Skocz do zawartości


Myszka


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Komar

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów

Napisano 01 października 2011 - 19:25

Wyświetl postUżytkownik skypan dnia 01 października 2011 - 18:55 napisał

Trzymał ktoś to w ręku bo myślę nad zakupem http://www.mccomp.in...d_product=72758 Myślę nad zmianą i czymś co ma więcej guzików - ta ma chyba z łosiem - cena max 150zł

Po Co Ci tyle przycisków jak w Becie nawet z bocznych nie można skorzystać :D
Dołączona grafika

#22 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 01 października 2011 - 19:27

wolałbym g5 ,ta wygląda badziewiasto do tego możesz miedz problemy ze sterami i bindami w grach bo firma nie znana
Dołączona grafika

#23 KilleR

    Placuch

  • Niezdecydowani
  • PipPipPipPip
  • 834 postów

Napisano 01 października 2011 - 19:45

mx518 albo g5;P

90s Tobie też obczyzna się rzuciła:) Mieć! :)

#24 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 01 października 2011 - 19:58

Wyświetl postUżytkownik KilleR dnia 01 października 2011 - 19:45 napisał

mx518 albo g5;P

90s Tobie też obczyzna się rzuciła:) Mieć! :)
Chyba Ciebie ryba namarszczyła :DD Te Killer o tych mówicie http://www.vedion.pl...ming-Mouse.html i ta druga co w pytę droga http://www.saturion....e_refresh_.html - skreślona na starcie ;)

#25 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 01 października 2011 - 20:01

Mx518 6,5 roku mam i działa. Raz tylko ślizgacze wymienione były i raz rozebrana do czyszczenia w środku. Tak to szczeliny zwykłą wykałaczką da rade zrobić na błysk.
Dołączona grafika

#26 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 01 października 2011 - 20:25

Sky te mychy to są na lata. ty dasz stówę i nie masz pewności czy to będzie działać ani jak. ja bym dołożył i miał spokój, g5 miałem 3 lata i dałem bratu. czyli parę tysięcy godzin w BFa, masz bindy w rolce, lewo, prawo, wcisk, do tego kręcenie rolką. plus dwa przyciski z boku i zmianę trybów czułości oraz obciążniki.
Świetne sterowniki że przypiszesz co chcesz i gdzie chcesz.

Ale twoja kasa twoja spraw,a ale pamiętaj że mycha to najbardziej katowany podzespół w kompie. jak kupisz badziew to co później wydasz kolejne 100zl na inny za co miałbyś jedną a porządną mychę.

Poszukaj też na allegro używanych wyjdzie taniej.

g5 trzy lata gwarancji!!
Dołączona grafika

#27 skypan

    Nowicjusz

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 147 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 01 października 2011 - 21:05

Problem w tym, że nie chcę wydać więcej. Pozostanę w takim przypadku przy mojej wyświechtanej A4T opto 518 i też styknie.

#28 Wojtek1981

    Placek

  • Battlefield 4
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 10:12

Odkopuję coby nowego tematu nie zakładać. Jako, że Razer odmówił mi współpracy poszukuję nowej myszki (przewodowa).
Polecacie coś ? Tak powiedzmy dwie, trzy stówki.

#29 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 16 lutego 2016 - 19:26

Od ostatniego wpisu miałem saiteka R.A.T. 5 i 7 oraz Roccat Tyon.

RATy to bardzo fajne myszki ale kompletnie nie radzą sobie na alu podkładkach, laser świruje, nakleiłem na stare ślizgi nowe to w ogóle nie wykrywał podłoża.
Tak było z moją 7, 5 na szmacianej podkładce u mojej dziewczyny śmiga do dziś i jest z niej bardzo zadowolona,ponad 5 lat.

Ale ogólnie nie polecam bo w takiej klasie sprzętu nie powinno być takich sytuacji a problem z laserem jest popularny z tego co czytałem. nie wiem jak nowsze modele ale ja mam pierwszą edycje.

Teraz mam Tyona i to moja pierwsza mysz od Roccata, podkładkę alu też mam tej firmy i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony.
Bardzo dobre sterowniki, sporo klawiszy pod bindy (12) w tym coś na wzór przepustnicy.Ergonomia wszystko na 5.
za wady jedyne jakie mógłbym wskazać to brak obciążników. Przyzwyczaiłem się przez te wszystkie lata że mycha musi swoje ważyć.
Oraz cena. sporo jak za mysz.
A i co mi się też bardzo podoba to że wszystkie bindy ustawienia itd. są na myszce. tzn stawiam system biorę mychę do innego kompa i mam to samo.

Tak więc jak masz kasę to kupuj Tiona bo na prawdę warto i sprzęt będziesz miał na lata, jak ograniczony budżet to ze wszystkich moich myszy jakie miałem za najlepszą uważam
Logitecha g9 wygląda dziwnie ale to kawał świetnej myszy, duża ,masywna jak masz męską rękę to sprzęt dla Ciebie. Ma też parę istotnych plusów jak rolka gdzie możesz włączyć by chodziła skokowo albo płynnie.
do tego kółko można wciskać w lewo prawo i centralnie co daje 3 bindy bardzo to lubiłem w BF2 gdzie cały czas tego używałem. oraz dwa boczne przyciski.

Co od Razerów nigdy nie miałem ale sporo się naczytałem o awaryjności ich sprzętu.

Napisz też nad czym się zastanawiasz
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych