Skocz do zawartości


Czy jestescie za Windows 10?


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ildefons

  • Użytkownicy
  • 0 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Bolesławiec

Napisano 29 lipca 2015 - 14:02

Nadchodzi nowa era PC gamingu z Windows 10 o czym tu piszą http://proline.pl/?n...dows-10&r=720p. Czy będzie taki sam jak poprzedni?

#2 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 29 lipca 2015 - 21:49

Mam nadzieje że da się wyłączyć ten społecznościowy syf.
Obecnie nie da się zainstalować gry aby nie była wymagana jakaś syfiasta platforma. czy to orgin, steam, uplay, gog do tego jeszcze dojdzie kolejny gniot.
Ja 10 tylko dla nowego DX mam zamiar zainstalować. mam nadzieje że przyspieszy rzeczywiście działanie gier o te obiecywane 40% już tam na armie III się przekonamy ile w tym prawdy.
Dołączona grafika

#3 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 30 lipca 2015 - 15:27

A karta będzie Ci obsługiwała nowego dxa?

#4 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2015 - 17:02

orgin, steam, uplay, gog - tez tego nie lubie, jest na sile. Sluzy kontrolowaniu klientow.

#5 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 30 lipca 2015 - 21:54

Maul z tego co czytałem to ma zwiększać wydajność nawet na starych kartach. Myk ma polegać na tym że odciążać ma nowy DX procki i większość obliczeń mają robić karty. OFC najwięcej mocy dadzą karty pisane pod nowego dxa ale nawet te stare mają dostać drugą młodość.

Dlatego tak bardzo chce sprawdzić na Armie bo z tego co słyszałem tam procki są wąskim gardłem wydajności.

Twardy święta prawda zresztą miało być taniej bo cyfrowo, koszta tłoczni, transportu, dystrybucji itd a okazuje się że gry są droższe niż pudełkowe.
Dołączona grafika

#6 Iras

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 463 postów

Napisano 31 lipca 2015 - 16:32

Po aktualizacji wracam na 7, system 10 nie jest jeszcze gotowy, zawiera wiele błędów i wyłącza programy antywirusowe zmuszając do używania tego Defendera. Poczekam aż nie wypuszczą pierwszego SP
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz im, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic profesjonaliści...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 31 lipca 2015 - 17:51

Ja dopiero co zainstalowałem
Iras jak wydajność gier wzrosła? po tym nowym DX?
Dołączona grafika

#8 Iras

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 463 postów

Napisano 31 lipca 2015 - 18:04

Grałem tylko w BF4, różnicy nie odczułem..
Możliwe, iż moje problemy wynikały, że przyśpieszyłem instalację, bo miałem komunikat, iż "Jeżeli system będzie gotowy to powiadomią". Kontrolery mi nie chodziły, tzn od Xbox, problem z myszką Logitech i dzojem.
PS. 10 wolniej się dopalała od 7 :)
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz im, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic profesjonaliści...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 31 lipca 2015 - 21:36

moje pierwsze wrażenia na razie pozytywne.
Zrobiłem nakładkę na stary system.
Zaraz zainstaluje Arme i zobaczymy czy coś się polepszyło
Dołączona grafika

#10 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 lipca 2015 - 23:40

Ja narazie uzywam tylko na tablecie surface pro 2 - Wrazenia b.pozytywne wszystko ladnie smiga.

#11 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 04 sierpnia 2015 - 16:13

Na swoim odpuściłem 10-kę bo mi buczała, że Edius 5xx jest jakiś niekompatybilny. Trochę kasy na to wybuliłem a nie chce mi się robić kolejnych zakupów. inna sprawa to mam 4 wesela w trakcie roboty i nie chcę ryzykować jakiś niepotrzebnych problemów. Z utratą nagrań włącznie :P U syna znowu nie chciało przejść weryfikacji. Później okazało się, że serwery były ponoć przeciążone ale z powrotem siedzi na 7-ce.
Osobiście liczę na DX12 nie w grach ale właśnie w edycji video. Mam nadzieję, że w końcu karta będzie miała co robić przy przeliczaniu/pracy do HD i 4K. Obecnie to kpina. Raptem wspomaga jakieś durne efekty 3D
Pewnie gdzieś koło późnej jesieni postawię 10-kę. Przynajmniej wyjdą już poprawki.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych