Skocz do zawartości


Trzeci Sekret Fatimski


32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 213 postów

Napisano 21 marca 2011 - 12:39

Ostatnio w parafiach na Opolszczyźnie zaczęto po mszy odmawiać modlitwę do św. Michała Archanioła. Z pewnego źródła wiem, że ma to związek z ukazaniem się Go podczas snu Papieżowi. Również siostry zakonne zaczęły "rozdawać" kartki z trzecim sekretem fatimskim, dołączyłem je. Pewnie większość w to nie wierzy, ale czy to przypadek, że w kalendarzu majów koniec świata również przewidziany jest na 2012 rok. Myślę, że Japonia jest tylko ostrzeżeniem, mam na myśli problem z elektrownią atomową, najlepsze zabezpieczenia są niczym w porównaniu z mocą żywiołów. Nie potrzeba wojny, aby powstał "nuklearny holokaust".

Zapraszam do dyskusji, najwięcej na ten temat wiedzą nasze babcie, gdyż już raz była taka groźba. A to, co teraz się dzieje na świecie jeszcze bardziej mnie przekonuje.

Klik



#2 kernelstrong

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 451 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sosnowiec



  • BF2 GUID - kernelstrong
    BFBC2 GUID - kernelstrong

Napisano 21 marca 2011 - 12:42

Endriu strach się bać, dobra idę do schronu....poczytać babkę wangę ona nas ocali :)
Wątrobę żółć zalewała. Nerki oblały się strachem. Gardło nerwowo przełykało ślinę. Żołądek coś gryzło na samą myśl. Nogi i język się plątał. Serce krew zalewała.
I tylko mózg się cieszył, że nadchodzi PIĄTEK

#3 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 marca 2011 - 12:54

Wyświetl postUżytkownik ~Andrzej~ dnia 21 marca 2011 - 12:39 napisał

Ostatnio w parafiach na Opolszczyźnie zaczęto po mszy odmawiać modlitwę do św. Michała Archanioła. Z pewnego źródła wiem, że ma to związek z ukazaniem się Go podczas snu Papieżowi. Również siostry zakonne zaczęły "rozdawać" kartki z trzecim sekretem fatimskim, dołączyłem je. Pewnie większość w to nie wierzy, ale czy to przypadek, że w kalendarzu majów koniec świata również przewidziany jest na 2012 rok. Myślę, że Japonia jest tylko ostrzeżeniem, mam na myśli problem z elektrownią atomową, najlepsze zabezpieczenia są niczym w porównaniu z mocą żywiołów. Nie potrzeba wojny, aby powstał "nuklearny holokaust".

Zapraszam do dyskusji, najwięcej na ten temat wiedzą nasze babcie, gdyż już raz była taka groźba. A to, co teraz się dzieje na świecie jeszcze bardziej mnie przekonuje.

Klik



Z tego co ja wiem, to 3 tajemnica fatimska nie odnosi się do 2012 roku. Św. Łucja ujawniła co dziać będzie się w latach 1950 - 2000 i później jaki będzie koniec świata. To ludzie dopowiadają, że stanie się to 2012 roku.

"Wszędzie będzie się rozmawiało o POKOJU, ale kara nadejdzie. CZŁOWIEK NA WYSOKIM STANOWISKU ZOSTANIE ZAMORDOWANY I TO SPROWOKUJE WOJNĘ. POTĘŻNA ARMIA ZDOMINUJE CAŁĄ EUROPĘ I WTEDY ROZPOCZNIE SIĘ WOJNA NUKLEARNA."

"Bardzo zimnej nocy, 10 minut przed północą rozpocznie się wielki wstrząs, który potrząśnie Ziemią przez 8 godzin. To będzie trzeci sygnał, że Bóg Jest tym, który rządzi Ziemią."

"Wiatr przyniesie gaz i rozproszy go wszędzie, wtedy słońce wzniesie się. Może przeżyjesz tę katastrofę. Nie zapominaj jednak, że kara Boga jest święta i ... KIEDY SIĘ ZACZNIE NIE MOŻESZ POD ŻADNYM POZOREM WYGLĄDAĆ NA ZEWNĄTRZ. BÓG NIE CHCE ABY KTÓREKOLWIEK Z JEGO DOBRYCH DZIECI WIDZIAŁO KIEDY BĘDZIE KARAŁ GRZESZNIKÓW..."



"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#4 Mojwa

    Truskafffffffeczka ^^

  • CS: GO
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 21 marca 2011 - 13:09

Sianie paniki wśród ludzi o najlepsza znana metoda terroryzmu.
Nie potrzeba nam bomb, ataków, wysyłania wąglika. Wystarczy wykorzystać naturalną katastrofę do podparcia jakiejś katastroficznej teorii i proszę - ziarno zasiane, ludzie zaczynają się bać i teraz uwierzą już w każdą bzdurę. A Kościoły różnego rodzaju tylko na to czekają, żeby pozwolić ludziom "wykupić" sobie bezpieczeństwo :]
Jestem przeciwna sianiu paniki, końców świata miało być już kilka, a jakoś nic z tego nie wyszło. Teraz będzie tak samo.
A jak ktoś wierzy to niech mi w grudniu 2012 prześle wszystkie swoje oszczędności :D
Bo kiedy ja wchodzę to lepiej nie stawać mi na mojej drodze! ;)
WBIJAM NA BOMBSITE A!

#5 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 marca 2011 - 13:22

Oczywiście, że w 2012 roku nic się takiego nie wydarzy. Rok przeminie i będzie wtedy mój czas... 2013 :D Nie po to urodziłem się w piątek 13-go, by nie doczekać roku 2013-go :D
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#6 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 21 marca 2011 - 13:49

Cytat

CZŁOWIEK NA WYSOKIM STANOWISKU ZOSTANIE ZAMORDOWANY I TO SPROWOKUJE WOJNĘ. POTĘŻNA ARMIA ZDOMINUJE CAŁĄ EUROPĘ I WTEDY ROZPOCZNIE SIĘ WOJNA NUKLEARNA

Rany czy to o naszym el presidento?

Ogolnie idźcie wp***u z tym światem, stanie się to się stanie.

W związku z tym nie wiem czy sie uczyć na zaliczenia.:S

#7 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 marca 2011 - 13:55

Koniec świata to jest najlepszy powód na imprezę i by się porządni napić :D
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#8 NIEKUMATY

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - NIEKUMATY

Napisano 21 marca 2011 - 14:03

Wyświetl postUżytkownik RL89 dnia 21 marca 2011 - 12:54 napisał

Św. Łucja ujawniła co dziać będzie się w latach 1950 - 2000 i później jaki będzie koniec świata.




Tej nie jest to ;) ta Łucja z Narnii ???
niop...

#9 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 marca 2011 - 14:11

No może i nie świętej, ale Łucji na pewno :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#10 ~Andrzej~

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 213 postów

Napisano 21 marca 2011 - 14:21

A co ja mam powiedzieć, 21 grudnia obchodzę urodziny :)

Nikt nie mówi, że będzie koniec świata, również nie chodzi o to aby siać panikę. Mamy robić dobre uczynki oraz zacząć się modlić aby tego uniknąć.
Sekret został ujawniony po śmierci Łucji, ciekawe tylko czy w całości. A co do roku 2010, jest to data do której zaczną następować "dym, grad, woda, zimno, ogień, powodzie, trzęsienia ziemi, wiatry i ogólną niepogodę, by powoli ukarać planetę".

Ja zostałem tak wychowany, od zawsze tajemnice Fatimskie były traktowane bardzo poważnie. Lecz do tej pory nie słyszałem konkretnej daty, jednak jak siostra przyjechała z klasztoru(pracuje tam) i opowiedziała jaka panuje u nich atmosfera jeszcze bardziej mnie nastraszyła.


#11 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 21 marca 2011 - 14:48

21 Grudnia to światowy dzień orgazmu!!! Więc sprawić trzeba by panie miały swoje małe la petite mort - koniec świata.

#12 Mojwa

    Truskafffffffeczka ^^

  • CS: GO
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 21 marca 2011 - 15:10

Cytat

Mamy robić dobre uczynki oraz zacząć się modlić aby tego uniknąć.

Jestem ateistką więc I'm so so screwed :(

RL - no imprezę trzeba zrobić.

Ja już pomijam, że nie wierzę w żadne świetości, ale logicznie rzecz biorąc - skąd wiemy, że to nie jest kolejny wymysł Kościoła?
Bo kiedy ja wchodzę to lepiej nie stawać mi na mojej drodze! ;)
WBIJAM NA BOMBSITE A!

#13 Mlody

    Placek

  • Battlefield 4
  • PipPip
  • 375 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Rogowo/Bydoszcz



  • BF2 GUID - Mlody2006
    BF2142 GUID - Mlody2006

Napisano 21 marca 2011 - 15:20

Nie nie nie, 2012 nie jest wymysłem uwczesnych a majów. A w sumie uwczesnych ponieważ widziałem w necie artykuł o tym, że faktycznie majowie zapisali info o końcu świata. Ino, że nasi inteligenci nie rozkminili do końca kalendarza majów i pomylili się o praktycznie 100 lat. Tak więc, za jakąś stówkę wedle majów będzie THE END.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#14 Mojwa

    Truskafffffffeczka ^^

  • CS: GO
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 21 marca 2011 - 15:34

Cytat

Nie nie nie, 2012 nie jest wymysłem uwczesnych a majów.

To że majowie coś wyliczyli jeszcze nie znaczy, że ma być to prawdą...
Bo kiedy ja wchodzę to lepiej nie stawać mi na mojej drodze! ;)
WBIJAM NA BOMBSITE A!

#15 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 21 marca 2011 - 15:36

To musi być prawda bo mieli układ z kosmitami.

#16 MartinRiggs

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 81 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Tenczynek City



  • BF2 GUID - MartinRiggsPL - MartinRiggsPL

Napisano 21 marca 2011 - 15:46

To wszystko jasne!
W 2012 przyleci Predator i będzie koniec świata,,, bo za nim przyleci "Obcy" i Transformersy :D

Dołączona grafika

BF2- MartinRiggsPL

Project Reality- MartinRiggsPL
League of Legends- Pitbooll

Dołączona grafika

Dołączona grafika

"Im bardziej reality, tym mniej fair play,,
Dołączona grafika



#17 Krystian14PL

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 21 marca 2011 - 16:40

tak Martin , a z Narni wylezą Aslan Tumnus i biała suka :D

#18 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 21 marca 2011 - 16:45

W 2012 Sauron powróci!!!!

Każdy kalendarz ma koniec, a Majom nie chciało się go robić dalej, dlatego na tej dacie skończyli, itp.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#19 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 21 marca 2011 - 16:52

Mojwa! Biorę połowę kasy, którą Ci prześlą te ludki.
Dołączona grafika

#20 kernelstrong

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 451 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sosnowiec



  • BF2 GUID - kernelstrong
    BFBC2 GUID - kernelstrong

Napisano 21 marca 2011 - 17:03

Idźcie sobie pograć w jakiegoś BFa lepiej..... :DDD
Wątrobę żółć zalewała. Nerki oblały się strachem. Gardło nerwowo przełykało ślinę. Żołądek coś gryzło na samą myśl. Nogi i język się plątał. Serce krew zalewała.
I tylko mózg się cieszył, że nadchodzi PIĄTEK





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych