Skocz do zawartości


Titanfall - dzieło weteranów "starego" COD'a


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pitu

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Mszczonów

Napisano 13 kwietnia 2014 - 09:10

to jest jakaś szansa co do założenia brygady w titanfall? Po ostatnim patchu dodali możliwość tworzenia własnych meczy, i ustawiania tychże meczy. Cały czas coś robią, mógłbym napisać na fanowskim portalu że rekrutujemy. Narazie uwzględniony jest tam tylko 1 klan. To jak? Wiem że tu w plackach jestem jedynym kto zakupił tą grę, ale może doszło by kilkoro osób z zewnątrz i można byłoby grać 4fun i esportowo.

#22 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 13 kwietnia 2014 - 13:18

Ciężko o sekcję złożoną z jednej osoby. Gdybyś przygarnął kogoś chociaż na TSa do wspólnej gry, to mogłoby się to rozwinąć.

Możesz pisać info, że poszukujemy ludzi do utworzenia sekcji Titanfall.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#23 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 13 kwietnia 2014 - 19:59

Znajdź trzy osoby i będzie zalążek. Na ts zawsze możesz zaprosić kolege do pogrania.

#24 Pitu

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Mszczonów

Napisano 22 kwietnia 2014 - 15:54

Mam 5 osób do gry! Męczę Cię od kilku dni RL89 o to. Utwórzcie sekcję proszę. Na stronie Titanfall24.pl jest już utworzona reklama, że poszukujemy osób do gry. Lada moment posypią się maile. Na tę chwilę wygląda to nieciekawie. Muszę poprosić, by zmienili odnośnik do kogo mają się kierować w sprawie rekrutacji. Ponieważ było opisane że potrzebny "mail lidera klanu" - zrobił się mały bałagan. Prosiłem od kilku dni o 5 min na TS. Bo klepanie formułek na forum jest przesympatyczne, ale jestem często po pracy i troszkę mnie bolą paluszki.

#25 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 23 kwietnia 2014 - 10:25

Pitu, ani razu wcześniej nie wspomniałeś, że masz ludzi do gry, tylko, że jesteś sam. O tym, że są gracze TF dowiedziałem się w poniedziałek wieczorem, ale nie od Ciebie.

Tak jak mówiliśmy wcześniej, będzie 5ciu do gry, będzie i sekcja. Nic nie odpowiedziałeś na to. Skontaktowałeś się ze mną w sprawie reklamy na TF. Pisałeś o założeniu u nas tematu dotyczącego TFa, ale przecież już niejeden tu jest i nie sprecyzowałeś o co chodzi.
Na TSa ostatnio wbić nie mogłem, bo nie byłem u siebie. To normalne w czasie świąt.


Maila mojego dostałeś, ale też nie mówiłeś, że to w sprawie rekrutacji. Gdybyś mi powiedział o tym wcześniej to poleciłbym Ci:

1. Wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za tytuł
2. Kto zajmować miałby się rekrutacją (i to jego mail powinien być przekazany)
3. Utworzenie regulaminu sekcji
4. Wzór posta rekrutacyjnego

I to wszystko.
Stworzyłbym działy na forum i TS. Powstałby news na stronie.
Ale upierałeś się, że chcesz sekcję, ale ludzi brak.



Wysłałem Ci PW
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych