Skocz do zawartości


Ekstraklasa, czyli polska piłka nożna.


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 DarthPol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 02 września 2008 - 11:55

Ktoś tam poparł mój pomysł więc zakładam temat. Jeśli pomysł nie spodoba się administratorom, proszę skasować.

Temat tylko i aż o ekstraklasie. Piszemy wszystko co związane z polską ligą. Tematu zagranicznych klubów nie poruszamy.

Na początek chciałbym Was zapytać co sądzicie o ostatniej dosyć słabej kondycji Legii Warszawa, transferu Marceliego do Wisły K. oraz ostatnich wyczynach Polonii Warszawa i Cracovii.
Będę także wdzięczny za krótki opis hat-tricka w wykonaniu obrońcy Polonii Bytom w Meczu z Lechią Gdańsk, którego niestety nie udało mi się obejrzeć.

Pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze

#2 zyklon

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 61 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa



  • BF2 GUID

Napisano 02 września 2008 - 15:44

Syf,bagno i mogiła xD tyle mozna powiedzieć o polskiej piłce :D
Dołączona grafika

#3 DarthPol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 02 września 2008 - 16:13

A tam, że w drużynie nie ma 7 supergwiazd to nie znaczy że nie da się oglądać :) Ja osobiście ekstraklase bardzo lubie, nawet nie wiem czy nie bardziej niż zagraniczne ligi.

#4 zyklon

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 61 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa



  • BF2 GUID

Napisano 02 września 2008 - 16:19

mi raczej coś chodzi o te afery itp
Dołączona grafika

#5 Gość_M@TH3V_*

  • Goście

Napisano 04 września 2008 - 20:14

Licza sie 2 zespoły, Wisła, LEch, i co tu ogladac, poziom jak na podwórkach:(

Ciekawiej jest przed stadionami, co nie Irek? :D

Nie wiem czemu ale polska liga budzi we mnie same negatywne uczucia po tym jak zaglebie lubin kupilo tytul...

#6 P.K.Tomko

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 04 września 2008 - 20:26

Tez nie lubie polskiej piłki. Chociarz czasami coś tam pogra lech ale nic poza tym Wisła wygrywa bo nie ma przeciwnika za dobrego, a w Uefa czy LM nnie liczą się zupełnie!

#7 KAMLOT_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:WARSZAWA


  • BF2142 GUID

Napisano 05 września 2008 - 22:54

Wyświetl postUżytkownik M@TH3V dnia 04-09-2008 20:11 napisał

Ciekawiej jest przed stadionami, co nie Irek?
No właśnie...a propo tematu ,,przed stadionami,,.Zapraszam do lektury http://www.legialive.pl/news/27343_Warszaw...prowokacja.html
Bardzo ciekawy materiał :twisted:

#8 DarthPol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 07 września 2008 - 16:25

Macie racje że jest niewiele liczących się zespołów, jednak - przynajmniej mnie - ogląda się bardzo przyjemnie wszystkie mecze ekstraklasy. Głównie dlatego że potrafią być bardzo zaskakujące, np. 3 gole obrońcy Polonii Bytom.
Wracając do czołujących zespołów, troche szkoda niegdyś mocnego i dobrze zgranego groclinu. Zespołu, który w części "posypał się za granice", a reszta przeszła do Polonii Warszawa. Wtedy Wisła miała jeszcze poważnego rywala.

Natomiast cały czas nie mogę pojąć czemu tak słabo idzie Legii W. Przecież mają wielu dobrych zawodników, spore doświadczenie, a kibice to tylko jeden z wielu czynników wpływających na zwycięstwo, więc i bez nich powinni wygrywać.

Pozdrawiam

#9 KAMLOT_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:WARSZAWA


  • BF2142 GUID

Napisano 15 września 2008 - 01:09

WISŁA-LECH 1-4
Mecz kolejki,super meczyk,dawno takiego nie oglądałem,rewelacja,Wisła przeorana przez Kolejorza :wink: .

#10 Kacprovaty

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 226 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Portumna/Chrzanów

  • BF2142 GUID - Merkava
    BF3 GUID - Kacprovaty

Napisano 15 września 2008 - 18:40

Nawet nie wiesz Kamlot jak mnie serduszko po tym meczu bolalo :cry:

#11 R3V0L

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 338 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 października 2008 - 23:12

Ech, no i Wisełka przegrała z Legią. A mogła wygrać i to dość wysoko. Ale PZPN też dał dupy. Jak można wykluczyć Boguskiego z meczu z Legią za jakąś błachostkę? :< To że on tam kopnął jakiegoś gościa to było nic. Tam działy się jeszcze ciekawsze rzeczy. Jak usłyszę od PZPN że jest "czyste i w porządku" to się chyba powieszę.

#12 Mufa

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 289 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • - mufanza88

Napisano 27 października 2008 - 00:01

jeśli dla Ciebie to było "nic" to HF fanie piłki nożnej...
jeśli pzpn nie zacznie karać, to zaczną się gorsze cyrki dziać.
A To że Wisła przegrała, to żadna niespodzianka, bo mieli okazje których albo nie wykorzystywali, albo bramkarz Legii fenomenalnie bronił.
Sam mecz był dosyć ciekawy, bo cały czas coś się działo, szkoda, że sędzia nie utemperował troche zachowań m.in. Radović'a.

Dołączona grafika


"I am a creature of disappointed hopes,

unsaid words and a sleepy conscious."


#13 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 27 października 2008 - 08:44

Dart popraw temat zgodnie ze szablonem.bo będę musiał go skasować.
Dołączona grafika

#14 R3V0L

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 338 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 października 2008 - 08:47

Szkoda że nie zajęli sie Grzelakiem, który odepchnął sedziego. A Jarzębowski za zwyzywanie dostal tylko 8000 zł kary za które zaplaci pewnie jakis sponsor. Zajęli sie faulem, który sedzia uznał za mniej ważny i kazał się im przeprosic co zresztą uczynili.
"- Jestem wkurzony, bo to świadome działanie, które miało na celu wykluczenie mnie ze spotkania z Legią – mówi w Gazecie Wyborczej zdenerwowany Boguski. Nie zostałem wezwany przed komisję, a decyzja została podjęta tylko na podstawie kawałka zapisu wideo. Nikt nie wziął pod uwagę, co było po zdarzeniu. Przecież zaraz po nim przeprosiliśmy się z rywalem, a sędzia, który wszystko, widział uznał sprawę za zamknięta – tłumaczy dotąd uznawany za uosobienie spokoju piłkarz."
Pamiętam jak PZPN ustawiło terminarz 3/4 sezony temu. Legia grała wszystkie kolejki z tymi co Wisła jedna kolejke wcześniej. Bo inaczej nie było możliwości żeby Legia miała tytuł.

#15 Brewka

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 293 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa



  • BF2 GUID - Brewkaa

Napisano 27 października 2008 - 08:54

Pilki osobiscie nielubie ale na zylete lubie chodzic bo zawsze sie cos tam dzieje i znajomych mozna spotkac.
Dołączona grafika

BF2- Brewkaa
Xfire- j/w





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych