Skocz do zawartości


[BF3] Niski FPS


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Garw1n

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 25 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Leszno/Poznan

Napisano 18 lipca 2012 - 17:10

Nie mam już sił na szukanie rozwiązania na własną rękę. Mam tragiczny FPS, który praktycznie uniemożliwia mi grę na otwartych mapach i w sumie zamkniętych też niektórych. Na metro jest jeszcze w miarę, ale już powoli rzygam tą mapą. Na Karkandzie mam z jakieś 17fps, na bazarze w porywach 30, metro koło 40. Zmieniłem opcja grafiki na całkowity low plus powyłączałem wszystko co można, Rozdzielczość zmieniłem z 1900 na 1490 chyba. Nie ma różnicy w ogóle. Obojętnie czy gram na wysokich czy na niskich ustawieniach. Ściągnąłem nowe stery do karty, windows świeżo po reinstalce, odpalony game booster w tle. Dokupiłem nawet ramy. Ciągle bieda. Nie wiem gdzie jest problem, tym bardziej, że przez pierwszy tydzień gra chodziła jak żyleta na wysokich ustawieniach.

Mój komp:
AMD Athlon II x3 435
Radeon 5670 HIS 1GB
Kingstone 2x2GB i 2x4GB
zasilacz Chieftec 450W
Win7 64bit

#2 CH-Swider

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 19:06

Po pierwsze :
grafikę masz nie pierwszych lotów
po drugie :
przy tym procku to nawet gf 680 by miał niewiele ponad 30 fps

Co jak co ale Bf3 jednak jest dość wymagającą pozycją

Ja mam 2x radeon 5870 i i7 2600k (4,5GHz) i jak dam wszystko na max to czasem też lubi spaść do 40 fps
Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#3 Degustator

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 178 postów
  • Płeć:Boję się przyznać
  • Miejscowość:Zgorzelec



  • BF2 GUID - Revenant05
    BF3 GUID - PL4FC-Degustator

Napisano 18 lipca 2012 - 22:30

To macie dziwne kompy :D Ja mam amd phenom 9950 i gtx 460 i mam 50fps na ultra full hd

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#4 CH-Swider

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 01:12

50 fps to może i masz jak stoisz w koncie zeby sprawdzic ile masz fps, wez zainstaluj frapsa i zrob sobie benchmark to ci sie wyjasni ile masz naprawde. A tak to ja tez moge powiedziec ze mam 120 fps bo tyle mam prawie caly czas ale chwilami potrafi przyciac nawet do 50 fps, wiec wez ty mi tu nie pier... :)
A według tego co jest w tym teście to na twoim 460GTX nie da się płynnie grać w full hd na ultra detalach, więc albo masz coś wyłączone w opcjach albo walisz ściemę Panie ;)
http://www.benchmark...rona/15973.html
Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#5 Garw1n

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 25 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Leszno/Poznan

Napisano 19 lipca 2012 - 02:24

Wiem, że ani procek ani grafa zbyt dobra nie jest, ale nie rozumiem czemu przez pierwszy tydzień gry, otwarte mapy były grywalne tzn szału nie było, ale tragedii też. Metro chodziło bez przycinki, na innych czasami się zdarzały, ale rzadko. Teraz nawet na bazarze fps spada do 17





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych