Skocz do zawartości


Zostań małym panem "rezyserem"


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 21 października 2011 - 16:22

Jeżeli interesuje kogoś montaż filmów video zapraszam do oglądania moich skromnych tutoriali z obsługi programu Canopus Edius.
Canopus Edius Tutorial - klik

#2 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 października 2011 - 17:33

A czy tym programem jest możliwość edycji filmów? Np. nagrywam coś frapsem, a tym programem edytuje, czyli stop klatka, jakieś linię znaczki, pola zasięgu dodaję, itp? Jest taka możliwość? Bo przyznam się szczerze, że na tym się nie znam. A przydałoby się...
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#3 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 21 października 2011 - 19:25

Jest to pełny program NLE, który niczym nie ustępuje takim jak AVID, Vegas czy Premiere. Zrobisz w nim wszystko co ciebie interesuje. Inną zaletą akurat tego programu jest jego szybkość - czas renderingu, praca na plikach itp. oraz jeden z lepszych kodeków. Mam akurat porównanie do Vegasa, którego kupiłem po Ediusie i muszę przyznać, że praca w Edku jest znacznie przyjemniejsza niż w Vegasie. To co haczy w Vegasie na Edisusie działa bezproblemowo. Sposób montażu to już kwestia gustu i przyzwyczajeń.

ps. Zmieniłem link by od razu przenosił do całej play listy tutoriala. Filmów jest ok 20 lecz sukcesywnie zamieszczam nowe.

#4 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 października 2011 - 20:09

To super. Oglądnę sobie te tutoriale i może coś podłapie :)
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych