Skocz do zawartości


Co robimy Placuszki?


167 odpowiedzi w tym temacie

#141 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 20 kwietnia 2019 - 17:59

Pierwszy raz rozmawialiśmy, i Beatels siedział cicho, w momencie gdy spytałeś Go o zdanie, przyznał rację nam. Dogadaliśmy się że zostajemy na discordzie, i cacy. Następna rozmowa była gdy stwierdziłeś że jednak nie, i napisałeś posta na forum, nowy discord, bez prywatnych kanałów. Przystaliśmy tylko i wyłącznie na to, ponieważ zacząłeś mówić o prawach intelektualnych, sądach, jak Gaax wiele razy wspomniał wtedy, straszenie.
Trzeci raz, ponownie wszyscy razem, doszliśmy do porozumienia że koronka na tym discordzie zostaje oddana na konto admin pl4fc, czy jak tam sobie nazwaliście, dostęp do tego konta miał mieć RL, Ty oraz Gaax. Po kilku dniach gdy nie mogłeś się spotkać z Gaaxem, stwierdziłeś SAM że jednak będzie discord nowy, bo ktoś Ciebie unika, wyszedłeś z OFICJALNEGO discorda i założyłeś swojego prywatnego. Chciałbym zaznaczyć że jest możliwość wysłania wiadomości czy na kanale tekstowym czy do samego Gaaxa.

Wszystko było ugadane, natomiast Ty postanowiłeś drogą głosowania dyktatora, że jednak będzie po Twojej myśli.

Mamy własny kanał prywatny, na którym wypisujemy PRYWATNE sprawy, podobnie jak teraz ma Beatels i Jego ekipa i każdy inny kto będzie chciał mieć taki kanał.

Niepoprawne politycznie, miałem namyśli moje filmiki, nie nasz kanał, który widzimy tylko my.

Informacja o discordzie nie jest błędna. Polish 4Fun Clan ma oficjalny discord, a ten który Ty założyłeś, to Twój prywatny.
https://discord.gg/HFrhWJX

Nie kasuj tego linka, bo zachowujesz się jak dyktator. Od samego początku chcesz szczerej rozmowy na te tematy tutaj na forum, a teraz się okazuje że edytujesz posty. Skoro Ty SAM stwierdziłeś że oficjalny discord nie jest oficjalnym discordem, a Twój już jest, to może zrobimy tak samo z forum? Założę nowe forum i będzie to oficjalne forum Polish 4Fun Clan.

Jeszcze raz
Link do oficjalnego discorda Polish 4Fun Clan
https://discord.gg/HFrhWJX

edit
Nie dość że edytujesz posty tutaj, to jeszcze temat który został założony xlat temu?
https://forum.pl4fc....st-teamspeak-3/

Witamy w propagancie

#142 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 20 kwietnia 2019 - 18:31

To nie ma sensu Maul.

Róbcie co chcecie jesteście wolnymi ludźmi i jesteście tutaj z własnej nieprzymuszonej woli. Spróbujemy to postawić i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nikt nic lepszego nie zaproponował poza pretensjami.

Nie straszyłem was sądem bo nie trzeba iść do sądu aby takie sprawy załatwić. Nie jesteś pierwszą osobą która tak się zachowuje. Jeszcze bym zrozumiał gdybym chciał go wam zabrać, a teraz to nie wiem, wpychasz go na siłę.


Sam sobie robisz krzywdę i jest dokładnie to samo co ostatnio. Z tą różnicą że poprzednio byli chociaż na tyle ogarnięci i ambitni aby robić coś więcej jak bajzel.

Linki będę edytował bo jest fałszywy, Twoje próby spamowania będą moderowane. To nie dyktatura to moderacja. Jak chcesz to RL i Hetman założą nowego Discroda jak problemem jest moja osoba a nie działania.


Poza tym zakładać możesz co chcesz ,masz wolne do tego prawo. Takie same jak my ustosunkowania się do tego co zrobisz.

Wszystkie podejmowane decyzje są Waszymi. Ja do niczego Was nie zmuszam, tak samo przychodząc tutaj zgodziłeś się ty i wszyscy do przestrzegać zasad, a że nie ma nowych to obowiązują stare.

Tyle ode mnie w tym temacie, wszystkie próby spamu linkiem discorada itd będą moderowane. Jak chcesz to przez inną osobę nie przeze mnie.
Dołączona grafika

#143 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 20 kwietnia 2019 - 19:04

Tu nie chodzi o spam linkiem, tylko dlaczego drogą dyktatury chcesz wprowadzić nowego discorda? Nikomu nic nie przeszkadza w starym tylko Tobie. Nie były pretensje, proponowaliśmy, doszliśmy do porozumienia, po czym Ty stwierdziłeś że byłeś oszukiwany i ktoś Ciebie unika.

Link do discroda nie jest fałszywy, to że Ty uważasz inaczej, to jest tylko Twoja subiektywna opinia. Nie powinieneś kasować możliwości dołączenia do discorda którego wklejałem wyżej, ponieważ w tym przypadku stworzenie nowego discorda to była Twoja samowolka, nie decyzja "społeczności".

Tak na marginesie jeszcze. "Społeczność" to już jest od dawna w szeregach Polish 4Fun Clan, aktualnie to nic nowego, tylko że teraz wprowadzasz dyktaturę, która nie ma prawa w takiej społeczności. Ja osobiście Cię szanuję 90ka, zawsze Cię szanowałem, ale nie staraj się wprowadzać czegoś na siłę, czegoś, co myślisz że jest właściwe, nawet nie bierzesz pod uwagę zdania innych, bo masz tam jakieś urazy z przeszłości.

#144 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 20 kwietnia 2019 - 20:12

Wybaczcie, ale drążyć ten temat to już jest naprawdę szkoda czasu i nerwów, a konflikt się tylko pogłębia. Gdyby to jeszcze był temat priorytetowy dla nowego projektu, ale jednak to jest tylko jeden z mało znaczących elementów. Tym bardziej, że każdy z Was wie, że samo tworzenie discorda, to kwestia chwili.

Kończymy ten temat i bierzemy się do pracy. Jeżeli faktycznie każdy twierdzi, że jest częścią społeczności, to nawet problem z discordem nie powinien robić problemów. Pomóc mogą osoby, które nawet będą siedzieć na discordzie Putina. Bez znaczenia. Jak tylko się ogarnę dziś (bo świąteczne potrawy ja w tym roku przygotowuję ;) ) prześlę listę zadań do wykonania, by można było temat rozwijać.

Kwestię discorda na tę chwilę zamykam. 90s przyszedł z nową wizją klanu i to za jego sprawą wszyscy się tu zebrali. Stworzył nowy kanał i tak na tę chwilę zostaje. Trzeba zaufać i wesprzeć, że się uda. Gdy dojdziemy w zadaniach do tego etapu, ta kwestia sama będzie rozwiązana. Mam nadzieję, że każdy pomoże nam w osiągnięciu celu. W końcu tu wszyscy się zebrali, nie by się kłócić, aby by coś robić.
Widzę rację obu stron. Skończmy te kłótnie. Do tego czasu ludzie byli i grali, ok, tylko teraz chcemy na nowo to rozbujać. Liczę na wsparcie.

Proszę nie dodawać i nie czepiać się już tej kwestii. Najważniejsze decyzje zawsze były podejmowane do tej pory przez Zarząd i CLa, dlatego TO JEST OFICJALNE STANOWISKO KLANU.

Wszyscy muszą zrozumieć, że nie chcę w tym temacie już widzieć kłótni, bo tak można bez końca. Spróbujmy działać razem. Zobaczymy, czy nam wyjdzie, bo temat jest ambitny i szkoda byłoby go zmarnować już na starcie przy tak błahej kwestii.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#145 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 20 kwietnia 2019 - 22:07

Fajnie, że żyjecie :P

Popieram zdanie Pusza:

Cytat

pod warunkiem, że śledziem nie będzie yebało
Nigdy więcej takich ludzi jak edytka.


Cytat


Czy jutro będziemy odkręcać całą sprawę ponownie? Bo obiecuje się społeczność bez hierarchii gdzie każdy jest równy podczas gdy w tym samym czasie używa się argumentów typu

Nie ma czegoś takiego jak społeczność bez hierarchii i to wiedzą nawet dzieci w piaskownicy.

Cytat


Ja się nie czuję tu mile widziana. I myślę, że po ostatnich 3 postach nie tylko ja.

To się wyloguj a nie płacz.



90s, jak ktoś będzie chciał sobie tylko wejść i pograć to to zrobi. Ja tu widzę kłótnie jak 10 lat temu, choć ludzie 10 lat starsi. Ludzie rocznik 90-85 a płaczą jakby jakby byli 2005+ :D

Nie wiem jakie są standardy społeczności w tych latach, ale fora ogólnie giną zastępowane fejsbukiem, klanów też jakoś nie widzę. Chętnie jednak posiedze i pogadam. Jeżeli chodzi o granie czasem gram w Wiedźmina i Assasins Creed'a/ 2-3h miesięcznie. Więc do gier pożytku ze mnie ie będzie, dla mnie online liczył się tylko BF2 :)

Ale jakby coś zapraszam na piwo we Wrocławiu lub Krakowie :) Nawet Sebe, niezależnie czy nosi pksy czy nie:)

#146 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 00:47

Każdy poważny i szanujący się projekt musi mieć wizję tego jak będzie wyglądał za X lat i ja teraz taką wizję chciałbym przedstawić.

Nim jednak do tego dojdę, chciałbym abyście przypomnieli sobie jak dużym klanem byliśmy i jaki wpływ mieliśmy na scenę. Nie wiem czy każdy zdaje sobie sprawę, że nasz głos liczył się i był nie dość, że ceniony, to także oczekiwany.
Nawet, gdy już wszystko się zaczęło chwiać, otrzymywałem wiadomości w sprawie partnerstwa (Kinguin na starcie działalności zwrócił się do nas).

Teraz wyobraźcie sobie, że scenę BFa zamieniamy na ogólną, graczy. Nie jesteśmy już klanem skupiającym w swoich szeregach głównie graczy BF, ale jesteśmy społecznością polskich graczy, wszystkich, bez względu, czy tworzą grupę, klan, bądź są samotnymi wilkami.
Jesteśmy spoiwem tych wszystkich serwisów oferujących gry (Origin, Steam, Battlenet, etc.). Nasz głos jest o tyle silny, że możemy mieć wpływ na branżę.
Niech to będzie tak uniwersalne miejsce, że przychodzić będą do nas ludzie przed zakupem gry, by sprawdzić tytuł, po zakupie, by poszukać kompana do gry... by dowiedzieć się więcej.

Gracze będą się z nami identyfikować i jak kiedyś "zakładać tag" nie z przymusu, lecz chęci przynależności do tego community.


O takiej właśnie społeczności ciągle mówimy. Era klanów przeminęła, czas na nowy rozdział.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#147 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 21 kwietnia 2019 - 15:14

No i dopiero teraz dochodzimy do pieniędzy ;) Na 8-mej stronie.

#148 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 21 kwietnia 2019 - 15:39

Serio Sky widzisz w tym kasę? to poopowiadaj nam o tym. Breloczki, kubki, koszulki? A może liczysz na sponsora, jaki to biznes plan w tym widzisz?
Przerasta Was że ktoś może robić coś społecznie? A może i ja przez te wszystkie lata robiłem to dla kasy?
Dołączona grafika

#149 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 23:42

Wyświetl postUżytkownik skypan dnia 21 kwietnia 2019 - 15:14 napisał

No i dopiero teraz dochodzimy do pieniędzy ;) Na 8-mej stronie.

Nigdzie nie wspomniałem o pieniądzach, więc nie wiem o co Ci chodzi?
Zero konstruktywnej krytyki, żadnych pomysłów, żadnego wsparcia, tylko ciągłe niezadowolenie. No cóż, jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#150 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 22 kwietnia 2019 - 12:54

Na początku widziałem zapał, chęci itp. Tu w tym wątku. A nagle czytam, że jest ZERO :) Kto doprowadził do obecnego stanu, że jest ZERO ? Ci co latami siedzieli razem na komunikatorze i tworzyli niezobowiązującą społeczność czy ktoś inny ?
Teraz robi się ZERO bo z tego co czytam i się orientuję to tak nie było.

#151 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 22 kwietnia 2019 - 13:55

Jakie zero? Wcześniej pisałeś o kasie, teraz że czegoś jest zero. Prześledź jeszcze raz ten wątek sky, bo prócz Twojego narzekania, to zbyt wiele osób nie pisało co zrobi. A ci co pisali, to działają, więc nie siej fermentu proszę.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#152 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 22 kwietnia 2019 - 15:09

RL, Sky dał sobie nawinąć makaron na uszy. I jak jego pierwsze uwagi były uzasadnione tak teraz nic nowego nie wnosi.
Dołączona grafika

#153 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 22 kwietnia 2019 - 21:35

A kto mi ten makaron nawinął jak z nikim nie rozmawiałem ? No chyba, że 90 jak wbił za pierwszym razem i rzucił temat. To był mój początek i koniec rozmów.

#154 Mojwa

    Truskafffffffeczka ^^

  • CS: GO
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 23 kwietnia 2019 - 09:28

Miałam się już nie udzielać, ale nie dam rady.

Który punkt regulaminu zabrania linkowania do discorda innego, niż założony przez 90sa?

Czy może w ramach tego niehierarchicznego community 90s ma władzę absolutną i może moderować co chce i wyrzucać z postów cokolwiek mu się nie podoba?
Bo kiedy ja wchodzę to lepiej nie stawać mi na mojej drodze! ;)
WBIJAM NA BOMBSITE A!

#155 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 23 kwietnia 2019 - 09:40

Wyświetl postUżytkownik skypan dnia 22 kwietnia 2019 - 21:35 napisał

A kto mi ten makaron nawinął jak z nikim nie rozmawiałem ? No chyba, że 90 jak wbił za pierwszym razem i rzucił temat. To był mój początek i koniec rozmów.

No przecież Skypan my nic tylko siedzimy na plackowym dsie z Gaaxem i Maulem i indoktrynujemy nowo przybyłych by byli nastawieni przeciwko 90s ;)

Ładne teorie spiskowe sobie dorabiasz 90s, ładne.
Dołączona grafika

#156 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 23 kwietnia 2019 - 09:49

Beatels, jakie niby teorie sobie dorabiam? Skypan od początku nic tylko jęczał jak to wszystko nie ma sensu, później coś o kasie zaczął teorie snuć, by na koniec jest czegoś ZERO (zapału, czy czegoś tam). Naprawdę nie wiem o co chodzi, że takie pierdoły pisze.
Gdyby jeszcze chciał coś napisać, konstruktywnie skrytykować, ale nie.... "to jest złe, bo ja tak mówię".


EDIT:

Ale co jak co, bardzo Ci Skypan dziękuję. Mam teraz przeogromną motywację, by ten projekt w 100% wypalił, choćby tylko po to, by zabić w Tobie tego zgreda, który przemawia przez Ciebie i mówi, że nic się nie da i lepiej nie próbować.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#157 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 23 kwietnia 2019 - 10:03

Spoko RL, masz rację, ładne teorie spiskowe dorabia sobie 90s :) Te WY było tak w eter rzucone, słusznie zwróciłeś uwagę, szczerze wątpię, żebyś był w stanie samemu sobie wkręcić taką bzdurę jak nawijanie nowo przybyłym na dsa makaronu na uszy i nastawianie przeciwko drugiemu discordowi. Masz rację, zedytuję posta :)
Dołączona grafika

#158 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 23 kwietnia 2019 - 11:10

Temat sporu discordowego kończę. Musimy iść dalej, bo będziemy dzielić coś czego nie ma.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#159 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 23 kwietnia 2019 - 12:01

Wyświetl postUżytkownik RL89 dnia 23 kwietnia 2019 - 09:49 napisał

Ale co jak co, bardzo Ci Skypan dziękuję. Mam teraz przeogromną motywację, by ten projekt w 100% wypalił, choćby tylko po to, by zabić w Tobie tego zgreda, który przemawia przez Ciebie i mówi, że nic się nie da i lepiej nie próbować.
Proszę bardzo. Cieszę się, że mogłem jakoś pomóc. Tylko zaraz zgred ? Słabo to wygląda.

#160 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 23 kwietnia 2019 - 12:57

Wyświetl postUżytkownik skypan dnia 23 kwietnia 2019 - 12:01 napisał

Proszę bardzo. Cieszę się, że mogłem jakoś pomóc. Tylko zaraz zgred ? Słabo to wygląda.
Czytaj proszę uważnie. Zgreda tego w Tobie
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych