Skocz do zawartości


World War 3


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 18 sierpnia 2018 - 23:02

Siema Placki.
Nie wiem czy ktoś jeszcze żyje ale co tam. Przymierza się ktoś do
World War 3 - The Farm 51 ? 20.08.2018 ma być gdzieś pokazana normalna rozgrywka. Wiem, że info z d*py ale pewnie na YT na ich oficjalnym kanale

https://www.youtube....7zhgXuMFRjg80rw
A tu mi wyskoczyło na fejsie
Dołączona grafika
Mi tam BF V nie podchodzi wiec raczej w to celuje.
Escape from Tarkov jak na razie okazał się jedną wielką optymalizacyjną kupą bez przyszłości. Ta gra nie wyjdzie a kasa poszła w uj :/

#2 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 19 sierpnia 2018 - 16:18

Podobnie nie mam zamiaru kupować bf5, nie dam się namówić jak na bf1 :D Ja osobiście czekam na SCUM
https://store.steamp...61197990089744/

No ale chętnie zobaczę też to ww3, ciężko teraz o coś dobrego.

#3 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 20 sierpnia 2018 - 15:28

Ja nie kupuje nic od EA od czasów BF3. WW3 widziałem i też wzbudził moje zaciekawienie. Obawiam się jednak że za ambitny projekt na małe studio. Ale jak wyjdzie i będzie grywalny to bym się pisał.
Dołączona grafika

#4 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 21 sierpnia 2018 - 10:37

ANALIZA NA YOUTUBE

Tutaj jest fajna analiza tego trailera (Jakub "Kromka" Górka), zapowiada się dobrze. Zobaczymy jak im wyjdzie. Podoba mi się odrzut broni i ogólnie sama rozrywka, trochę przypomina mi Bf BC2.

Co do Bf V też nie kupuje zobaczę co będzie dalej. Jak na razie to mój pierwszy Bf, którego nie kupuje w premiere, ale od BC2 gram bardzo mało w Bf-y. Bardziej to przypomina COD, niż faktycznie Bf.

#5 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 24 października 2018 - 14:59

Wygląda bardzo ciasno. Ale poczekamy na otwarte Beta testy obym się mylił.

I jak wrażenia? widziałem że kilka osób od nas już pyka w WW3.
Dołączona grafika

#6 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 24 października 2018 - 17:54

Raczej otwartej bety za szybko bym się nie spodziewał o ile w ogóle będzie :)
Co do WW3 to na szybko co mnie najbardziej irytuje. Respienie się dosłownie przy wrogu. Muszą to naprawić i moim zdaniem jest to ściśle powiązane z dość małym obszarem przejmowania punktów. Obszary te są maciupkie i czasami trzeba siedzieć w kupie by przejąć punkt. Innym razem respisz się 50m od obszaru a tu siedzi akurat wróg. WW3 miało być inne niż BF a tak średnio im wyszło. Jest drobna modyfikacja CQ jednak brakuje mi typowego FBF. Od razu powinni dać tryb gdzie istnieje możliwość przejęcia tylko jednego punktu. Mapy wydają się ciasne ( są dość spore) ale w są dość pustawe. Oczywiście są miejsca gdzie jest rzeź ale w większości wieje nudą. FBF by to zmieniło. Dałem taką propozycję na forum - https://forum.worldw...-rozgrywki-fbf/
Obecnie największą bolączką są problemy z serwerami i brak możliwości zapisania własnych ustawień ale to wynika z problemów z serwerami. Wydajność samej gry też nie jest najlepsza. Dla mnie obecnie jest to płatna EA w alfie. Sporo mają do roboty. Mamy tonę sprzętu do pistoletów, która po za wyglądem nic nie daje. Wszystkie chwyty przednie, kolby, tłumiki itd. mają jedną i tą samą wartość więc co założymy to jeden czort. Tak średnia frajda z modyfikowania broni pod siebie. Mam nadzieję, że to poprawią w momencie gdy znikną problemy z serwerami. Samo strzelanie jest dość przyjemne. Czuć broń ale znowu odgłosy strzelania, chodzenia itp. dla mnie to słabizna. Dźwięk strzelania jakiś kartonowy a goście biegają jak w drewnianych bodkach. Z resztą samo poruszanie jak z kreskówki. Skok z wysokości i upadek - kolejna dziwna animacja. Generalnie z przeskakiwanie przeszkód jest problem przez te pokraczne animacje i lepiej coś ominąć nic walczyć z przeskokiem. Długa droga przed WW3 by coś tam sensownego wyszło. Niestety mam przeczucie, że ta gra będzie zapchaj dziurą do BF-a. Za dużo podobieństw a samym modelem strzelania i pseudo taktycznym podejściem do rozgrywki za wiele nie ugrają. Cena też jest na plus no i sam BF V sporo im pomaga wydając pociętą grę. Jednak coś czuję, że im nie pyknie.

Edit.
Szybki test jak to działa https://www.youtube....h?v=mqSwsBl3xdU Widać czasami, że wystarczy obrócić się o 180 stopni by zjadło nam 50 fps. No ten z d*py resp.

#7 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 25 października 2018 - 10:33

A jak tam Sky ta ruska gierka? ta z fotograficzną grafiką? taka sama historia?
Dziwne że jeszcze army III nie sprawdziłeś bo na dziś dzień moim zdaniem to najlepsza gra nawiązująca do BFa.
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych