Skocz do zawartości


Podziękowania i garść wspomnień


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mojwa

    Truskafffffffeczka ^^

  • CS: GO
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 30 listopada 2017 - 14:13

Hej ho!

Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?
Myślę, że stara gwardia jeszcze tak ;)

Długo myślałam co napiszę w tym wątku, tworzyłam w głowie długie elaboraty, a teraz nie wiem co napisać.

To może zacznę tak.
Chciałabym podziękować Wam wszystkim za to, że stworzyliście tę społeczność, której istnienie w olbrzymi sposób wpłynęło na moje życie. Nie sposób wymienić z nicka wszystkich, więc podziękuję w szczególności 90sowi, Irkowi i RLowi - za przewodzenie (w różnych okresach) klanowi, do którego miałam przyjemność należeć.
Dziękuję również wszystkim wspaniałym ludziom, których tu poznałam: Beatelsowi, Anzie, bogusiowi, Ozziemu, Hetmanowi, Harnasiowi (zbanowana lama :D), KilleRowi, Nighthawkowi... nie wiem czy jest sens wymieniać dalej. Kto wie, ten wie, że jest dla mnie ważny :-)

Celowo nie wymieniłam tutaj jednej osoby, o której stara gwardia zapewne wie, że jest mi szczególnie bliska.
Dlaczego?
To jest również wyjaśnienie tego wątku, a raczej przyczyny jego powstania.

Dziękuję Wam wszystkim za to, że dzięki Wam poznałam najważniejszą osobę w moim życiu - SW4GG3Ra ;)
A o co chodzi?

A o to, że za dwa dni, 02.12.2017 zostaniemy małżeństwem.
Gdyby nie Wy, nie byłabym tutaj, gdzie teraz jestem; nie byłabym szczęśliwa i nie szykowałabym się do ślubu z facetem mojego życia.

W tym miejscu miałam dodać, że świadkami na tym ślubie również będą osoby z klanu - bo świadkować Sw4gg3rowi miał Beatels (i tak jest), a mi - Anza. Niestety nagła choroba uniemożliwia jej przyjazd, więc tę rolę przejmuje ktoś spoza klanu - jednakże sam fakt, że nie dość, że poznałam w klanie swojego (już prawie) męża, to jeszcze najlepszą przyjaciółkę jest niesamowity.

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich, którzy mnie jeszcze kojarzą :-)

GL&HF!
Bo kiedy ja wchodzę to lepiej nie stawać mi na mojej drodze! ;)
WBIJAM NA BOMBSITE A!

#2 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 01 grudnia 2017 - 12:07

Gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia:) fajnie że się tutaj poznaliście i macie wspólne zamiłowania.Mam nadzieje że będziecie jeszcze wpadać bo klan jako tako jeszcze przędzie.

Na koniec ostatnie rozkazy,
proszę wypić klanu zdrowie i dobrze się bawić.
Czekamy też na fotki z imprezy na której Wy obowiązkowo będziecie w koszulkach klanowych ;)
Dołączona grafika

#3 Iras

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 463 postów

Napisano 14 stycznia 2018 - 21:42

I Nasze gratulacje :) bo z tego co pamiętam to zaczęło się od spotkania w Poznani gdzie nie mogliśmy ściągnąć RL'a :D
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz im, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic profesjonaliści...

Dołączona grafika
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych