Skocz do zawartości


R6:Siege - ESL


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michaster

    Redaktor

  • Redakcja strony
  • Pip
  • 53 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 14 czerwca 2016 - 21:11

Zbliża się czas wakacji. Z tego względu będę miał więcej czasu by poświęcić się klanowi i sekcji R6.
Ostatnio nasz klanowicz - Medyk, zaproponował aby zebrać team i zacząć ćwiczyć, aby potem wystartować w turniejach na ESL. Myślę, że byłby to dobry pomysł. Podczas rozgrywek rankingowych ludzie drwią z naszego klanu, gdy przegrywamy dany mecz. Trzeba pokazać tym niedowiarkom, że PL4FC w R6: Siege potrafi zaszaleć. Dlatego tworzę ten temat, aby osoby grające napisały co o tym sądzą oraz zadeklarowały chęć udziały w tym przedsięwzięciu.

Dołączona grafika

#2 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 15 czerwca 2016 - 12:10

Jak najbardziej za, osobiście jestem chetny, jednak z czasem u mnie różnie jest.
Co do grupy na ESL, kilkukrotnie prosiłem RL89 o przekazanie dowodzenia na esl w celu stworzenia nowej grupy, bądź aby sam mógł to potwierdzić, niestety brak odpowiedzi.

#3 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 15 czerwca 2016 - 14:45

Wyświetl postUżytkownik Michaster dnia 14 czerwca 2016 - 21:11 napisał

Podczas rozgrywek rankingowych ludzie drwią z naszego klanu, gdy przegrywamy dany mecz.
Tylko weź na margines to, że osoby drwiące mogą mieć "pomoc". Nie ma co się przejmować.

#4 GaaX

    Opiekun sekcji turniejowej CS: GO

  • Opiekunowie tytułów
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sulejówek / Wa-wa

  • BFBC2 GUID - GaaX

Napisano 15 czerwca 2016 - 21:19

Dokładnie, nikt normalny nie wyzywa innych drużyn. Ile razy była taka sytuacja 2ga przegrana my się zastanawiamy jakim cudem oni nas widzą. Po chwili spam na czacie i wyzywanie od nooobów. Zawsze taki mecz kończy się w wiadomym stylu. Wyzwiska = hax na 95%. To nie tylko w R6 ale i w każdej innej grze.

#5 Michaster

    Redaktor

  • Redakcja strony
  • Pip
  • 53 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 28 czerwca 2016 - 23:18

W sobotę w godzinach wieczornych zapraszam wszystkich na TS'a, aby omówić przyszłość sekcji, ESL, oraz porozmawiać na temat reorganizacji klanu.
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych