Skocz do zawartości


OPERATION FLASHPOINT 2


28 odpowiedzi w tym temacie

#1 RALFIK

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 405 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Bydgoszcz



  • BF2 GUID

Napisano 15 lipca 2008 - 17:52

Witam

Trzeba by było zacząć myśleć jaka następna gra będzie łączyła nas wszystkich i co zastąpi obecne gry klanowiczów. Więc zapodaję coś co ucieszy oko niejednego a być może jeszcze o tym nie słyszeli.

Nadchodzi wielkimi krokami kontynuacja gry: OPERATION FLASHPOINT 2

Filmik w iście niebiańskiej grafice choć to chyba nie będzie do końca wyglądała tak gra. Bo jak by tak wyglądała to by mi się komputer znowu spalił.

Gorąco polecam ściągnięcie i zobaczenie filmiku... Czy tak też będzie wyglądał BF3 :cool:

http://rapidshare.com/files/129900497/ofp2...w_wmv.part1.rar
http://rapidshare.com/files/129906188/ofp2...w_wmv.part2.rar

#2 HARNAS

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 197 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Komorniki(kolo Poznania)


  • BF2142 GUID

Napisano 15 lipca 2008 - 18:04

grałem w flashpointa i jakos w singlu mnie nie zachwyciła faktem jest ze jest duza realistyka ale denerwuje mnie celownik i jak wsZedlem na jeden z serwerow multi to sie Zdziwilem mapa wygladala nie powiem jak byla 1 wyspa i byly pojazdy i kazdy sie nawalal wiec jakos niechce mi sie kasy wydawac na to chyba ze to bedzie naprawde dobra gra , ale moje zdanie jest takie ze nie ma jak narazie lepszej gry niez BF jesli chodzi o potyczki sieciowe.Jeśli bedzie fajna,ciekawa to kupie jesli zobacze znowu ten sam celownik na jakim kolwiec screenie to na 100% nie kupie bo mnie strasznie denerwowal :P

#3 El_QuaQ

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Jaśniejsza strona ciemnej strony księżyca



  • BF2 GUID

Napisano 15 lipca 2008 - 18:17

Gusta są jak dupy... każdy ma swoją.. a co do OF.. Genialna Giera... Pierwsza która pokazywała.. KRWAWY REALIZM KONFLIKTU WOJENNEGO.. i za tą ją uwielbiam... Tam nie ma czegoś takiego jak w BF'ie ..ze po każdej akcji ważysz 3x więcej od nadmiaru ołowiu w organizmie.. tam jeden kilku gramowy pocisk potrafił zakończyć całą zabawę.. i to niezależnie od broni... ale tak jak przy Postalu 2 mówiłem.. Trzeba patrzyć przez pryzmat "Celu" jaki ma ta gra, była bowiem projektowana właśnie do symulacji konfliktu w skali Taktycznej.. i na to największy nacisk położono (przez pewien okres czasu wojsko Yankesów wykorzystywało OF do szkolenia swoich żołdaków:P).. i patrząc przez ten pryzmat jest grą fantastyczną.. Tam widziałeś tylko błysk z odległości 1 kilometra.. i po chwili nie miałeś głowy... To jest to.. jeśli oczekujesz symulacji pola walki... a nie Arcade'owego shotera:P
Dołączona grafika

#4 P.K.Tomko

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 18:21

Nie dawno USMC używało Full Spectrum Warrior do szkolenia w warunkach miejskich.
A co do OF to też podzielam zdanie QuaQ'a BYŁA to świetna gierczyna.
PS> Zasysam już filmiki :D 8)

pozdro
Tomko

#5 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 15 lipca 2008 - 18:38

http://pl.youtube.com/watch?v=iyQQlKwO_hc&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=vzOwgOYtbSI&...feature=related

Zobaczymy jak będzie z grywalnoscią, bo AarmedA nie za bardzo się przyjęła.
Dołączona grafika

#6 Zdechlak

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 38 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sopot DS7

  • BF2142 GUID

Napisano 15 lipca 2008 - 21:12

Ten drugi ling od 90s to wygląda jak mod do OF1. Jeżeli to jest naprawdę OF2 (w co wątpię, to na 80% OF1), to gra nie wprowadza nic nowego. Co do pozostałych filmików, to tylko rendery promujące sam tytuł. Zresztą zobaczymy jak to będzie wyglądać i działać jak wyjdzie jakieś demko ;]
Dołączona grafika

#7 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 15 lipca 2008 - 21:27

Możliwe bo w sumie w tym tytule się dużo nie zmienia.silnik pewnie ten sam pozostanie.
a filmiki każda gra ma dobre:)
Dołączona grafika

#8 HARNAS

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 197 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Komorniki(kolo Poznania)


  • BF2142 GUID

Napisano 15 lipca 2008 - 23:37

nie mowie ze to byla skopana gra przeszedłem cała i bardzo mi sie podobała do czasu az wszełem na multi (może miałem pecha i trafiłem na jakiś beznadziejny serwer nie wiem)nadal mam ja zainstalowana:D jak ktoś ma to możemy zagrac :D bo jeśli chodzi o reali to zgadzam sie w 100% tu nie ma ze kolesiowi ladujesz a jemy ze łba tylko sie kopci jak z komina jeden strzał i leżysz, właśnie to mnie użekło w tej grze wiec jeśli bedziecie grać w 2 to napiszcie to też pogram bo raczej kupie chyba że kasy nei bede miał a znajomy z checia zagra bo teraz idzie do szkoły oficerskiej:P

#9 Zdechlak

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 38 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sopot DS7

  • BF2142 GUID

Napisano 16 lipca 2008 - 00:46

Gra była naprawdę wspaniała. Szczególnie właśnie jak się grało w multi z własną ekipą. Jeden za stery transportera, a reszta siedzi w środku i się drze wniebogłosy, żeby kierowca niczego nie zje**ł ^^ Lub akcja typu 20-minutowe czajenie się w lesie, jeden błąd kolegi i wszyscy padają od jednej rakiety helikoptera :D
Dołączona grafika

#10 HARNAS

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 197 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Komorniki(kolo Poznania)


  • BF2142 GUID

Napisano 16 lipca 2008 - 01:11

a macie jeszcze ta gierke? :D może razem zagramu :)

#11 CH-Swider

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 25 października 2009 - 16:38

Mam takie pytanko czy grał ktoś może w Operation flashpoint 2 bo zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy warto?
Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#12 PAKA.com

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 593 postów

Napisano 25 października 2009 - 16:46

Nie grałem ale bodeek chce sprzedać bo mówił mi ,ze żenada.
ARMA II kup Świdru,ja pogrywam z Lukiem z PRGK.Jak Komar wróci będziemy mieli załogę do tanka.
Dołączona grafika

#13 Manny

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 26 października 2009 - 00:51

Grałem przeszedłem strasznie krótka tylko 11 misji na jednej wyspie ale grafika zwłaszcza na full ustawieniach jest wypasiona.

Ale można pograć przez Lan z kumplami i przejść wszystkie misje bo gra z kompami jest strasznie beznadziejna...
"...Nie wdawaj się w dyskusje z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

#14 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 26 października 2009 - 08:02

Wyświetl postUżytkownik PAKA.com dnia 25-10-2009 15:46 napisał

Nie grałem ale bodeek chce sprzedać bo mówił mi ,ze żenada.
ARMA II kup Świdru,ja pogrywam z Lukiem z PRGK.Jak Komar wróci będziemy mieli załogę do tanka.
A myślałem, że nikt w to u nas nie pogrywa :D

#15 marian1

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 54 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:leżak :51o35' N kanapa: 19o08' E :D:D



  • BF2 GUID - exmarian.pl

Napisano 26 października 2009 - 11:55

ofp- wygląd oczywiście fajny , singiel ponoć krótki [ nie dokończyłem jeszcze ] do tego ai wroga beznadziejne na ekspercie , multi nie katowałem zbyt mocno mało serwerków ale może jak by była zgrana ekipa to mogło by z tego coś być ,
poruszanie się żołnierzyka beznadziejne , zanim padnie na glebe biorę dobrego łyka kawki , troche za bardzo ekran skacze jak by na koturnach biegał , zmiana broni ciut przydługa , jazda hamerem totalna klapa [ zawieszenie ma na poziomie chyba ferrari wiesza się prawie na każdym kamieniu , nie można się rozglądać w kabinie , ] reszta raczej jest ok , wygląda ciekawie
arma 2 - wg mnie jest to na co długo czekałem singiel ciekawy [ może na początku zbyt długie filmiki ] kolesie fajnie się poruszają system celowania też dobrze zrobiony , grafika na normal jest już super [ a co dopiero będzie na full detalach ] kupa trybów rozgrywki
DM (deathmatch)
TDM (Team Deathmatch)
CTF (Capture the flag)
Flag Fight
Cooperation
Sector Control
Hold
Warfare
Berzerk
Czernarus Life
Evolution
większości nawet nie wiem o co biega , wczoraj katowaliśmy multi tryb rozgrywki trochę przypominał ctf w połączeniu z rpg i strategią , za przejęcie punktu kontrolnego otrzymałem jakąś kase i zakupiłem sobie w bazie hmv z załogą po czym po wydaniu rozkazu hamerek bardzo ładnie po mnie podjechał kierowcę musiałem niestety wywalić bo coś kaleczył jazde , generalnie możesz sobie nawet kupić samolot i wydać mu rozkaz zaatakowania jakiegoś celu , ciekawe rozwiązanie tylko mapa jakoś się nie chciała zakończyć po 2 godzinach grania wyszedłem
jazda tankiem miodzik , można chyba wszystko zniszczyć , drzewka w lesie się pięknie łamią z trzaskiem
z armaty chyba praktycznie każdy budynek możesz zniszczyć , piechota jest bez szansy jak niema przy sobie grenadiera ppanc
arma 2 kupa patchy na początku - ale widać ze coś robią
jak wybierać to arma 2 takie moję zdanie , ale jak będzie dobra ekipa to i na ofp na multi też może być ciekawie , dzisiaj też robimy wbitke na jakiś serwer oraz szukamy 4 do dryżyny aby przejść singiel
w armie polecam przejść szkolenie wszystko jest ładnie opisane i poprowadzone
zapomniałem dodać jeszcze jeden plusik do army


mountainbikes extreme sniper - mogę tak godzinami pomykać :DD [ tylko kurcze zawieszenie ma słabe :< ]
co ciekawe takie coś nawet jest w armii
http://www.militaria.pl/montague/rower_gor...r_26__p5195.xml
Dołączona grafika

#16 CH-Swider

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:34

Dzieki za info. Kupie sobie Arma 2 bo widzę ze lepiej oceniacie no i z Paka będę mógł pograć:)
Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#17 NATOLUCASPL

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Gąbin (niedaleko Płocka)



  • BF2 GUID - ambro1985.pl

Napisano 26 października 2009 - 14:04

Witam.
Grałem w OF 2 jak i w ARMA 2 i muszę powiedzieć że obie gry mają ogromny potencjał ale i błędy.
Co się tyczy kupna jednej z nich to należy sobie zadać pytanie jakiego typu gry szukamy ? Jeśli gry symulatora w pełnym słowa tego znaczeniu to polecam kupno ARMA II
jeśli zaś "ambitnego FPS-a" (twórcy nie zrobili symulatora wojny, tak jak w Armie, tylko strzelaninę) to Operation Flashpoint 2 Dragon Rising będzie lepszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam.
Dołączona grafika

#18 ozzY_22

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 018 postów

Napisano 26 października 2009 - 19:11

tak ta arma strzelaniem i obsluga pojazdow pod Project Reality podchodzi....
___________

#19 DCK_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 319 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 21:19

Swider ja sobie kupie obydwie te gry i zobaczymy co to warta :D dam znac :]

Pozdro ...
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Zostales zabity przez : PL4FC-DCK_PL

#20 Komar

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 22:35

Flashpiont 2 to dno nie warto tracić pieniędzy. DCK na zachętę foty z army 2 :)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych