Skocz do zawartości


LINEAGE 2


66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_dariush_*

  • Goście

Napisano 29 października 2006 - 23:38

Lineage II: The Chaotic to sequel jednego z największych MMOcRPG na świecie Lineage: The Bloodpledge. Druga część Lineage zrywa ze starym izometrycznym silnikiem graficznym wykorzystanym poprzednio, na rzecz dziś chyba najlepszego i najbardziej efektownego trójwymiarowego engine Unreala. Akcja Lineage II osadzona została w świecie fantasy pełnym zamczysk, jaskiń, podziemnych labiryntów, różnego rodzaju bestii, smoków oraz wszechmocnej magii. Gracz może uczestniczyć w życiu tego świata, stworzyć od podstaw swego bohatera, wybrać jago rasę (człowiek, elf, ork, ciemny elf, krasnolud), klasę postaci (Fighter, Magician, Pledge Master, itd.), a następnie dowolnie go rozwijać (system rozwoju postaci oparty na umiejętnościach - skills based). Lineage II wyposażona została w zaawansowany system społeczny, gracze mogą ściśle ze sobą współpracować, łączyć się w różne ugrupowania, gildie, a także zawiązywać sojusze. Wielkie bitwy i oblężenia zamczysk, w których biorą udział setki graczy też są codziennością. Całości obrazu Lineage II dopełniają: zaawansowany system ekonomiczno-handlowy, polityczny (feudalizm) oraz tzw. Character Valuation system (czyli system, dzięki któremu gracz w zależności od swych poczyń, postrzegany jest jako honorowy rycerz lub zwykły złodziej).
Resztę informacji znajdziecie na www.lineage2.com


#2 Volf_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 263 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn



  • BF2 GUID

Napisano 30 października 2006 - 09:02

Grałem kiedyś, ale bezsensowne siekanie potwórów nic nie daje....
Dołączona grafika
BF2: Volf_PL

#3 Maciejo

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 206 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Słupca (izba wytrzeźwień)

Napisano 30 października 2006 - 18:26

A mam pytanie a dokładniej czy to jest płątne w jaki kolwiek sposób?? bo jeśli nie to chyba przyjme sobie to :D
Piłeś-nie jedź, nie piłeś-wypij :D

Robota to głupota... Picie to jest życie ;]

#4 Pabl0

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Dabrowa Gornicza

Napisano 01 listopada 2006 - 09:08

Świetna gierka - polecam. Obecnie gram na polskim serwerze Allseron http://www.allseron.com/ Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam :)

#5 Gość_Pilgrim90_*

  • Goście

Napisano 28 grudnia 2006 - 13:12

W l2 pomykalem 3 lata i przestalem od kiedy FBI zamknelo wiekszosc dobrych prywatnych serverow, po tym fakcie scena l2 umarła, allseron ssie z powodu swoich beznadziejnych adminow i GMow wiec na nim nigdy dlugo nie gralem, moze to sie teraz zmienilo?? Ale nie moge na L2 powiedziec zlego slowa w koncu jak cos cie przyciaga na 3 latka to nie jest kicha :D

#6 Gość_Maul2_*

  • Goście

Napisano 28 grudnia 2006 - 13:34

Volf_PL napisał:

Grałem kiedyś, ale bezsensowne siekanie potwórów nic nie daje....

Volf ma racje! bezsensowne siekanie potworów i zero wczucia się w postać!
World of Warcraft. Blizzard nawet zrobił serwery RPG gdzie chodzi o wczucie sie w postać. Kolega mówił że nawet w karczmie są wowowskie prostytutki ktore ida z toba na górę za golda :D
Ostatnio robił też szantarz :) :D

#7 Gość_Pilgrim90_*

  • Goście

Napisano 28 grudnia 2006 - 15:10

Mnie Wow jakos nie przekonał, nie pokochałem tej gry i niechcialo mi sie bic lvla

#8 Gość_Maul2_*

  • Goście

Napisano 30 grudnia 2006 - 03:46

W World of Warcraft nie chodzi o bezsensowne bicie LVL tak jak w L2, na serwerach globalnych założonych przez firmę BLIZZARD non stop kazdy serwer tętni życiem! jak wspomnialem wcześniej są nawet serwery RPG gdzie chodzi o odgrywanie wlasnej postaci.
L2 jest platne to raz a po drugie to gra bez fabuly:/ tam zakladasz postac i EXPisz!
co prawda WoW tez jest platny(ok. 55zł/miech) ale jest warto.
Ja osobiscie nie gram na oficjalnym globalu(poniewaz mnie nie stać, gdyby było to napewno grał bym na globalu) ale gram na ruskim servie(priv) na ktorym gra ponad 1000 ludzi!.

PS: może kiedyś(w niedalekiej przyszlości) zaloże teamt o World of Warcraft i podam wszstkie namiary skąd i jak sciagać oraz co usunąć co dodać itp.

#9 szuflada

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 05 stycznia 2007 - 15:20

Maul , czyli sa dzialajace jakies prywatne servery w Wow'a? , ja gralem w L2 , ale kiedys wchodze na strone servera a tu lipton , jakies FBA jakies czerwone tlo i cos tam o grzywnie gadali hehe

#10 belcik

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejscowość:BiaŁyStoK

Napisano 06 stycznia 2007 - 02:19

No niestety taka prawda. FBI zamknęło więszkość dobrych privów L2 takich jak np : DragonNetworks lub Existence i ludzie już nie grają prawie bo podupadło zainteresowanie bo został tylko takie pośredniaki.
http://www.bttg.net-zen.com/forum/ Poradnik każdego acrobatyka :)

#11 dewon

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 06 stycznia 2007 - 12:47

Wyświetl postUżytkownik Maul2 dnia 28-12-2006 - 12:34 napisał

Volf ma racje! bezsensowne siekanie potworów i zero wczucia się w postać!
World of Warcraft. Blizzard nawet zrobił serwery RPG gdzie chodzi o wczucie sie w postać. Kolega mówił że nawet w karczmie są wowowskie prostytutki ktore ida z toba na górę za golda :D
Ostatnio robił też szantarz :) :D


Jeśli chodzi o te prostytutko to faktycznie jak grasz obojetnie jaka rasą ale jako kobieta to mozesz w taki sposob zarabiac.
WoW to świetna gra gralem na takim serverze PriV w ciul Polaków na nim było. Naprawdę polecam tą grę zaraz poszukam linków i dam w "INNE GRY"

#12 BlackSoul

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Imperium Kozłówek - Kraków

Napisano 02 lutego 2007 - 00:55

Ja w L2 gram i będe grał. Dla mnie w WoWie potworki są do przytulania bardziej niż do bicia ;] A w L2 moim zdaniem chodzi głównie o pvp i moim zdaniem nie ma w sobie równych pod tym względem.

#13 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lutego 2007 - 22:08

Wyświetl postUżytkownik belcik dnia 06-01-2007 - 01:19 napisał

No niestety taka prawda. FBI zamknęło więszkość dobrych privów L2 takich jak np : DragonNetworks lub Existence i ludzie już nie grają prawie bo podupadło zainteresowanie bo został tylko takie pośredniaki.

DN juz praktycznie wrocilo. Gralem w L2 przez 3 lata i POLECAM ta gre kazdemu kto lubi RPG, MOORPG. Moj nik z DN - Forum- JanTwardowski - Gra (Shadow) - Stefan. I tak naprawde to nie bylo zadne FBi.

Pare SS z L2, klan Vampire.

Moja postac, sprzedana na ebay za 220 $ :)

Dołączona grafika

http://img293.images...t00051xxts4.jpg

Mozna miec tez swojego smoka

http://img96.imageshack.us/my.php?image=li...16201100na4.png

CL moga nawet miec smoka ktory lata.

Spotkanie sojuszu

http://img72.imagesh...hot00010ea7.jpg

Zbiorka przed Bitwa (siege zamku)

http://img184.images...image=13mx8.jpg

http://img384.images...image=14il4.jpg

Ja to Stefan - ten ork.

#14 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 11 marca 2007 - 17:21

heheheh stefan pamietam nasz stary dobry shadow . BTW wracasz na DN ??
Dołączona grafika

#15 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marca 2007 - 21:12

Wyświetl postUżytkownik Troper dnia 11-03-2007 - 17:21 napisał

heheheh stefan pamietam nasz stary dobry shadow . BTW wracasz na DN ??

Coraz czesciej o tym mysle. Vampire ostatnio bardzo uroslo w sile, wiele klanow sie rozwiazalo i przylaczylo do nas w tym BH, KV i FA, kusi mnie zeby wrocic, bede robil nowa postac necro, bo Stefana sprzedalem na ebay :)

#16 Volf_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 263 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn



  • BF2 GUID

Napisano 30 marca 2007 - 21:36

Nie oczekujcie od darmowego mmorpga (przynajmniej c3) cudów na kiju - wszystkie darmówki do tego się sprowadzają do siekania. Gdybym miał stałe źródło dochodów, to bym się zdecydował na WoWa, ale tak nie jest obecnie :(
Dołączona grafika
BF2: Volf_PL

#17 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 30 marca 2007 - 22:18

Wyświetl postUżytkownik szuflada dnia 05-01-2007 - 15:20 napisał

Maul , czyli sa dzialajace jakies prywatne servery w Wow'a? , ja gralem w L2 , ale kiedys wchodze na strone servera a tu lipton , jakies FBA jakies czerwone tlo i cos tam o grzywnie gadali hehe


sa serwery prywatne.
z tego co pamietam to www.wow-status.com
ja grałem na rivera i miałem postać na 60lvl, jak chcesz to moge ci opchnąć :P

Ale też polecam grę na blizz, płaci sie 120zł na 2 miechy, albo 10dni free dla frajdy ;]

#18 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 marca 2007 - 23:48

WoW to takie pokemony dla dwudziestolatkow :) Chcecie dobre moorpg ? Polecam L2.

#19 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 31 marca 2007 - 10:01

Zgadzam sie z Jankiem L2 jes poprostu super gra - no prawie 5 giga na dysku robi swoje super rozdudowane lokacje questy ( misje za wykonanie ktorych mozna dostac cos ) swietne animacje skili i dopracowane w szczegolach postacie i potwory . Jednym slowem polecam


Janku co do Vampirow to maja super wzmocnienie w postaci mojej skromnej osoby . wracaj do nas !! :P
Dołączona grafika

#20 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2007 - 11:38

Wyświetl postUżytkownik Troper dnia 31-03-2007 - 10:01 napisał

Janku co do Vampirow to maja super wzmocnienie w postaci mojej skromnej osoby . wracaj do nas !! :P


Nie zartuj, to jest jak narkotyk. Jak bym mial grac w L2 to nie mial bym czasu na bf2. Zostane przy bfie nie zobowiazuje tak jak l2, raid party, siege, mpvp, expienie itd. Co Ci bede mowil sam dobrze wiesz.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych