prędzej mi włosy na jajkach wyrosną niż BF3 pojawi się w roku 2010!
Dopóki Bf 2 będzie tak popularny jak teraz nie ma szans na jego prędką kontynuację >(
Prędzej jeszcze jakiś badziewny dodatek wypuszczą by sobie kabze nabić.
Dołączona grafika

#14 PaulPL1

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 543 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kielce



  • BF2 GUID

Napisano 11 czerwca 2009 - 12:34

Cóż BF wymaga (przynajmniej do dwójki) nie tylko skilla, ale też zgrania graczy, do tego wolę duże bitwy, niż potyczki w mieście, dlatego BF bardziej mi się podoba od Call of Duty. W CoDzie teamplay sprowadza się do pomocy przy zabiciu przeciwnika.
Są różne gusta, jeden lubi prostą strzelankę, gdzie wykazuje swoje umiejętności, a drugi woli polegać na kumplach z zespołu i wygrać dzięki zgraniu więc rozterki na temat wyższości CoDa nad BFem, czy odwrotnie nie mają większego sensu.

Co do BF3, to mam tylko nadzieję, że nie podzieli losu BF:BC2 i 1943 (chociaż wydaje mi się, że tak będzie)...
Dołączona grafika
Naturalny anty-Mufek

#15 aiven

    Placek

  • Battlefield 4
  • PipPip
  • 155 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Artillery on this location



  • BF2 GUID - Aivenus

Napisano 11 czerwca 2009 - 13:09

Troche gdybania: wcześniej ma wyjść BF BC2 i BF 1943 - obie gry nie opieraja sie na nowym silniku graficznym wszystko pracuje na BF BC1, BF3 natomiast ma być nowością. gdybam teraz, że 2 poprzednie pozycje stanowią test, tego co można, co jest opłacalne, jak ludzie zaareagują na dwa czasowo odmienne produkty (II WS, czy Modern Comat), czy będą chcieli Operation Flashpoint czy CoDa. Jak zwykle o wybrze zadecyduje kasa :)
"Za to zło, które odpie...lasz zasłużona spotka Cię kara" - Czarodziejka z Księżyca

#16 Lauri2047

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 234 postów

Napisano 11 czerwca 2009 - 13:24

@RaFix: Do CoDa samego nic nie mam, do community i owszem :D

Ogólnie chodzi o to (co z resztą określił już PaulP1) że w CoDzie nie ma takiego zapotrzebowania na teamwork jak w BFach. Niezależnie jaki jesteś pro, bez dobrej drużyny w BFie nic nie zdziałasz, w CoDzie jest to dyskusyjne...
Aha, jeżeli chciałeś mi "udowodnić", że CoD4 jest lepszy od 2142 na podstawie popularności (ilości graczy online) to wytrącę Ci z ręki twój jedyny argument (na 95%): to, że w CoDa4 gra tyle ludzi ile gra, świadczy o tym, że infinity ward i id wiedzą, jak dotrzeć do większości graczy. CoD4 jest o wiele prostszą grą od Battlefielda 2/2142 i nie podlega to dyskusji.
Drugą sprawą która przyniosła tak wielki sukces CoDowi 4 to realia: aktualne. Miliony graczy przepada za kałachami i M4, dlatego właśnie CoD4 jest aktualnie najpopularniejszym FPSem, ponadto z tego samego powodu CS i BF2 cieszą się dalej wysoką popularnością. A 2142? Cóż, klimaty fururystyczne nie każdemu podchodzą... Dlatego też wiem, że niedoczekamy się sequela 2142.

Każdy ma swój gust, ja osobiście wolę pobiegać z kumplami i przejąć wszystkie flagi zamiast wziąć Kałacha i kilka Über perków i zownować cały serw samemu. Prawdziwy pro ujawnia się w pracy zespołowej :) Z resztą, sam przecie kupiłeś 2142 i gwarantuję Ci, że samemu nic nie zdziałasz (ofc biorąc pod uwagę, że nie będziesz grać z noobami które 1 raz na oczy widzą FPSa). Zapraszam na naszego Rankeda. Pozdro Lauri ;)

Noo, to tyle odnośnie BF2142 vs. CoD4 :]

...a co do samego BFa3 już mówiłem, DiCE kierowane przez EA raczej nie zrobi kolejnego Battlefielda godnego tego tytułu. Każdy nowy BF będzie robiony pod konkurencję dla CoDa.

Btw: Dalsze rozterki nt. która gra jest lepsza nie mają sensu, fajnie by było gdyby któryś mod tego dopilnował ;)

#17 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 11 czerwca 2009 - 15:18

1. Nie porównujcie CoDa do BFa. BF jest głównie nastawiony na CQ (takie było zamierzenie twórców). W CoDzie jest to nawalanka w często otwartym terenie.
Można porównywać np. FEAR do CoDa, albo QW do BFa.

2. Zobaczcie sobie nazwy BFów:
1942, 1943 - realia 2 Wojny Światowej
2 - czasy współczesne
2142 - przyszłość
Dlatego Battlefield 3, będzie tak jak 2ka, czyli czasy współczesne +/- 5 lat
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#18 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 11 czerwca 2009 - 15:43

Co do samej regeneracji życia to nie jest takie złe choć powinno się zostać przy pewnych standardach wprowadzonych przez Battlefielda. moim zdaniem powinno się zrobić ograniczenia co do apteczek i zaopatrzenie. Powiedzmy z paczek i koniec. W BF jest to niesprawiedliwie podzielone. Snajmper ma 2 claye, komandos parę ładunków C4. Oni też powinni mieć nieskończoną ilość tego materiału a nie mają. Ja jestem za wprowadzeniem ograniczeń do wszystkich klas. Co do samego BF3 to nie wyjdzie choć kto wie. Na jednym silniku mogą wydać wiele tytułów BF ale czy będą miały to coś co stare wersje to nie wiadomo. Nie róbmy znowu z BF2 jakiejś gry do inteligentów bo taka nie jest. Jest to strzelanka z elementami gry drużynowej.

#19 Ziomal

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom


  • BF3 GUID

Napisano 23 czerwca 2009 - 12:38

Pamiętacie nasze newsy z przed ok. 2 lat, gdzie pisaliśmy o wycieku pliku PDF z informacjami o Battlefield 3 oraz o dacie prawdopodobnego wydania gry, zamieszonej na game.co.uk? Informacje te wywołały w internecie falę komentarzy wśród graczy, jednak DICE jak i EA przez cały czas milczało na temat tego, czy prace nad nową częścią są prowadzone.

Parę dni temu informacje co do powstawania Battlefielda 3 jednak potwierdziły się. Z informacji zamieszczonych na G4TV wiemy tylko tyle, że gra powstaje, wygląda dobrze i na pewno nie zobaczymy jej w tym roku fiskalnym.

Niedługo po tym, DICE również potwierdziło informacje co do tego, iż gra powstaje. Na oficjalnym Twitterze dotyczącym serii Battlefield - BattlefieldHQ możemy znaleźć o tym krótką notatkę:

"We can confirm that Battlefield 3 is currently in development but at this stage we have no further comments to add."

Zamiary wydania BFa 3 potwierdzają również wcześniejsze zapowiedzi deweloperów o tym, jakoby seria Battlefield miałaby się doczekać 5 nowych kontynuacji. Mowa tu o: BFH, BF1943, BF:BC2, BF3 oraz BF Online (ten ostatni jednak według mnie jest mylnie brany pod uwagę, gdyż DICE tylko udostępniło silnik Battlefielda 2 - przyp. red.)

Nie pozostaje nam nic innego niż tylko czekać na więcej informacji - gdy tylko takowe się pojawią to zostaną tutaj umieszczone.

Żródło : http://battlefield.pl

#20 brzos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 375 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie

Napisano 23 czerwca 2009 - 13:23

Powiem tylko tyle że jeśli tak kochacie swojego BF'a 2 to po co wam nowy? I tak stary jest najlepszy.
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych