Skocz do zawartości


Android - problem z aplikacjami


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 24 października 2012 - 09:24

Mam problem z moim HTC. Otóż w niektórych aplikacjach, mam czarny ekran i po chwili powraca mi do poprzedniego menu w tym programie. Dzieje się to bardzo często i chyba losowo (bo w różnych "miejscach" w programie), przy każdej funkcji.

Spotkał się ktoś już z takim problemem?
Nie wiem, czy to wina mojego starego już Wildfire'a (czas na wymianę), czy może coś z softem.

Jeżeli to nic nie pomoże mi, to czas będzie zadzwonić po Eda:


"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#2 Ingvarr100th

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 216 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Legionowo

Napisano 25 października 2012 - 22:31

Przydało by się zrobić wipe'a "Dalvik cache".
Zrobisz to wyłączając telefon>trzymając przycisk ściszania włącz go aż odpali się biały ekran HBOOT> vol down zjedź do "RECOVERY"> i jak nie masz na nim SimLocka to powinno pojawić się menu recovery (w innym wypadku będziesz miał samą ikonkę telefonu z czerwonym wykrzyknikiem, bez menu)> wybierasz opcję "Mount and storage"> wybierasz opcję > format cache. Dodatkowo wróć się do menu głównego recovery i wejdź w "Advanced" a tam zrób "wipe dalvik cache".
Jak to nie podziała to hard reset (a najlepiej zmiana tego urządzenia - będę się dziwił jak stwierdzisz że masz cierpliwość do powolnej pracy tego urządzenia)

#3 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 26 października 2012 - 08:02

Cierpliwość? Hmm... raczej opanowanie zapobiegło wielokrotnie rzuceniem nim o ścianę :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych