Skocz do zawartości


10 urodziny PL4FC 10 mar 2016



84 odpowiedzi w tym temacie

#1 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 01 września 2015 - 17:52

Dobra panowie powstała myśl i jest zainteresowanie.
Pozostaje ustalić szczegóły i się przygotować.

Najważniejsze jest oczywiście by uczcić ten zacny wynik jakim jest 10 lat istnienia tego klanu.
Ale przy okazji możemy też użyć tej imprezy jako dobrej zagrywki marketingowej.
Rozpropagować klan , porobić trochę szumu na polskich portalach i forach.

Pozostaje kwestia organizacyjna.

Tak więc moja propozycja

1. Reklamy i zaproszenia
Fora z tematyką gier które prowadzimy i chcemy promować, gamezilla cda itp strony związane z grami.
Dobrze byłoby dać informacje z historią klanu i zaproszeniami na wykop.pl jest tam masa młodych ludzi i graczy.
Tak więc i duże szanse na nowy nabytek.

2.Serwery.
Pierwsza myśl była by postawić serwer do BF2 i zagrać mecz towarzyszki FFA
Ale może nawet lepsze byłoby postawienie serwera BF4 więcej ludzi zwłaszcza od nas z klanu a i serwer zostałby dla naszych chłopaków minimum przez miesiąc.
Jakby im się kręcił i chcieliby mieć swój serwer to we własnym zakresie by go później kręcili.

3 Turniej.
Można zorganizować jakiś turniej z nagrodami.
np jak nie ma sensu stawiać serwera CSa to może zorganizować turniej, ktoś by się podjął spraw organizacyjnych.?


Można też zrobić wszystkie te 3 rzeczy, wszystko będzie się oczywiście rozchodzić o fundusze i kwestie organizacyjne.

Tak więc proponuje założyć osobny budżet na samą akcje urodzinową i będziemy dzięki temu wiedzieli na ile możemy sobie pozwolić.

Trzeba będzie też dokupić więcej slotów na TSie w razie jakby na prawdę pomysł wypalił.

Piszcie jak macie jeszcze inne pomysły i sugestie.


ps. Jak się zdecydujemy coś organizować to oferuje się wpłacić 300zl
Dołączona grafika

#2 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 01 września 2015 - 20:25

Byłbym za tym, aby serwer wynająć na bf 2 wpierw, powinien być w miarę tani, na bf 4 to pewnie większa kwota jest potrzebna. Pytanie drugie, czy jest sens jeszcze coś robić na bf 4? Wyszedł hardline i chyba przeszli już gracze na niego? Inne gry możemy jak najbardziej promować np. Cs drabinke zrobić jeśli będą ekipy dac jakąś wygraną, albo bez niej. Ludzie pewnie przyszli by pograć z innymi dla samej frajdy rywalizacji. Jedno jest pewne musimy to wykorzystac!

Ps. Może battlefield.pl coś by mógł pomóc?
Ps2. Oczekuje wypowiedzi opiekunów sekcji bf 4 i cs.

#3 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 01 września 2015 - 20:42

http://battlefieldzo...do_Battlefielda

DICE też szykuje sie na 10 urodziny.

Co do BF2 popieram wszystko co napisał 90s.

#4 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 września 2015 - 20:54

BF2 to staroc, 10 lat to wiecznosc w grach komp.

Malo bedzie chetnych zeby "2" instalowac.

Lepszym pomyslem bedzie zrobic taki event pod jakims mlodszym tytulem. Jak Bf4, WOT czy co tam gracie.

@Hetman ludzie przestali grac w Hardlina. Bf4 ma sie dobrze :)

Jesli wybierzecie BF2 to ja sie stawie, ale obawiam sie malutkiej frekwencji i chyba lepiej isc do przodu.

Moze Bad Company2 ten tytul ma duzo ludzi i ci z slabszym sprzetem co 4 nie maja mogli by zagrac?

Mimo wszystko 4 wydaje sie najlepszym pomyslem mamy tu sporo ludzi i nie jest to martwy tytul, zawsze to jakis marketing klanu.

10 marca 2016 bedzie juz Battlefront - Chodz to nie moje klimaty. Moze juz kolejny BF bedzie 5 albo Bad Company 3 i bedziemy grali w zupelnie cos innego.

#5 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 01 września 2015 - 21:35

Pany ustalmy koszta.
Niech ktoś sprawdzi ile nas wyniesie serwer na BF2 i ile na BF4
W razie czego jak będzie to niska kwota to postawimy oba. Ja na pewno zagrałbym w 2 ale i doskonale rozumiem Twardego, jak kłaść kasę to lepiej na BF4. Gra masa osób a serwer wynajmuje się na miesiąc, więc to taki też prezent dla tych chłopaków bo jest ich sporo i grają codziennie.

Co do CSa to też chciałbym poznać cenę serwera na jakim chcielibyście rozegrać ten turniej i musi być nagroda, więc jak się złożymy w sporo osób to postawimy trzy serwery i zrobimy ligę w CSa z nagrodą pieniężną.

Ja się już zaoferowałem że dam 300zl w razie czego dołożę jeszcze trochę grosza jakby to miała być taka pompa.
Musimy wykorzystać te sytuacje i rozpropagować nas. Nie widzę lepszej okazji jak taka rocznica.

Więc pogadajcie z każdym na TSie i zróbmy ściepę a z tego co zostanie to jeszcze do skarbca wrzucimy by było na bieżące wydatki.
Mamy jeszcze sporo czasu więc wpłacać możemy regularnie w mniejszych kwotach.

BF4 jest nadal bardzo popularny tak samo CS i tutaj bym poważnie uderzył.
BF2 dla starych wyjadaczy jak będzie groszowa sprawa to stawiamy na 100%


Pamiętajmy że poza świętowaniem będzie to doskonały zabieg marketingowy i może wpaść nam sporo osób i głośno się zrobi o naszym klanie.
Mamy doświadczenie w organizowaniu takich rzeczy.


Tak więc z wydatków pewnych potrzeba będzie nam TS na minimum 100 slotów.

RL ile on wyniesie?
zakładam na razie 100 bo nie wiemy ile gier będzie szło. ale jakby wszystko wypaliło to zwiększymy
bo z CSa sporo może ludzi się zjawić i gdzieś czekać muszą tak samo w BF4.


Co do battlefield.pl to nie chce nic pisać ale pustkami świeci ale również skontaktujemy się z nimi jakiś news itp powstanie mam nadzieje.

Piszcie tutaj też jakie znacie portale dla gier.
zrobimy listę napisze się oficjalne pismo i będziemy wysyłać z prośbą o newa u nich.

Kto ma też dostęp do oficjalnej strony na FB?
to będzie nasz portal informacyjny dołączany do wiadomości.
Dołączona grafika

#6 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 02 września 2015 - 02:37

Jestem za BF2. Inne sekcje, czy jest sens? CS jest młodą sekcją, w sekcji nie ma mocnych graczy(przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).
Wydaje mi się że sama BFka wystarczy, jest sens pchać się w coś jeszcze? Rozumiem, reklama i takie tam, ale jest sens? Ludzie przychodzą do tego klanu, pograją chwilę w cs'a i może jeden procent zostaje na dłużej, reszta olewa, dlatego też mi się pojawia pytanie, czy jest sens organizować coś po za BFką.

Do marca mamy jeszcze trochę czasu, więc można powoli dowiadywać się o te i tamte sprawy.

Battlefield 2 ~60-70€ za 64sloty na miesiąc

Warto zrobić listę, kto z placków ma ochotę wziąć udział w tej zabawie, postarać się dotrzeć do ludzi ze sceny, popytać czy mają ochotę.

#7 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 września 2015 - 08:42

Serwer do 4 https://www.4netplay...ttlefield4.html 48 slotow 33,5 euro | 64, 187.06 PLN. Ja oplace na miesiac jesli zdecydujemy sie na 4.

Tylko kiedy chcemy to organizowac?

#8 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 02 września 2015 - 09:01

Spokojnie.
Maul skąd masz te ceny z 2006roku? bo wychodzi że serwer do 2 jest dwa razy droższy jak do 4:)

Twardy urodziny będziemy obchodzić
10 mar 2016

Serwery postawimy 1 bo trzeba będzie je skonfigurować i przygotować.

Maul co do sensu i tych 1% to szczerze stawianie serwera na miesiąc 64 sloty do BF2 by zagrać kilka meczy jednego dnia to jest bezsens.
Pozyskanie 1% nowych graczy to dla mnie gra warta świeczki bo teraz masz tutaj 1% który pozostał z BF2.

Jak Twardy się zaoferował że dofinansuje inwestycje o kwotę potrzebną na serwer do BF4.
to z moich pójdzie na serwer do BF2 i TSa.
czyli będzie BF2 i BF4
teraz ciułamy na tego CSa.

Dziś wieczorem dokonam wpłaty i sklecę newsa na stronę główną by inni Klanowicze mogli się zapoznać.
Dołączona grafika

#9 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 września 2015 - 09:40

Twardy urodziny będziemy obchodzić
10 mar 2016

- Wtedy moze bedziemy grac w calkiem inne tytuly. Moze bedzie jakis nowy Bf w ktorego bedziemiy wszyscy cisnac i nasze ustalenia beda nieakutlane. Fajnie by bylo jak by wyszedl np. Bad Company 3 ktory by sciagnacl wszystkich.

A i skupil bym sie na jednym tytule. Ty chcesz robic eventy rownolegle na wszystkie tytuly? Ciezko bedzie to pogodzic i problem z frekwencja moze byc najwiekszy.

#10 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 02 września 2015 - 10:12

Ten nowy BF to będzie battlefront i wątpię by wyszło coś innego jeszcze w tym czasie. I to od Was zależy jaki serwer będziecie chcieli.
Nie patrz też na samych klanowiczów, mam nadzieje że to będzie mały procent całości jaki zawita tego dnia.
Dlatego tak ostro chciałbym postawić na promocje i reklamowanie.

Druga sprawa 12-13 marca to weekend.
Imprezę można rozbić na dwa dni albo godzinami ustalić mecze.Tutaj raczej problemów nie będzie

Turniej CSa to już inna para kaloszy ktoś będzie musiał to prowadzić ustalać godziny meczy i prowadzić tabele.

Jak to dobrze rozegramy to poza świętowaniem możemy dostać wiatru w żagle, ale musimy się zaangażować i zrobić to na 100% nie patrząc na swoje profity tylko na ogólne dobro klanu.
Dołączona grafika

#11 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 02 września 2015 - 10:26

Można zrobić tak, że zaczniemy na bf 2, potem na wieczór bf 4.
Trzeba zrobić coś ze stroną klanowa, albo ktoś się za nie bierze, albo ja wygasic na jakiś czas, bo lepiej, żeby jej nie było niż ma być nieaktualizowana i straszyla graczy.

Rozumiem, że nic poza bf i cs nie wchodzi na dzień dzisiejszy w rachubę.

Ode mnie też stowa będzie na koszty.

#12 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 września 2015 - 10:51

Można zrobić tak, że zaczniemy na bf 2, potem na wieczór bf 4. - Mysle ,ze to nie wypali. Ze ludzi nie bedzie. Odpuscil bym 2.

@90 Dice poza Battlefrontem ktory bedzie w lispoadzie tego roku pracuje juz nad kolejnym Bfem ktory ma miec premier 2016. Bedzie to albo Bf5 albo Bad Company 3. Wiec bardzo mozliwe ze bedzie w nowego bfa grac. Sa tez glosy ze ma byc to nowa odslona bf2143 - I jest ich coraz wiecej. Tytul bedzie BF 2144. Jesli tytyl byl by dostepny w marcu 2016 to byl by logicznym wyborem. Jesli nie to jestem za 4.

Mysle, ze tytuly jakie rozegramy dobrze bylo by ustalic w 2016 bo duzo moze sie zmienic. A miesiac przed urodzinami zaczac promocje i dawac info o wydarzeniu gdzie sie da.

Sluchajcie jesli chcecie robic pod 2 to mozna ale to bedzie mala lokalna gra miedzy nami, plackami. Umowic sie i wbic razem na jakis serwer.

Nie ma sensu robic urodzin pod gre ktora ma juz 10 lat.

Na TS mozna dac jakies ogloszenie? Jesli tak to dajcie z linkiem do tego watku niech ludzie sie wypowiedza.


Nowy BF w 2016 http://www.gamespot....e/1100-6429344/

#13 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 02 września 2015 - 13:09

Masz racje Twardy, jak wyjdzie nowy BF to idealnie by było, dwie pieczenie na jednym ogniu upiec.
I tutaj bez dyskusyjnie będziemy atakować nowy tytuł.
BF2 jak serwer będzie groszowy to sam go fundę lub odpuścimy na rzeczy nowych tytułów, nie ma co się tym spinać.
Wszystko rozchodzi się ile uzbieramy i jakie będą koszta, bo możliwości mamy spore.

I proszę nie paczcie tylko na swoje korzyści typu jak będzie serw BF2 to dam jakieś pieniądze, tutaj chodzi o dobro tego klanu, a klan to ludzie a bez ludzi to możemy mieć i 100 serwerów a będziemy martwi.
.
Poza BF2 nowy BF i CS to pewniaki że będzie full graczy. Nawet 4 bez problemu zapełnimy.
Jak zrobimy szum na wykopie portalach forach i jakiś portal z grami nasz news opublikuje to mam bardzo dobrze przeczucia.

Wszystko rozchodzi się byśmy to ładnie przygotowali i nie dali ciała.

Hetman masz racje ze stroną główną ale nie wygaszać, dorwać RIka albo DeeJaya i przejąć uprawienia, posprzątać, dodać dział o nas i rekrutacja. Walnąć parę newsów w tym o tych urodzinach i posprzątać sekcje turniejowe.

Chciałbym jeszcze poznać zdanie i dostać akceptacje CLa RLa.

Myślę że sprawę BFa mamy dogadaną teraz co z tym CSem?

jakieś propozycje?
ja nic o tym tytule nie wiem, ale sporo meczy jest puszczanych na stream i też można jakąś tv od tego zaprosić.
Ważne by organizacyjnie stało to na wysokim poziomie i ktoś ogarnięty zajął się tego prowadzeniem.

I nie ma znaczenia że nasi gracze nie są najlepsi, my nie mamy tego wygrać my mamy być gospodarzami i pokazać że potrafimy scenę rozwijać.
Że mamy potencjał i zaplecze.
Nagroda musi być choćby symboliczna może ktoś z poza klanu się dołoży można to też wykorzystać jako marketing.

Fajnie by było też zrobić jakieś intro nawet proste ale nie byle jakie z tym wydarzeniem.
Dołączona grafika

#14 GaaX

    Opiekun sekcji turniejowej CS: GO

  • Opiekunowie tytułów
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sulejówek / Wa-wa

  • BFBC2 GUID - GaaX

Napisano 02 września 2015 - 16:36

Maul kiedy ty w końcu dostaniesz global bana na swój mózg ? Było by to z pożytkiem dla całej naszej kochanej ojczyzny...
Nie zauważyłeś że każdy ma na ciebie wyjebane i tylko wkurwiasz ludzi swoimi wypowiedziami - szczególnie na TS.

Sory, musiałem bo mnie krew zalewa jak słyszę te jego pierdolenie o BF2 i CS.

BF2 - za stara gra już nikt tego nie podniesie IMO nie ma to sensu głębszego. Jednak fajnie by było pograć, tylko kto to zainstaluje ? Mi się już nie chce.
BF4 - Dużo ludzi gra i jest fajnie :)
CS - Wystarczy powiedzieć że to najdynamiczniej rozwijająca się gra ostatnich lat. Kosz serwera TR128 11 slotów na mieś to 22 zł. Trzeba by było kupić min 2 takie do turnieju. Sam turniej da się zrobić ale trzba ogarniąta administrację i fajne nagrody. A założę się że tamów przyjdzie tyle że limity trzeba będzie dać :)

Jak trzeba też się dorzucę do interesu.

Jeszcze kwestia szumu :) Trochę Panowie w obłokach błądzicie z tą reklamą. Ja rozumiem że kiedyś na scenie BF2 klan się liczył ale były inne czasy. Teraz to my jesteśmy grupą znajomych grających razem 4FUN.

Żaden porzadny portal nas nie zareklamuje bo nie mają ku temu powodów :) Nie jesteśmy ESC czy inshock itp. Brak osiągnięć nikt teraz o nas nie słyszy. Taka prawda.

Jedyne co to można próbowac po forach z bardzo trafionym pomysłem - turnieje.
Witamy mamy zaszczyt zaprosić na 10 lecie ble ble ble...

Z tej okazji turnije cs i BF4 i innych gier.

Tak można i nawet trzeba zrobić

#15 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 02 września 2015 - 17:02

Spokojnie bez osobistych wycieczek.

Tak z ciekawości to nie jesteśmy najstarszym nadal aktywnym klanem w Polsce?

Próbować będziemy bo nic nas to nie kosztuje.

To teraz Gaax opisz jaki masz plan na turniej, tabele itd. tak samo jak by wyglądała sprawa dbania aby nie było cheatrów itp sprawy organizacyjne.

Co do nagród to ja jestem by szła kasa zamiast gówno wartych rupieci z Chin.
Dołączona grafika

#16 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 02 września 2015 - 17:05

Tak jak wcześniej już 90s pisał, urodziny to świetna okazja do rozreklamowania się klanu i przyciągnięcia nowych osób. Może w tym czasie postawimy na nowy tytuł i tym sposobem przyciągniemy innych?
Kwestia turniejowa jest dobra na reklamę, ale raczej nie polepszy to frekwencji w rekrutacji, bo do rozgrywek startują już jakieś "ekipy". Wiadomo, że można próbować część przyciągnąć do siebie, ale różnie z tym bywa.

To, że 10 rocznica powstania klanu przypada na 10 marca, nie oznacza, że tylko tego dnia mamy świętować. 10 lat istnienia klanu, to nie zdarza się często, więc i obchodzić to powinniśmy w odpowiedni sposób. 10 marca możemy przeprowadzać finalne rozgrywki turniejowe i główne atrakcje, ale wszystko już powinno zaczynać się poprzedzającego tygodnia.

Oczywistym jest, że dołożę się do tego przedsięwzięcia. Kwestię serwerów pozostawiłbym jednak na początek 2016 roku. Wtedy to będziemy pewni w jakim tytule coś stawiać.

GaaX, nie do końca to jest prawda jeśli chodzi o reklamę. Oczywistym jest, że na portalach o tematyce CS nikt nie będzie chciał z nami rozmawiać, ale portale o battlefieldzie to już całkiem inna historia. Wywodzimy się z BFa i klan ma już 10 lat, a to świetna podstawa do podjęcia z nami rozmowy. Osiągnięcia tez mamy. Największym jest rozwijanie sceny, mecze z Norwegami, itp.
Wystarczy poczytać wpisy oficjalnego kanału BFa. Dzień bez wpisu o starszych BFach już praktycznie nie istnieje.
I właśnie dlatego pierwszym moim krokiem będzie kontakt z EA Polska i portale BFowe.

Pamiętajcie, że przez te 10 lat pełno ludzi się przewinęło przez nasz klan i część założyła własne klany/sekcje/portale. Będzie trzeba się z nimi skontaktować i nie sądzę, by były jakieś problemy z chęcią ich pomocy.

Do końca tego roku powinniśmy mieć ogarnięte wszystkie aspekty techniczne, takie jak poprawienie strony, częste aktualizacje, wstępny plan organizacji imprez.
Obchody urodzin powinny być nastawione na innych, a dla nas proponuję wakacyjny, albo powakacyjny zlot. Ale bez umawiania się na forum (wiadomo jak z tym później jest), tylko konkretnie zaklepane miejsce i poinformowanie o tym innych. Kwestię terminu można przegłosować, ale z konkretnie ustaloną datą zakończenia głosowania.

Dostęp do strony na FB mam ja, więc z tym problemu nie będzie. Muszę tylko zadbać o częste pojawiające się treści na nim.


Wybaczcie, że tak chaotycznie, ale piszę na szybko, bo kilka spraw mam jeszcze do załatwienia, bo obiecałem Hetmanowi rundkę, czy dwie w M&B :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#17 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 02 września 2015 - 17:14

I to mi się podoba! świetnie napisane RL i pomysł dobry z tym kulminacyjnymi meczami. 10 to czwartek a 12-13 weekend.

Co do CSa to faktycznie masz dużo racji, ale będziemy mogli dzięki temu zaistnieć na tej scenie i myślę że tak jak było w BF tak i tutaj nasze odmienne podejście do klanu sprawi że jednak sporo osób dojdzie.

Na scenie BF każdy szanowany o nas słyszał i nadal chłopaki reprezentują wysoki poziom.
Dołączona grafika

#18 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 września 2015 - 18:21

Ja mysle podobnie jak Gaax.

Jesli chcemy w miare chodz troche zrobic reklamy to trzeba sie skupic na zywych tytulach.

Bf2 - to tylko w naszym gronie, mala grupka na ts.

"Jedyne co to można próbowac po forach z bardzo trafionym pomysłem - turnieje.
Witamy mamy zaszczyt zaprosić na 10 lecie ble ble ble..."

- Tez tak to widze. I to jest OK.

Mam nadzieje ,ze wyjdzie nowy fajny BF i podwojnie zyska to sens.

Pierwszy polski serwer Nowego Bf'a. Otwarty walka plackow vs reszta swiata :D na 10 lecie istnienia.

#19 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 02 września 2015 - 18:51

Świetną formułę turniejową dla graczy niezrzeszonych w klanach zrobiło swego czasu BFzone.pl

Team blue i red i każdy się dopisywał. Albo z jednej strony grupa (np klan), a w drugiej dla reszty.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#20 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 02 września 2015 - 20:45

spoko bardzo fajna sprawa.
Ja będzie turniej to każda prasa z grami związana da info bo akurat też wiele się nie dzieje a to zawsze jakiś news.
Więc bym tak nie bagatelizował tylko właśnie porządnie się przygotował.
tak więc na razie ciułamy grosze byśmy mogli później to rozgospodarować należycie.

BF2 na razie odpuścimy jednak skupimy się na tych nowych BFach i CSie.
Twardy podejmiesz się spraw organizacyjnych w BFie?
RL by zajął się formalną stroną typu reklama zapowiedz i FB.
Ja mogę pomóc mu w tym.

Pozostaje jeszcze kto weźmie CSa na swoje bary?
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych