Skocz do zawartości


Newsmeni


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 29 marca 2011 - 10:16

Mam pytanie odnośnie naszej strony klanowej.
Czy jest możliwość, aby została wybrana osoba, a najlepiej osoby to pisania newsów? Głównie chodzi o "newsy z życia sekcji". Czyli co nowego, mecz, turniej, itp.
Najlepiej, aby taką możliwość miała każda sekcja. Jedna osoba z każdej sekcji by miała takie uprawnienia. I by te same osoby mogły wpisywać wyniki rozegranych meczy. Albo chociaż jedna osoba z całego klanu, która by tylko tym się zajmowała.
To niewątpliwie odciążyłoby osoby odpowiedzialne za stronę, a także bardziej rozreklamowałyby nasz klan.

Podstawowe pytanie brzmi: Czy to jest możliwe?
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#2 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 29 marca 2011 - 11:23

Hmmm z technicznego pkt. widzenia jest możliwe :)
Dołączona grafika

#3 ozzY_22

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 018 postów

Napisano 29 marca 2011 - 11:34

Napewno jest
___________

#4 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 29 marca 2011 - 11:43

No właśnie nie jestem tego pewien. Strona jest autorska (kod) i nie wiem, czy uwzględniony jest ten podział.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#5 KilleR

    Placuch

  • Niezdecydowani
  • PipPipPipPip
  • 834 postów

Napisano 29 marca 2011 - 15:46

Z racji tego, że strona (kod) to dzieło deejaya to może być problem z gotowacami, poziomami uprawnień itd.

#6 rik

    Gameservers admin

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Gdańsk



  • BF2 GUID - rik.pl

Napisano 29 marca 2011 - 16:28

Aktualnie nie ma takiej możliwości :(
Dołączona grafika

#7 P.D.Rasta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 005 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 marca 2011 - 16:43

No ale chyba może być tak, że ludziska podsyłają Dee projekt niusa, nie?
Tyle, że Didżej jest zajętym człowiekiem i może nie mieć na to czasu. ;/

#8 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 29 marca 2011 - 17:51

Wyświetl postUżytkownik rik dnia 29 marca 2011 - 16:28 napisał

Aktualnie nie ma takiej możliwości :(

Tak też myślałem. :(

A istnieje jakaś alternatywa? Przesyłanie newsów odpada, bo za dużo pracy by z tym było przy publikacji.

Gdzieś widziałem skrypt, gdzie każdy dodany news jest automatycznie wysyłany na forum strony jako nowy temat, jako news z rozwinięciem. Czy jest taka możliwość, aby zrobić odwrotnie? Temat z forum (pierwszy post) przesyłało na stronkę i robiło z tego "newsa"? Nie wiem właśnie, czy technicznie jest to możliwe?
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#9 4TK

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 240 postów

Napisano 30 marca 2011 - 00:59

Dobra a ja mam inny pomysl przeznaczmy 500 zł z pieniedzy klanowych na stronke na projekt etc. zapłaćmy DeJayowi za jego robotę .
youtube.com//f0rteka | facebook.com/f0rteka | MOHerowy Beret | https://www.youtube....h?v=6HKyqxS2FUI

#10 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 30 marca 2011 - 12:42

Strona klanowa bez newsów i aktualizacji jest bezwartościowa i do niczego nie potrzebna. Nie spełnia nawet funkcji reprezentacyjnej. Dlatego trzeba działać szybko i zdecydowanie.

Popieram pomysł przeznaczenia pieniędzy za wykonanie (lub modyfikację) strony.
Zarząd powinien zająć się tym w trybie pilnym. Czekamy na decyzję.

EDIT.

To jest główne źródło naszej reklamy, dlatego powinniśmy w to zainwestować. Ze stroną klanową jest masa roboty i nie może być tak, że tylko oczekujemy efektów i ciągłej pracy. Trzeba dać coś od siebie. Każdy ma życie osobiste, więc nie można oczekiwać, że ktoś będzie poświęcał cały swój czas bez niczego w zamian i to przez cały czas. To jest tylko moje zdanie.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#11 KilleR

    Placuch

  • Niezdecydowani
  • PipPipPipPip
  • 834 postów

Napisano 30 marca 2011 - 15:31

Nie tylko Twoje RyLy:) Każdemu się należy za swoją pracę. Można dużo robić totalnie bezinteresownie. Wraca temat poruszany na ostatnim zebraniu. Skoro nie można czegoś zrobić za darmo bo ktoś czasu nie ma( nie piję do nikogo!) To możemy poszukać innego sposobu na załatwienie problemu ze stroną czy innym problemem.

#12 Mojwa

    Truskafffffffeczka ^^

  • CS: GO
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 30 marca 2011 - 19:14

A byłby ktoś chętny, żeby te newsy pisać? :P
ja mogę zająć się 2142.

no ale skoro nie ma możliwości to trudno.
btw co jest problemem, brak skryptu?
Bo kiedy ja wchodzę to lepiej nie stawać mi na mojej drodze! ;)
WBIJAM NA BOMBSITE A!

#13 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 30 marca 2011 - 19:57

Za dużo poprawek na kod trzeba byłoby nanosić. Na to wygląda, poprawcie jeślim w błędzie. Skrypt to swoją drogą :)
Dołączona grafika

#14 kazunarii

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 31 marca 2011 - 12:08

A swoją drogą nie łatwiej jest zainstalować innego CMS na przykład darmowego wordpressa? Łaty w konfiguracji, nadać można prawa nie tylko jednej osobie, a i wygląd dostosować można bez problemu do własnych potrzeb.

#15 DeeJay

    Webmaster

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Gdańsk



  • BF2 GUID

Napisano 01 kwietnia 2011 - 19:08

Dzisiaj ogarniam stronkę, więc stay tuned

Proszę o listę osób, które mają mieć możliwość edycji treści strony (chodzi o newsy, mecze i drużyny)

#16 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 23 marca 2014 - 12:45

Poszukujemy osób chcących się pokazać, jeżeli chciałbyś wnieść swój wkład w klan, a przy okazji lubisz pisać zaproponuj swoją kandydaturę na newsmana od strony głównej, info na ts u zarządu i w tym temacie.

#17 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 23 marca 2014 - 13:20

Hetman, Ty górniku. Ale żeś temat odkopał. Jest przecież inny temat, w którym poruszana była sprawa poszukiwań newsmenów.

EDIT:

http://forum.pl4fc.n...iwani-newsmeni/

Edytowałem dziś, by data się zmieniła.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych