Skocz do zawartości


Destigive


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Destigive

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Opalenica
  • - Destigive - Destigive

Napisano 04 maja 2014 - 16:52

Wiek: 18 lat
Ulubiona postać: Każdą klasą przyjemnie mi się gra, dlatego klasę wybieram odpowiednią do mapy/rozgrywki
Ulubiona broń: W sumie sporo, ale m.in. Scar-H, M416, RPK-12 oraz wszelkiej maści pistolety :)
Ulubiony sprzęt: Wszystko, sprzęt wybieram taki, aby jak najlepiej wspomóc drużynę.
Dostępność: Zwykle wieczorem, zdarza się, że do 2-3 w nocy. Czasem też po południu, ale wtedy rzadziej, a jeśli już to zwykle nie rozmawiam z nikim, bo siostrzeniec mocno wrzeszczy chwilami ;[

GUID: f1a7525e
Ranking http://battlelog.bat...s/490378819/pc/
Staż: W serię Battlefield zacząłem grać od czasu BF1942, później trochę w BF2 jednak nie trwało to za długo. OD lipca/sierpnia 2012r. zacząłem grać w BF3, mam tam trochę ponad 250 godzin, jednak sporo tego czasu naliczyło się na zabawie ze znajomymi ;] W BF4 zacząłem pogrywać bodajże w grudniu i tak się utrzymało do końca lutego, teraz zaczynam powoli grać jak wtedy czyli parę rundek jak mam ochotę. Dodatkowo co jakiś czas pogrywam w BC2 lub Medal of Honor 2010 i Warfighter
Od niedawna mam też PS3 i parę gierek tam mam. Wraz z zestawem z PS3 dostałem BF3 więc jak coś tam też można się pobawić ;]
GG: Na GG nie wchodziłem od... 6 lat? Więc jak ktoś chce się skontaktować to Skype: Szoki951
Dlaczego?: Znudziło mnie ( o ile nie bardziej wkurzyło) granie z randomami na serwerach, który biegną gdzie się tylko da nie patrząc na minimapę oraz bez żadnego TeamPlay'u. Dlatego szukam osób, z którymi będzie można pograć drużynowo, ale co ważniejsze, w dobrej i przyjemnej atmosferze.


Regulamin PL4FC oraz regulamin Forum jest mi znany i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

#2 Troper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 340 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Płock

  • - Troper_PL

Napisano 04 maja 2014 - 20:53

Wzorowe podanie . Łap mnie na TS
Dołączona grafika




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych