Skocz do zawartości


Reaktywacja CoD 4


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Greenu

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:11

Witam,
w dniu dzisiejszym znalazłem to czego od dawna szukałem mianowicie kontakt z polskim klanem ~4F~. Jestem jednym ze starych graczy tego klanu na serwerach w grze Call of Duty 4 MW . Z tego co widzę , żaden ze starych graczy, z którymi gralem koło 3-4 lat temu nie jest zarejestrowany, a pytając jednego z opiekunów na Ts usłyszałem że nic o nich nie wiadomo. Pisze z prośbą o utworzenie ponownie sekcji CoD4, żebym do jakiejś mógł złożyć podanie i jeśli to możliwe o jakikolwiek kontak to starej gwardii pierwotnego 4F.
Dziękuję i pozdrawiam ~Green~

#2 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:29

Witaj Greenu, nie ma odpowiedzi do tego tematu bo nikt sensu zakładania takiej sekcji nie widzi.
COD wychodzi co roku a Call of Duty 4 MW jest z 2007 więc nie jest to nowy tytuł a graczy wcale przybywać nie będzie w nim wręcz przeciwnie.
I myślę że jest to główny powód dlaczego nikt tego nie bierze pod uwagę bo z technicznego punktu sensu to nie ma.

pozdrawiam
Dołączona grafika

#3 Greenu

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:19

Witam,
wiele osób nadal gra w COD 4 MW ponieważ jest to najlepsza część z serii ja natomiast nie chce rezygnować ze stałego 4F przed nickiem :(.
Bardzo bym prosiło możliwość powtórnego założenia tej sekcji, myślę że ktoś się znajdzie.
Pozdrawiam Green

#4 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:46

Grać możecie bez sekcji, są odpowiednie kanały na TSie a jak się będzie to rozwijać to nie ma problemu by założyć oficjalnie sekcje.
Na chwile obecną dla starego tytułu i dwóch osób chcących w nią grać to najmniejszego sensu nie ma.

Możesz też dołączyć do jednego z obecnie prowadzonych tytułów i grać w CODa ze swoim nickiem, chociaż pełny tag tego klanu to PL4FC- więc jakby powstała taka sekcja to nie mógłbyś grać pod innym jak ten oficjalny (4F)
Dołączona grafika

#5 Gimli

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 65 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Opole

Napisano 09 grudnia 2014 - 13:39

Jest nas więcej... Reaktywujmy CoD 4 :D
Nie każde złoto jasno błyszczy; Nie każdy błądzi kto wędruje; Nie każdą siłę starość zniszczy; Korzeni w głębi lód nie skuje.


-----------------------------------------------------------------------------------------

Kto jest większym głupcem: głupiec, czy głupiec, który za nim podąża?

#6 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 09 grudnia 2014 - 18:39

Rozmawiałem z Greenu na TSie o tej sprawie,więc nie widzę sensu drążyć dalej temat. Prawda jest taka że w obecnych czasach cieżko jest rozkręcić nowy tytuł a co dopiero reaktywować dziadka. Poza tym mamy tutaj dużo więcej chętnych do reaktywacji BF2 jak tego CODa a jakoś nikt nie drąży tematu. COD jak i BF2 miał swój czas który juz przeminął .
Dołączona grafika

#7 V3nom

    Placek

  • Planetary Annihilation
  • PipPip
  • 143 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Skierniewice

Napisano 09 grudnia 2014 - 20:10

Teraz mamy czas Planetary Annihilation i CS:GO \m/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych