Skocz do zawartości


Uchodźcy, inwazja islamu na europę.


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 11 września 2015 - 20:00

@UP
A na rozsądne argumenty ma jakiś kontrargument? Bo ślepe współczucie prowadzi do nikąd :)

#22 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 12 września 2015 - 10:40

Dziwi mnie że od lat islam jest propagowany albo co najmniej nie przeszkadza się mu w europie.
Prasa cenzuruje wszystko co z im związane. politycy go bronią.
Nikogo to nie dziwi?
Jak już mi GW pisze o miłosierdziu i obowiązkach katolika to wiedz że coś się dzieje.

Tak sobie gdybam OCB i tak moim zdaniem to żydzi robią nam ten syf.
Jak 80% z tych imigrantów to mężczyźni a skala się nasila to kto zostaje w ich krajach?
starcy kobiety i dzieci? czyżby Europa była takim wielkim lepcem na owady które ma przyciągnąć?
ISIS też przenika i kraje z którymi Ameryka walczyła stają się bezbronne, może żydzi chcą dokonać aneksji nowych terytoriów?.
To ma sens i tłumaczy tę dobra prasę i poparcie.
To tłumaczy też dlaczego Niemcy biorą wszystko.
Zastanawia mnie też dlaczego Niemcy nie płacą 3 raz jak Polska ma roszczeń żydowskich, dlaczego ciągle te Polskie obozy śmierci.
Może to cena tego wybielania ?
A może teraz Niemcy przejdą na Islam i będzie jak ponad 1000 lat temu. Polska przechodzi na Islam albo znika z mapy?
Zamiast drogi krzyżowych to teraz krzyżaki z pół księżycem będą latać?

A Wy jak myślcie co jest powodem tego wszystkiego? bo nic się nie dzieje bez przyczyny.
Dołączona grafika

#23 hades66

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 września 2015 - 17:42

Powod jest prosty wg mnie - to OBAMA . Ekspansja jest spowodowana wojną , a co za tym idzie biedą . Oczywiscie nie wykluczam inspiracji ze strony tzw panstwa islamskiego i tp organizacji . Nie dostrzegam jednak teori spiskowej
Dołączona grafika
http://www.accordklubpolska.pl/a i najnowsze cheaty do bf2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html Dołączona grafika
'Wy w wojnę beze mnie nie leźcie, wy ją beze mnie przegracie.

#24 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 12 września 2015 - 18:16

A jak wytłumaczysz fałszywe media? bierność NATO i faszyzm EU nakazujący przyjmowania?
to są struktury niezależne od Obamy.

Patrząc po zdjęciach uchodźców nie wyglądają biednie a raczej wręcz przeciwnie. Mężczyźni a raczej Islamiści mają za honor umrzeć w wojnie a oni sp... do Europy?

Za dużo mi nie pasuje by tak po prostu kupić bajkę o biednych imigrantach szukających schronienia. I to w Niemczech a nie w jakimkolwiek wolnym od wojny kraju.
Dołączona grafika

#25 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 września 2015 - 10:08

Cala sytuacja to wielki prezent dla ruchow prawicowych w Europie a Merkel to najwiekszy mikolaj. Mam nadzieje ,ze rownowaga miedzy prawa a lewa noga sie utrzyma. Jak prawa sila rosnie za duzo to zwykle dochodzi do wojen...

#26 hades66

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 września 2015 - 23:58

Szwajcarska gazeta "Basler Zeitung" pisze - aż 95 proc. uchodźców z Erytrei, którzy w ostatnich latach otrzymali prawo do pobytu w Szwajcarii, nie podejmuje pracy. Żyją z zasiłków socjalnych .
Dotyczy to 87% Syryjczyków czy 84% Irańczyków
Powód? - brudasy (o nas tez tak mówiono Dołączona grafika - ale jednak to co innego ) dostaja średnio 1000 CHF zasiłku socjalnego


A moze ta inwazja to Hijra, czyli w islamie - zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki

Poki co nie odczuwam jakiegos niepokoju Dołączona grafikaBardziej obawiam sie naszej polskiej nienawisci i nietolerancji wobec nas samych Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://www.accordklubpolska.pl/a i najnowsze cheaty do bf2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html Dołączona grafika
'Wy w wojnę beze mnie nie leźcie, wy ją beze mnie przegracie.

#27 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 18 września 2015 - 14:27

Ja to bardziej obawiam się nieracjonalnej tolerancyjności.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#28 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 września 2015 - 14:55

Ja mysle ,ze 12.5 tys nie jest zadnym problemem dla Polski a dla Europy 120 tys. Tylko ta liczba jest wzieta z powietrza.

Czy za nimi nie pojda miliony? A to juz bedzie duzy problem.

#29 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 20 września 2015 - 11:30

Myślę, że imigracja ma wielowątkowe przyczyny. Oczywiście pieniądze to raz.

Myślę, że w cale nie będzie jakimś przesadzeniem stwierdzenie, że za 11 września stoją Żydzi.

Nie wiem czy ktoś gdzieś podał, żeLarry Silverstein to żyd. Nazwisko Żydowskie, nos też, majątek też, wspiera muzeum żydowskie w Wawie (i był partnerem Kluczyka, nota bene żyda również).

Larry wykupił działki i cały kompleks WTC, w licpu 2001 roku, na bodajże 9 dni przed zamachem ubezpieczył WTC na rekordową sumę chyba 5mld $ (kto chce niech sobie sprawdzi), i co ciekawe była to pierwsza w historii polisa od ataku terrorystycznego z powietrza :)


Dwa, potrzebna była ropa, ataki terrorystyczne dały pretekst do zabezpieczenia złóż ropy naftowej. A kto stoi za ropą w USA? Żydzi, standard OIL. Wyobrażacie sobie, że najbogatszy obecnie człowiek świata, oficjalnie Bill Gates (nieoficjalnie Putin) byli nikim przy Johnie Rockefellerowi? Gates 80mld$ , Dżony 640mld $.
Fikcyjny terroryzm pomógł najbogatszym utrzymać swoje bogactwo i bezpieczeństwo na najbliższe 50 lat.

Obecnie USA dąży do jednego, do tego by UE stało się supermocarstwem o czym nieraz pisałem. USA jest obecnie samo przeciwko Chinom i Rosji. Chiny bardzo mocno zagrażają amerykańcom, choćby pokazały to ostatnie spadki na giełdach i jak szalał dolar. Rezerwy złota jakie posiadają Chiny moga zabić $, czyli najważniejszą walutę świata (z resztą do jej zmiany dążą Chiny). Unia jest w dużym stopniu w rękach Stanów, więc Supermocarstwo które powstanie na starym kontynencie będzie po stronie jeszcze Obamy.

Dlaczego więc przesiedlenie muzułmanów do europy? Bo zagraża to nam Europejczykom, agresywni, nieokrzesani, prymitywni ślepo zapatrzeni w wiarę, bez moralności. Idealni niszczyciele dobrobytu panującego w UE.
Tak jak już pisałem. Jedyną metodą na ich pozbycie się, będzie wprowadzenie ogólno-europejskiego stanu wojennego. Wysłanie wojsk na ulice, łapanki, godzina policyjna. Z resztą ludzie bedą sami bali się chodzić nocami. Praca zostanie podstawą, czyli zbudowanie silnej gospodarki, może zniknie problem emerytów, bo ludzie będą faktycznie pracować do śmierci.
Wprowadzenie globalnego monitoringu. Wszystko to, za zgodą białych Europejczyków, bo oni ze strachu, wybiorą pomoc rządu, który ich zdradził, aniżeli sami sięgną po broń. Wszystko w białych rękawiczkach.

A może jest wręcz przeciwnie? Komu zależy na wojnach, rozwalaniu społeczeństwa, rozwarstwiania, zalewania nas ludźmi którzy NIC nie wnoszą? Może za tym wszystkim stoi chęć naprawy, taki NWO? Może tak na prawdę chodzi o skierowanie ludzi ku Bogu, niekończenie biblijnym. Nie od dziś wiadomo, że wielu ważnych ludzi wyznaje dziwne religie, okultyzm, wielu wpływowych żydów uznaje szmite.

Spójrzcie na zepsucie społeczeństw wysoko rozwiniętych. Czy kojarzycie obecnie rodzinne posiedzenia przy ognisku? 10 osobową rodzinę przy obiedzie, kolacji? Nie, teraz każdy żyje osobno, praca, rozrywka, elektronika. Zabójca rozwiniętej cywilizacji - aborcja i tabletka anty, prezerwatywy. Gumki, fajny wynalazek, a tabletka, to już w ogóle rewelacja. Można się bawić do woli, nawet kosztem zdrowia własnego, kobiety je łykają.

Niestety z bólem stwierdzam, że te dobrodziejstwa prowadzą nas do zguby, całą ta elektronika, komputery. Jeżdżę ostatnio sporo busami, ludzie dostają kurwicy i płaczu jak nie mają dostępu do internetu. Seks stał się obecnie jedynie przyjemnością, nie niesie wartości prokreacyjnych ani zbliżających ludzi, sam się na tym łapię. Europejskie społeczeństwo za bardzo odeszło od natury, przyrody, wartości które sprawiały, że potrafiliśmy przetrwać 5000 lat tremu w plamieniach. Rozwój każdej cywilizacji powiązany był zaś silnie z religią. Bo ludzie się kogoś bali, nawet jak nie istniał, to się bali.

Obecny typowy Europejczyk to pracownik biurowy, po pracy przeglądający facebooka na iphonie a wieczorem pijący, dupczący co popadnie nic nie wnoszący człowiek. Podstawią przeżycia każdego gatunku jest rozmnażanie, nie ma innej drogi. Europejczycy sie nie rozmnażają bo jest im za dobrze. Paradoksalnie ludzi jest za dużo jak na możliwości natury.

W zasadzie ciężko mi stwierdzić jak obserwatorowi, który nie zna przyczyn i widzi tylko niektóre skutki o co chodzi. Swoje wnioski wyciągam przede wszystki mna podstawie tego co od lat opracowuje bilderberg.

#30 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 20 września 2015 - 12:35

Ma to trochę sensu, widziałem fotki że amerykanie przemalowują swoje pojazdy z kamuflażu pustynnego na leśny.

Warto posłuchać tej audycji bardzo ciekawie gościu opowiada. http://rdc.pl/publik...-geopolityka-2/
Jak komuś się spodoba to w 1 części wyjaśnia jak wygląda mapa geopolityczna świata i dlaczego np Rosja przegrała zimną wojnę itp.

już nawet się nie chowają sk.. usmaki
http://fakty.interia...-do,nId,1888968
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych