Skocz do zawartości


Uchodźcy, inwazja islamu na europę.


29 odpowiedzi w tym temacie

#1 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 05 września 2015 - 21:32

Witam

Muszę poruszyć ten temat bo widzę że sporo osób nie rozumie czego jesteśmy światkami, nie ma nawet zielonego pojęcia co nam grozi.

Na początku postawmy sprawę jasno, to nie są ludzie którzy uciekają przed wojną.
Przed wojną uciekasz do krajów gdzie jej nie ma, nie walisz do europy by później przejechać ją całą i dostać się do Niemiec, Francji i WB.

Brednią jest też to że uciekają rodziny z dziećmi itp bzdury jakie pokazują Wam w TV.
99% to mężczyźni w wieku produkcyjnym, młodzi i zdrowi.
Ułamek z tego to kobiety i dzieci, media muszą sobie dużo trudu zadać by mieć takie fotki z nimi.
Ale np ostatnio foteczka z martwym dzieckiem na plaży zrobiła furorę, ale mało kto wie że ojciec tego dziecka jechał do Niemiec po social i by sobie zęby zrobić za darmo.

Oni nie jadą tutaj ratować życie oni jadą tutaj po zasiłki, gwałcić wasze żony, siostry i dzieci.
Wprowadzić Wam szariat i zabić każdego kto się nie dostosuje.
Ludzie nie rozumieją że to inna mentalność, inna wiara, inne przykazania.

Ja mieszkam w Burton on Trent miasto obok nazywa się Derby niedaleko jest Birmingham nie tak dawno rozbito tutaj dwa gangi pedofilów wszystko muzułmanie.
Władze Birmi zatają statystyki o ilości gwałtów muzułmanów na Brytyjkach.
Liczy zatajane przez brytyjskie media i rząd nikomu nie są znane.
Każdy oskarżenie muzułmanina jest traktowane jako kseno faszyzm i wszystko co najgorsze, złapani na gwałcie nawet nie idą do wiezienia bo one same są przeludnione.
Ostatnio też gościa uniewinniono bo nie wiedział że tak nie wolno!!!!!!!!!!!!!!!!
W brytyjskim pudle 80|% to już musli i tam też szariat już panuje.

A to wszystko są ludzie którzy mieszkają w UK dużo dłużej zanim my dostaliśmy pozwolenie, to nie jest fala nowych, to są wnuki i prawnuki a nie dzicz co teraz najeżdżą Europe.
Żaden z nich się nie zasymiluje.
Dzieciaki są uczone nienawiści do innych, i np też sprawa o której nie poczytacie. 10 letni chłopiec popełnij samobójstwo bo był prześladowany przez swoich muzułmańskich rówieśników.
Więc jak ktoś z Was liczy że oni wzbogacą nasz kraj lub Europe kulturowo to życzę mu by był pierwszym wzbogacanym.


Druga spraw oni nie będą pracować będą się mnożyć i chcieć coraz więcej. ktoś kto dostaje social po co ma iść do pracy za te same pieniądze?
jak tutaj ma za darmo. a jak nie ma pracy to jest czas i głupoty w głowie.
Stąd macie ISIS Brytyjczyków którzy jadą walczyć z nimi a później wracają i dostają znowu social i pomoc psychologów bo byli świadkami traumatycznych wydarzeń.

Nie oszukujmy się Francja Anglia i Niemcy są stracone nie pozwólcie zabić Polski.
Węgry stanęły do walki Czechy też i my musimy im pomóc.
Jak to spierdolimy to zapomnijcie o tym syfie jaki teraz jest będzie dużooo gorzej.

Kolejna sprawa nie mówią w żadnym europejskim języku nie znają alfabetu łacińskiego, nie potrafią czytać.
Więc jaka praca nawet jakby mieli to robić?

I Teraz najważniejsze to są w 100% muzułmanie nie wiem ile w śród nich to ISIS ale zgaduje że setki lub tysiące.
Katolicy i ci w potrzebie zostali, są zbyt biedni są prześladowani lub mordowani.
Część z Was pewnie czytała że katolików wyrzucano z łodzi do wody. katolicy i innych wyznań ludzie są na samym dnie.
Tutaj macie tych co mieli pieniądze na smartphone markowe ciuchy i kasę dla przemytników.

Nie dajcie sobie takich kitów wciskać że oni są potrzebujący, człowiek w potrzebie nie wyrzuca ubrań nie wyrzuca jedzenia.
Jest wdzięczny że żyje a nie drze ryja rzucając gównem w Twoją stronę.


Jak ktoś tutaj chce polemizować, to każde zdanie tutaj napisane udowodnię, artykułem, zdjęciami,i filmami.


Nie chce prorokować ale znowu Niemcy i Austria rozpęta wojnę światową. Tym razem robić będą za dobrego wujka by znowu nie byli postrzegani jako faszyści.
Teraz to my mamy być ci źli.
I oby się nie skończyło że Rosja znowu nas będzie ratować jak ostatnio.

http://pikio.pl/grec...tesmy-ofiarami/
Dołączona grafika

#2 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 05 września 2015 - 22:28

Pozwolę sobie zamieścić mój komentarz z kiedyś na facebooku na stornie "POLACY PRZECIWKO IMIGRANTOM!", niestety jest to wydarzenie a nie grupa, więc nie potrafię go znaleźć.

W odpowiedzi na post jakieś kobieciny poruszające tematy takie jak ilośc imigrnatów, religia, to, ze Iran przyjmował polaków itp...



Cytat

Jeśli Pani chce podyskutować merytorycznie to proszę bardzo. Nikt tego nie zabrania. Proszę przy tym nie przyjmować merytoryki idiotów, których jedynym celem jest pomoc innym.

Ale kiedy zaczyna Pani wchodzić w liczby, proszę wiedzieć, że one nie lubią kłamstwa.

Przede wszystkim proszę nie mówić o sobie, że jest się "dumną Polka", ponieważ obywatel Polski, który jest dumny ze swojego pochodzenia, zna historię własnego kraju, a Pani jej nie zna.

Nie wie też Pani za wiele o uchodźcach, co już jest powodem do wstydu ze względu na historię naszego państwa. Więc pozwoli Pani, że trochę przypomnę naszą historię w pigułce. Pisanie, że Polacy są nietolerancyjni, są ksenofobami, to trochę zamykanie dyskusji na wstępie, pokazywanie, że nie ma się argumentów i taka osoba nie jest gotowa do dyskusji. Jeśli nie jest gotowa do dyskusji to nie powinna w żadnym wypadku zabierać głosu.

Co do otwartości Polski na religię, historycznie jesteśmy bardzo bogatym krajem w walory różnorodności religijnej. Zna Pani Fynesa Morysona? Zapewne nie, więc nie wie też Pani co on powiedział o Rzeczpospolitej Polskiej i otwartości na inne religie niż chrześcijaństwo.

Czy może wie Pani gdzie schronienie znaleźli uchodźcy polityczni jakimi byli Tatarzy? (wiek XIV-XV).

Czy zdaje sobię Pani sprawę z tego, że w XVI wieku nikt nie robił Kalwinistom problemu i mogli spokojnie się u nas osiedlać? Zdaje sobie Pani sprawę z tego, że zorganizowali swój pierwszy synod w pełni legalnie? Czy wie Pani może, jaki % społeczności Polskiej stanowili Żydzi przed II WŚ? Jaki % studentów stanowili Żydzi w latach 30 poprzedniego wieku? No chyba nie bardzo - a wypadałoby.

Więc proszę nie pisać o tym, że Polacy są nietolerancyjni. Medialne slogany zostawmy z boku, bo prawdziwa tolerancja nie jest na pokaz i nie może być narzucana z góry, bo w tedy powoduje w ludziach agresję. Kiedy pierwszy raz poznałem Wietnamczyków miałem 8 lat, kompletnie nie byłem do nich uprzedzony, tak samo też ludzie dorośli. Nie raz znajoma opowiadała nam, że w Polsce zaznała głównie życzliwości. To samo tyczy się moich 2 znajomych z Jamajki. W żartach potrafili mówić, że Polacy to rasiści, ale ogólnie oceniali nas bardzo pozytywnie. Czy kiedykolwiek wychyliła Pani swój delikatny nosek po za granicę "ukochanej" przez Panią Polski? Czy Pani wie, co o nowych imigrantach mówią już osiedleni

Imigranci wyznający tę samą religię? Niestety, chyba Pani nie jest świadoma ilości jadu jaką oni obdarowują nowo przybyłych.

Nie zna Pani za grosz Polskiej historii - wstyd mi za takich Polaków.


" przeciez musicie wziąc pod uwage, że naszych ludzi pawie 80 tysiecy przyjal podczas 2 wojny Iran do siebie. Więc temu teraz nie potraficie choc troszke pokazać uczuć i zyczliwości?"

Pozwoli Pani, że tutaj znów streszczę historię w pigułce. Armia Andersa nie uciekała z cywilami do Iranu. Proszę nie przekłamywać historii, nie dlatego, że to nie wypada, tylko z szacunku do ludzi którzy ginęli za wartości obce w dzisiejszym świecie. To nie Iran nas przyjął a Wielka Brytania wysłała tam Polskich żołnierzy. W latach 40-45 ponad 90% Iranu należało do GB i ZSRR (w wyniku operacji Y). Dla Brytyjczyków Iran był niezmiernie ważny, ze względu na ogromne ilości złóż ropy naftowej, niestety w wyniku działań wojennych nie byli wstanie kontrolować coraz to bardziej anty-Brytyjskich nastrojów wśród ludności Iranskiej. 116 tyś polaków (A NIE 80!)zostało przeniesionych do Iranu w wyniku umowy Polsko-Brytyjsko-Sowieckiej. Akcja ta była częścią układu Sikorski-Majski, który przywracał pomiędzy ZSRR i Polską stosunki dyplomatyczne. 40 tyś ludności cywilnej zostało dorzucone do Iranu w wyniku negocjacji Gen. Andersa z rządem GB. Czy Pani zdaje sobie sprawę do jakich warunków trafili tamci ludzie? 18 tysięcy polskich dzieci? Brak wody bieżącej, ogromny problem z chorobami egzotycznymi, życie w barakach, nie raz mocno przeludnionych.

Rozumiem, że Pani chce działać na zasadzie oko za oko, ząb za ząb? Skoro Iran nasz przyjął to my mamy przyjąć teraz Erytrejczyków? (Syryjczyków? Dobre sobie). Czy ta zasada odnosi się również do warunków jakie chce pani zapewnić tym ludziom? Jeśli tak, ot ja się nie zgadzam, nie zgadza się bo jestem człowiekiem i dla mnie to nieludzkie tak traktować innego człowieka.

Wspomina Pani o gwałtach w Polsce, że dokonują ich Polacy. Skoro obecnie jesteśmy homogenicznym społeczeństwem, to kto ma dokonywać gwałtów? Mieszkańcy Papui Nowej Gwinei?

Niech Pani spojrzy na stronę http://www.gatestoneinstitute.org opierającą się TYLKO na danych urzędów Szwedzkich. Wie Pani które Szwecja zajmuje obecnie miejsce pod względem ilości odnotowanych gwałtów? Zaraz po Lesoto.

Problem pedofilii? No tak, w Islamie tego problemu nie ma, ponieważ to inna kultura i u nich nie jest pedofilią to, co u nas jest za nią uznawane. Czy czytała Pani Koran? Ja tak, i to w tłumaczeniu Józefa Bielaskiego. Czy wie Pani jakie ci ludzie mają podejście do kobiet? Czy zdaje sobię Pani sprawę z tego, że polscy "mężczyźni cebulacy", ze swoimi prostackimi komentarzami "fajna d*pa" to pikuś przy tym, czego można zaznać od mężczyzn muzułmańskich? Widziała Pani dane z postępowego i cywilizowanego Der Spiegel? Ile kobiet muzułmańskich ucieka przed przemocą?

Ci ludzie wyznają system feudalno-patriarchalny, niech mi Pani powie, jak chce ich Pani nauczyć tolerancji, równości płci, szacunku do kobiet w pojęciu europejskim? Będą musieli czytać Cosmopolitan, oglądać programy Pani Rozenek i Kwaśniewskiej? Czy silni, młodzi mężczyźni, podobno uciekający przed wojna, będą bawili się w gender?

Jaka jest Pani wizja asymilacji tej mniejszości? Gdzie chce ich Pani ulokować, skoro miliony młodych polaków nie mają własnego kąta? Da Pani pracę tym ludziom? Skoro w Polsce bezrobocie wynosi prawie 2 mln, jawne bezrobocie, prosze pani, bo z ukrytym - znacznie więcej.

Z resztą liczy Pani na to, że ci ludzie ze stuczną bezradnością i z postawą roszczeniową będą pracowali? Czy tego nauczyły Panią kraje zachodnie, że imigrant z Afryki to wzmocnienie gospodarki? To nie lata 70 ubiegłego wieku. Proszę mi nie pisać o bezrobotnych Polakach w GB.

82% Polaków w Wielkiej Brytanii było aktywnych zawodowo - tzn. pracowało LEGALNIE. Czy wie Pani ile % muzułmanów NIE PRACOWAŁO w tym samym czasie? Prawie 68%.

Czy dalej chce Pani operować liczbami?

Może porozmawiamy o Holandii, gdzie polacy żyją na socjalu. W ten sposób utrzymuje się aż 2.1% Polskich imigrantów. Proszę pomiędzy dwójka a jedynka dostrzec tę kropkę. Pozostałe liczby, 69, 62, 58, 50.

69% - tyle somalijczyków jest utrzymywana z zasiłków.
62% - tylu syryjczyków żyje z zasiłku,
58 i 50 to % opisujące życie na zasiłku Irakijczyków i Erytejczyków.

W 1 wypowiedzi pisała Pani o 2 tysiącach imigrantów, ale już w dalszym o 10 tysiącach, żeby mi się tak pieniądze na koncie mnożyły... Matematykiem Pani nie jest, niestety nie jest Pani też obeznana w Prawie europejskim. Skoro Pani szasta liczbami, to czy zna Pani treść dyrektywy 2003/86/WE? Zapewne nie, to ja

Pani to skrócę w pigułce. Dyrektywa owa mówi o tym, że każdy imigrant wojenny (osoba ze statusem uchodźcy) ma prawo do ściągnięcia swojej rodziny. Wie Pani ja liczne są rodziny muzułmańskie?

Z 10 tysięcy robi się 50-80 tysięcy. Kto ich przyjmie? Kto wyżywi? Kto podda procesowi asymilacji? Z resztą jak można asymilować osoby grupę tak mocno hermetyczną?

Czemu Pani piszę bzdury o Syryjczykach i chrześcijanach? Niby jak będziemy przyjmować TYLKO chrześcijan? Będą na granicy całować krzyż? Jeść wieprzowinę?

Czy Pani jest poważna?

Kto decyduje o przyjmowaniu uchodźców? My? Nie, europa, Niemcy, Francja, GB. Polska dostanie Erytrejczyków - silnych rosłych murzynów, którzy w żaden sposób nie są przystosowani do życia w europie. Wie Pani, że oni od kobiety biorą to czego chcą i kiedy chcą? W momencie zagrożenia będzie sobie mogła Pani co najwyżej pomachać swoimi prawami, wydrukowanymi na karteczce.

Jak ekonomicznie pani sobie wyobraża przyjęcie tych 10 000 osób? Kto ich utrzyma? Pani? Mąż? Niech mi Pani wyjaśni, jak kraj w którym noworodek po urodzeniu jest zadłużony na kwotę 30 000zł, ma bawić się w dobrego wujka?

Jak ma to wytrzymać nasza służba zdrowia i to ta specjalistyczna, gdzie ludzie po latach pracy czekają na operację zaćmy po 5-8 lat.

Unia Europejska ich utrzyma? Jak już ustaliśmy wspólnie matematykiem to Pani nie jet. Ale czy rozumie Pani fakt, że obecnie jesteśmy płatnikiem netto UE? I to bez doliczania wykupowanych przez NBP obligacji europejskich.
Więc znów zadaję pytanie retoryczne, skoro do UE dopłacamy już teraz, to jak ona może utrzymywać tych ludzi? Po za tym, utrzymanie wyżywienia a faktyczne

koszty, takie jak pomoc medyczna, edukacja to zupełnie co innego i za to już nam UE nie zapłaci. Czy wie Pani co się dziej na Węgrzech? Kto koczuje na dworcach? Nie słabe kobiety z dziećmi, a dorośli mężczyźni.

Pisze Pani, że to są ludzie zmuszeni do ucieczki. A z czyjej winy? Mojej, Pani? Polski? Nie, nie my mieliśmy kolonie (nawet z Madagaskarem się nie udało), więc czy to my odpowiadamy za wojny? Za podziały plemienne według linijki i brytyjskiego ołówka (made in china)? Czy wie Pani na jakiej zasadzie migrowali ludzie po II wojnie światowej? Określenie dipisi mówi cokolwiek Pani? Chyba też nie.

Gdzie Pani była kiedy trzeba było sprowadzać z okolic Donbasu uchodźców Wojny Amerykańsko Rosyjskiej na terenach Ukrainy? Wie Pani, że rząd robil problem z 300 osobami? 300 OSÓB, tej samej kultury, nie mogło u nas znaleźć Azylu. Kiedy źli ludzie z prawicy zrobili raban w końcu się udało. Wie Pani jak Ci ludzie żyją? Nie dostali żadnych zasiłków, poszli do pracy. W tym roku zdawali i będą zdawać testy z języka Polskiego.

Co zrobiło MSZ przez lata, kiedy to wielu przesiedlonych Polaków chciało wrócić? Litwa, Kazachstan, Ukraina, te liczby ludzi, którzy chcą wrócić do ojczyzny idą w tysiącach. Nie znaleziono dla nich wiz. Ostatni przykład, z wakacji tego roku, 50 osób - Polaków chciało wrócić do Polski. MSZ jednak odmówił, gdyz... Mariupol nie leży w strefie działań wojennych.

A może mi Pani Anita, oraz osoby popierające te posty odpowiedzą, kto w zasadzie ma się zaopiekować TYMI ludźmi? Nie chodzi mi tu o opiekę medyczną, ale taka kulturową. Osoby bez języka, bez chęci asymilacji, bez umiejętności pracy - przecież w Syrii cały czas trwa wojna, nie ma czasu na naukę, na pracę. Czy to Wy będziecie się nimi opiekować?

Z tymi uchodźcami jest trochę jak z małymi pieskami kupowanymi na święta. Póki małe, piękne i urocze, ale gdy dorastają i zaczynają być kłopotliwe - lądują w lesie, schronisku. Teraz to samo chcecie zrobić z tymi ludźmi. Są biedni, nieporadni, mają dzieci, pomóżmy. Oczywiście pomoc w przyjęciu ich do Polski, kiedy nic nie dajecie z siebie jest prosta. Problem zaczyna się kiedy, faktycznie oni zaczynają mieć roszczenia, chcą czegoś więcej, co w tedy? Wyrzucicie ich? To w tedy ja się nie zgadzam na takie postawienie sprawy.

Odpowiedzialność to coś czego wszystkim popierającym akcję przyjęcia imigrantów brakuje. Widzicie to co jest teraz a nie widzicie tego co będzie jutro.

Zadam takie pytanie, czy pomagaliście kiedyś drugiej osobie, która jest kompletnie nieporadna, czy ktokolwiek z WAS popierających imigracje ludzi z zupełnie innej bajki, kiedykolwiek zaopiekował się osoba niepełnosprawną?

Czemu wszyscy odważni w internecie mają problem podczas pomocy starszej osobie w przejściu na drugą stronę ulicy. To też jest pomoc. Niestety, ale angażujecie się uczuciowo w to co jest modne nie widząc biedy którą każdego dnia mijacie na przystankach. Pomoc imigrantom jest taka światowa a pytanie mam, czy pamiętacie o polskich głodnych dzieciach?

W czym gorsze jest takie dziecko od dziecka z Afryki? Czemu nie pomagacie rzeczywiście w takich przypadkach, bo nie pomagacie. Kiedy kiedyś pytałem dziewczyny z PCK czy dużo mają chętnych do roznoszenia paczek żywnościowych dla dzieci z biednych rodzin, odpowiedziało, że w zasadzie bardzo mało osób się zgłasza. Owszem, przelać pieniądze przeleją, ale kiedy trzeba się faktycznie zaangażować - znikają.

W zasadzie nie wiadomo kto jest uchodzą wojennym, kto emigrantem ekonomicznym a kto jest - zamachowcem. ISIS wysłało 800 ludzi do Europy, to są dane oficjalne. Jak Pani chce sprawdzać kto jest kim?

W zasadzie nie różni się Pani za wiele od przeciwników. Raz chce Pani pomagać a potem chce Pani pomagać tylko chrześcijanom. Muzułmanie to też ludzie, wprowadzamy więc segregację religijna? Co będzie następne, segregacja rasowa? Apartheid?

Jesteśmy wolnymi ludźmi, ja Pani wolność szanuję, Pani mojej nie.Jestem przeciwko politycznej akcji ściągania imigrantów, co do jednego. Jednak jeśli Pani musi, jeśli Pani ma rzeczywiście taką potrzebę, proszę sobie ściągnąć rodzinę Syryjską albo Erytrejską do własnego mieszkania, za własne pieniądze. Proszę się nimi opiekować ale także, być gotowym aby ponieść konsekwencje za ich czyny. Jednocześnie proszę uszanować, że ja ich w moim domu widzieć nie chce.
Jest też drugie dno tego wszystkiego, z czego niestety ponad 90% społeczeństwa nie zdaję sobie sprawy. Tę drugą stronę medalu reprezentuje globalny system polityczno-militarno-ekonomiczny.

Pomyślmy logicznie, Europa od lat patrzy na sceny skrajnej biedy, dramaty ludzkie, choroby, etc... I nagle rodzi się w Politykach bezinteresowna chęć pomocy innym? Niech Pani nie będzie naiwna. Ta cała imigracja nie ma na celu nawet tego co imigracja przed kryzysem paliwowym we Francji.
Tu chodzi niestety o to, aby spełniła się wizja Orwellowska. Scenariusz na najbliższe lata jest prosty. Europa wpuści tutaj ludzi obcych kulturowo, powodując konflikty lokalne jak i globalne na terenie całej UE. Na ulicach poleje się krew, historia tego uczy proszę Pani. Zostanie wprowadzony globalny monitoring, w celu poprawienia bezpieczeństwa, co ważne my wyrazimy na to zgodę w referendach.
Czy chce pani mieć kamerę na własnym podwórku? Bo ja nie i Pani pewnie też. Ale jeśli za 5 lat zostanie Pani pobita we własnym domu, to się Pani na tę kamerę zgodzi. To będzie przejęcie kontroli nad prywatnym życiem ludzi w białych rękawiczkach.

Ale to nie będzie koniec, bo nie o to tu chodzi. Przede wszystkim proszę Pani, niech Pani zwróci uwagę na to co się dzieje z giełdą światową i z tym co robią Chińczycy. Wiadomym faktem stało się to, że Chiny moga w każdym dniu skończyć dolara, mają takie rezerwy złota i dolara, że ich nagła emisja posypie gospodarkę USA. To nie bajka a fakty, proszę trochę poczytać o gospodarce. W interesie USA jest mieć więc, sojusznika, supermocarstwo. Obecnie mamy 3 super mocarstwa. USA Chiny i Rosja.


Nie ma Niemiec, nie ma już Imperium Brytyjskiego, nie ma więc sojusznika dla stanów. Chiny i Rosja stoją w opozycji do całego świata, w grupie Bilderberg nie ma ani jednego Chińczyka i ani jednego Rosjanina. Europa zaczęła odcinać się od Rosji, bo Rosja zaczęła ścisła współpracę z Chinami. Z Chin coraz więcej marek USA wycofuje swoje fabryki.
Rozumie Pani do czego to zmierza? Wie Pani jak władza zaprowadzi porządek w europie w latach 20 tego wieku? Stanem wojennym i to znów w białych rękawiczkach bo my wyrazimy na to zgodę, ze strachu i chęci zmian. Wprowadzenie stanu wojennego -> kontrola społeczeństwa ->wycofanie fizycznej waluty-> utworzenie jednego Państwa Europejskiego. Brzmi jak SF? Może i 2-3 lata temu. Teraz kiedy widzi sie co jest wprowadzane, co ustala Bruksela i Bilderberg...

USA pompują w to pieniądze, bo europejskie supermocarstwo będzie ich sojusznikiem.

Dlatego, nim jeszcze raz Pani zechce przyjąć imigrantów proszę się mocno zastanowić nad skutkami długotrwałymi.



A tutaj bardzo niepokojące informacje:

http://chnnews.pl/in...w-brukseli.html

#3 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 05 września 2015 - 22:29

https://forumdlazyci...roslych-18-lat/
Dołączona grafika

#4 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 06 września 2015 - 16:35

Gdzieś widziałem wyliczenia, że w Niemczech do 2050 roku będzie więcej muzułmanów niż Niemców.
My mamy za słaby socjal, raczej wolą ta część Europy ominąć i jechać tam gdzie jest. Dopóki zachodnia Europa nie zrozumie, że robi źle to będzie nadal tak samo. Jeszcze nas w te bagno chcą wciągnąć :/ Ciekawy jestem co będzie dalej w tej sprawie i czy nasz kraj przestanie lizać dupe Niemcom i Francji.

#5 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 06 września 2015 - 16:37

@UP

Takie szacunki ile będzie muzułmanów w Niemczech w X roku to sobie można o kant d*py... Już prędzej uwierze w przepowiedni Bbay Vangi :)

Ja widzę w tym 2 opcje

-Albo tak jak pisałem, dążenie do utworzenia supermocarstwa w UE,
-Albo tanią siłe roboczą do najgorszych robot.

Oczywiście, wszystko może się spod kontroli wymknąć.

#6 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 06 września 2015 - 19:32

Hetman te statystyki są tak jak M@T napisał, w kilka miesięcy jak się nic nie zmienisz będziesz miał rok 2050.
Social Polski ma być taki sam dla uchodźców jak w Niemczech.
Polskie rodziny i dzieci to śmieci tak jak Polscy obywatele, mają kłaść na utrzymanie tych nierobów, ta dzicz będzie dostawać ponad 1000 euro miesięcznie, za to że tu są,
Dostaną mieszkania oraz prawo sprowadzenia swojej rodziny. i tak z każdego 1000 zrobi się 10.000 a z 10.000 100.000.

Kasa płynie z USA Emiratów i Izraela gdzie oni sami ani jednego uchodźcy nie przyjmują.Wszystko po to by zniszczyć Europę.
Ostatnio czytałem że Izrael zamienił prawo i za szmuglowanie ludzi grozi dożywocie.

Takie jeszcze pytanie do Ciebie Hetman jakie nastroje w armii?
Czy w razie otwartego konfliktu polaków z mniejszościami będzie ostrzał ich czy nas?
Bo PO zadbało by w razie takiej sytuacji do Polski mogły wjechać niemieckie brygady i nas pacyfikować.


https://www.youtube....h?v=I6SX9H4luRY
Dołączona grafika

#7 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 06 września 2015 - 19:50

90 nie mogę się wypowiedzieć na forum w takiej sprawie. Mogę mieć własne poglądy, ale to trochę wychodzi poza moje kompetencje. Mam swoje zdanie odnośnie naszego powiedzmy to wojska, ale wiem, że np. Niemcy mają jeszcze gorsza armię. Jest to temat na wielogodzinna rozmowę, ale na pewno nie na forum. Tym bardziej, że żyjemy w kraju, w którym podsłuchy są na pożądku dziennym.

#8 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 września 2015 - 20:12

Przez tysiace lat zylismy w 2 roznych kulturach teraz w ciagu dziesiecioleci na sile chca mieszac, nie dobrego z tego wyniknac nie moze. Nawet i globalny konflikt za jakis czas. Za 10 - 15 lat terorysci bede sponsorowani na masowa skale przez niemcy, przez dzisiejszych "uchodzcow". UE nie masz szans sobie poradzic z naplywem uchodzcow, teraz sa setki tysiecy w 2016 bedzie sie mowic o milionach.

Chcial bym jakies dobrego rozwiazania zeby wszystkim sie dobrze zylo, w zgodzie i pokoju ale nie potrafie sie dopatrzyc takiego scenariusza w obecnych wydarzeniach. Za szybko chca mieszac.

Polityka USA, obalanie rzadow bliskiego wschodu i na sile serwowanie im naszego system demokratycznego jest przyczyna dziejszych wydarzen.

#9 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 06 września 2015 - 22:01

Co jak co, ale MTV świetnie jej odpowiedziałeś. Konkretne argumenty.

Wkrótce nastąpią ataki, do nas też dojdą i wtedy nic nie będzie jak dawniej. Tak jak USA się zmieniło po 11/9, tak i nasze społeczeństwo się zmieni.

"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#10 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 07 września 2015 - 15:40

Szkoda, że mnie jako 4-o osobową rodzinę UE i Polska nie chce tak wspierać. Krew mnie zalewa jak na to patrzę. Teraz tak patrząc na tą kiełbasę wyborczą PIS-u 500 zł na każde dziecko. Wszyscy z tego drwią, szydzą, zadają pytania - skąd na to pieniądze ? Widać bardziej zależy im na islamizacji i "zmianie kulturowej" w Europie niż na wspieraniu normalnych ludzi. Europa toi wielka patologia gdzie na dodatek promuje się to patologię. Czy ktoś widział ostatnio w telewizji polskiej jakieś spoty promujące wartości rodzinne ? Jakieś akcje ? Nie. Za to miałem relacje z likwidacji tęczy w Warszawie !!! Co chwilę słyszę o homofobii i jak to są wszyscy prześladowani. A gdzie w tym wszystkim rodzina ?

ps. Osobiście wolę 1 księdza pedofila na 100 co można z nim coś zrobić niż wpuścić tą niekontrolowanie dzicz.

#11 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 07 września 2015 - 19:37

Mało tego Sky tobie dziecko odbiorą jak cię nie będzie stać na jego utrzymanie, a rodzina które je adoptuje dostanie zasiłek na jego utrzymanie.
Dołączona grafika

#12 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 07 września 2015 - 20:41

I jeszcze będą to pedzie :/

#13 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 września 2015 - 23:40

Polska 4 co do liczb przyjmowanych uchodzcow, kolo 12 tys. Przed nami Niemcy, Francja i Hiszpania.

A gdzie kolonialne mocarstwa? UK !!! Co ciagla ile sie dalo z Afryki? Portugalia? Holandia?

Polska 4!!!

Jest jeszcze Irlandia, Austria, Wlochy no i cala Skandynawia. A n ajlepiej to ich wysalc do Stanow, Obama chwali Merkel za postawe...


Krótko na temat napływających uchodźców : Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki.

#14 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 09 września 2015 - 12:53

Twardy dobre wyliczenia ale. Gdzie w tym wszystkim są inne kraje arabskie ? Mają na swoich w....ane. Oni ich nie chcą a patologiczna Europa tak. Zaś będzie płacz, że jakiś dworzec wysadzą. W tej sytuacji tak czy siak cieszę się, że żyje w katolickiej Polsce i niech nas Bóg ma w opiece.
ps. Tylko proszę bez dziwnych wycieczek pod tym adresem.

#15 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2015 - 13:38

Wyświetl postUżytkownik skypan dnia 09 września 2015 - 12:53 napisał

Twardy dobre wyliczenia ale. Gdzie w tym wszystkim są inne kraje arabskie ?

To jest kolejne pomieszanie...

Polska to obecnie jedno z najbezpieczniejszych miejsc na ziemi, wlasnie ze wzgledu na nasza jednorodnos kulturowo/religijna. Niestety wszystko wskazuje ,ze do czasu.

Co do religii to nie myslalem Cie o to ruszac Twoja sprawa, co i jak. Sam jestem wierzacy jednak do ksiezy i ich instytucji nie jest mi blisko. A o sobie wole mowic Chrzescijanin, nie katolik.

#16 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 09 września 2015 - 14:52

Bóg jest uniwersalny. W cywilizowanych krajach kojarzy się z ogólnym dobrem. Nie ważne "pod jaką postacią" występuje. Decydując się na jakieś wyznanie automatycznie przyjmujemy reguły jakie tam panują. Nie można być w połowie wierzącym. Albo się jest albo nie. Oczywiście wszelkie zło występujące w danej społeczności trzeba piętnować i starać się je wyeliminować. Sama instytucja kościoła jest dobra tylko ludzie ją wypaczyli. Jednak należy pamiętać, że w czasach PRL-u to ogólnie pojęty kościół skupiał największą ilość ludzi, którzy walczyli o naszą wolność. Nasza europejska kultura (właściwie cały cywilizowany zachód) opiera się na wierze chrześcijańskiej. A jakiego wyznania są chrześcijanie to już mało istotne.
https://www.youtube....h?v=I6SX9H4luRY
Ja pierdzu.

#17 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 09 września 2015 - 21:41

Mnie zastanawia cisza celebrytów, brak jasnego stanowiska partii politycznych, PO wiadomo razem z Kukizem psy niemieckie, ale czy przypadkiem PIS nie milczy dlatego że już zaraz wybory?
Przemilczy a później jak wygra to nam zrobi niespodziankę i przyjmie 20.000?
Myślę że czas by w Polsce prawica dostała się do władzy i nawet ta najbardziej skrajna. Bo skoro tak ostro w lewo nas wyje....bano to trzeba teraz mocno odbić w prawo by wrócić na właściwą drogę.

Co do Religi to więcej szkodzi jak pomaga, relikt przeszłość i podwalina pierwszych praw.
Doskonały dowód że każda religia cofa nas do średniowiecza. Tak było z chrześcijanizmem gdy on grabił, gwałcił i mordował Islam miał dużo wyższą kulturę jak ta dziać co z obietnicami papieży dostąpienia raju organizowała swoje wypady.
Cofnęliśmy ich o setki lat. Teraz gdy my jesteśmy cywilizacją oni nas cofną bo nie wygrywa lepsze tylko brutalniejsze i tępszy.
Dołączona grafika

#18 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2015 - 22:40

Wyświetl postUżytkownik 90s dnia 09 września 2015 - 21:41 napisał

Co do Religi to więcej szkodzi jak pomaga, relikt przeszłość i podwalina pierwszych praw.
Doskonały dowód że każda religia cofa nas do średniowiecza. Tak było z chrześcijanizmem gdy on grabił, gwałcił i mordował Islam miał dużo wyższą kulturę jak ta dziać co z obietnicami papieży dostąpienia raju organizowała swoje wypady.
Cofnęliśmy ich o setki lat. Teraz gdy my jesteśmy cywilizacją oni nas cofną bo nie wygrywa lepsze tylko brutalniejsze i tępszy.

Dokladnie, szereg dogmatow dla prymitywnych. Wezmy taka Japonie najbardziej ateistyczny kraj na globie a najnizszy spolczynki przestepczosci. Meksyk najbardziej katolicki i jeden z najwyzszych wspolczynkiow przestepczosci. Jak widac religia w tym konkretnym przypadku katolicyzm nijak sie ma do porzadku moralnego.

#19 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 10 września 2015 - 21:16

Mam nadzieje że w Warszawie na demonstracji zjawią się setki tysięcy Polaków.
Naszym problemem nie są uchodźcy, problemem jest zdradziecki rząd antypolski i zakłamane sprzedane media.
Rozwiązując ten problem wszystkie kolejne rozwiążą się same demokratycznie, pokojowo i zgodnie z wolą narodu.
Dołączona grafika

#20 hades66

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 września 2015 - 18:23

To budujące ze wszyscy ktorzy sie tu wypowadali mowią STOP imigrantom . Statystyki pokazują że 75% uchodźców to mężczyźni. Dla nas to oczywiste ze chcą się tutaj zagospodarować i ściągnąć później swoje rodziny. Puki co jestesmy w wiekszosci ! Niestety moja żona idealistka nie dostrzega zagrożenia i jest pelna współczucia dla tych brudasów :(
Dołączona grafika
http://www.accordklubpolska.pl/a i najnowsze cheaty do bf2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html Dołączona grafika
'Wy w wojnę beze mnie nie leźcie, wy ją beze mnie przegracie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych