Skocz do zawartości


Zuzel


34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ziomal1991_pl

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 03 lipca 2008 - 22:46

Fajny i ciekawy artykuł

STAL RZESZÓW rządzi

#22 Szurpit

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 04 lipca 2008 - 00:53

Co do Protasiewicza to ten frajer nie tylko was zdradził. Nie zapomnem jak mówił: "Nigdy nie opuszczę tego miasta i klubu bo go po prostu kocham
(mowa o Toruniu)". Nie mineło pół roku jak przeszedł do bydgoszczy...zal.pl po prostu takich żużlowców.

W sumie szanuję ludzi którzy przyczyniają się do rozwoju czarnego sportu. Nie zamierzam się zachowywać jak dzieci neo i internetowi hooligani bo tego jest aż za dużo w necie. Ale tak czy siak Polonia nigdy nie dorówna Apatorowi :mrgreen:

Tak naprawdę nie można patrzeć wstecz bo to nie ma sensu. Trzeba się cieszyć z tego co mamy w mieście. Niestety jednak...tylko jedna drużyna może być najlepsza chyba nie musze podawać nazwy :mrgreen: http://www.net-fans....01/zdjecie1.jpg

#23 DCK_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 319 postów

Napisano 28 października 2008 - 04:44

Witam

PO pierwsze ja jestem z TARNOWA czyli UNIA TARNÓW do konca życia !!!

PO drugie Szurpit faktyczie jestes jakis niedorozwiniety jesli ty taki kibic zuzla mowisz ze Tomasz Gollob nie jest najlepszym zuzlowcem POLSKI to kto jest ..... ???? podaj mi drugiego takiego zawodnika ktory osiagnol to co Tomek Gollob samo za siebie mowi 3 miejsce na swiecie !!! ale tu nie mowie tylko o GP ale o jego wszytskich osiagnieciach to chyba kazdy kibic z kazdego klubu musi mu to przynac ze jest najlepszy !!!

PO 3 jak bedziecie chciali oczyms podyskutowac to napiszcie .....

A to MY

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Zostales zabity przez : PL4FC-DCK_PL

#24 Daisy

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 73 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Rzeszów



  • BF2 GUID

Napisano 28 października 2008 - 07:54

Jest i sąsiad zza miedzy :twisted:
Ale myślę, że nie będziemy się tu kłócić.
Szkoda, że oba kluby z południa poleciały, ale za rok znowu derby. Mam nadzieję, że i Stal i Unia awansują i za dwa lata znowu spotkamy się w E-Lidze.

Pozdro DCK 8)

#25 Swirus

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 314 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Popowo... Rulezzz



  • BF2 GUID - >Swirus90<

Napisano 28 października 2008 - 10:00

No omg tak D\cek Tomasz Gollob to najlepszy polski zawodnik ;)
Moge to poweidzec po jego wystepach w Stali Gorzów :D On jest poprostu nie mozliwy co wyprawia na tym torze... ;)CZasami zdarzaja sie wpadki bo to normalne... Ale para Gollob Holta jestnaprawde rewelacyjna :D chociarz nie jezdza razem w parze...

pzdro chlopcy ;)
szachy rank 1300+ kurnik xD szukac Swirus1pl xDsss

#26 krzysion

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 18:33

Najlepszy jest WTS Atlas Wrocław i Crump xD a i teraz bedzie chyba Nicchols u nas

#27 Swirus

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 314 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Popowo... Rulezzz



  • BF2 GUID - >Swirus90<

Napisano 14 grudnia 2008 - 12:54

Nie wiem czy WTS jest az taki dobry jak na wyjezdzie z beniaminkiem przegral... ;)
Czeg0 nie moge powiedziec o Toruniu i Lesznie...
szachy rank 1300+ kurnik xD szukac Swirus1pl xDsss

#28 Szurpit

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 02 marca 2009 - 00:55

Co do Tomka Golloba
faktycznie udawało mu się w Grand Prix ale czy w lidze także? ...

Lepiej zobaczcie kim jest Wiesław Jaguś, to jest żużlowiec z klasą. Prowadzi Apator juz od 17 lat po medale, 1 druzyne. To on ma szacunek własnych kibiców, nie wiem czy Tomek może się podobną popularnością pochwalić wśród Polonistów. Dla większości żużlowców napewno jest ważna kasa, ale nie dla wszystkich. Jagusiowi proponuje się co roku znacznie większe zarobki w innych klubach niż toruński a mimo to on wybiera nas...to jest żywy przykład miłości do klubu.

Pan Tomek nie ma nic z tym wspólnego od czasu, gdy odszedł od Polonii wiele lat temu, więc chyba nie ma o czym mówić.

Jako ciekawostke mogę powiedzieć, że 3-4 lata temu Tomek miał przyjść do Torunia, jednak postawa krzyżaków do tego stopnia zniechęciła go, że zrezygnował :D

#29 Swirus

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 314 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Popowo... Rulezzz



  • BF2 GUID - >Swirus90<

Napisano 10 marca 2009 - 11:25

Szurpit masz racje co do tego ze "może" mu sie udawało w GP, w lidze standardowo praktycznie co mecz przywozi komplet, a jeśli nie jest to komplet to napewno powyżej 10 pkt...

wszystko opiera się na kasie, Gollob ma tyle sprzętu że sie w pale nie mieści...

Raz doj***ł do pieca przyjeżdżając do Gorzowa z plastronem Poloni... To miałbyc mecz z WTS-em i to jeszcze pierwszy mecz Stali...

Co do Jagusia to masz rację jest to waleczny żużlowiec nigdy sie nie poddaje zawsze do końca... Pamiętam jak w GP chyba w 6 biegu jechał i Lingren wywiózł go do bandy(mała kraksa), i sędzia go wykluczył bo j***ny lekarz GP powiedział ze Jaguś nie jest w stanie do jazdy a normalnie nic mu nie było...

I do końca GP już nie jeździł... ;/
szachy rank 1300+ kurnik xD szukac Swirus1pl xDsss

#30 DCK_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 319 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 16:33

Witam panowie ruszyla liga zuzlowa pieknie Unia Tarnów

Pierwsze spotkanie na wyjezdzie :) Poznan 33:59 Unia
drugie spotakanie u siebie Unia 61:30 L.Daugavpils

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/04/...ils-6130-wynik/

Wracamy do Speedway Ekstraligi :D:D

Pozdrawiam
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Zostales zabity przez : PL4FC-DCK_PL

#31 Szurpit

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 27 maja 2009 - 10:27

No w sumie można zrobić takie pół sezonowe podsumowanie...

Toruń     12 +58 (Komplet pkt., kibicowsko pozytnwie w tym sezonie powstała grupa UF'08, która reprentuje nas-kibiców)
Leszno    7 +30 (Główny rywal Apatora o złoto, zobaczymy co pokażą nam w play offach)
Cz-wa     7 -20 (Drużyna o wielkim potęciale, niestety nie potrafi go używac przeciw rywalą)
Z.Góra     6 +68 (Na plus kibicowsko i żużlowo, "ładnie pokazali na derbach, kto rządzi w rejonie)
Gorzów     6 -36 (Cięzko mi cokolwiek o nich powiedzieć, derby gigantyczny -, +ceny biletów tańsze o 10zł)
Gdańsk     4 -12 (Beniaminek ciężko cokolwiek od nich wymagać)
Bydgoszcz 6  -66 (hehe...no, jak to było? "Derby z Grudziądzem!", Biała inwazja, itd., a tak na serio oby się utrzymali) :)
Wrocław    2 -22   (Brak skłądu, stadion ruina, budżet to samo, kibicowsko średnio)


Co do I ligi
Witamy Tarnowian spowrotem wsórd elity!

#32 Swirus

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 314 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Popowo... Rulezzz



  • BF2 GUID - >Swirus90<

Napisano 27 maja 2009 - 19:38

Szurpit nie wiem czy ogladales mecz STAl vs FAlubaz (derby lubuskie)?

jezeli tak to chyba slabo.... ;/

Gollob testowal sobie slilniki do GP, Holcie rozsypal sie najlepszy silnik jezdzil na jakims guwnie, Zagar prosto ze Szwecji do Zielonej Gory przyjechal... Ruud-nie wymagajmy od niego za duzo... Zmarzlik i Szewczykowski heh juniorzy ale od nich tez nie wymagajmy za duzo... najbardziej rozczarowal mnie Peter Karlsson jezdzil jak male dziecko... bal sie powalczyc... ;/

Wogole to zal.pl przegrywali start i tylko po bledach przeciwnikow zdobywali pkt... chocairz holta ladnie walczyl, z Zagarem no ale coz...

teraz czekam na Torun... pewnie w plecy ale raz sie zyje...

Zaskakuje mnie polonia;] u siebie bardzo dobrze jezdzi :D

Leszno i Czestochowa sa w zasiegu Stalowcow...

tyle odemnie pzdro :DDD
szachy rank 1300+ kurnik xD szukac Swirus1pl xDsss

#33 Szurpit

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 27 maja 2009 - 20:03

Swirus ja tylko oceniam wyniki, nie wnikam do poszczególnych ekip, to co widziałem w falubazie to ośmieszenie was,
fajnie że nie jestes jak widzę "kibicem sukcesu" i to się chwali.

Szkoda, że mam egzaminy bo może pojechałbym do Gorzowa ladna ekipa się do was wybiera pare busików i co niektórzy własnymi autkami...może być ciekawie

#34 Swirus

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 314 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Popowo... Rulezzz



  • BF2 GUID - >Swirus90<

Napisano 28 maja 2009 - 17:12

raczej napewno bedzie ciekawie ;] ;p

Ja nie jade choc sa bilety po 10... bo musze isc do pracy w niedziele... k***de ;/
no ale coz nie pierwszy i nie ostatni mecz ;] :DDD
szachy rank 1300+ kurnik xD szukac Swirus1pl xDsss

#35 Szurpit

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 49 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 06 czerwca 2009 - 14:03

Jutro być albo nie być waszego klubu, trzymam kciuki :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych