Skocz do zawartości


League of Legends


94 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tobi1719

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 12:24

US i EU: Niedziałający downloader instalacji, powód "No internet connectivity detected".

Ściągnąłem osobne gotowe instalki dla obu wersji i po zainstalowaniu:

  • US: Uszkodzony Launcher, crashuje podczas wczytywania wiadomości i nowości, nawet nie włączy się ściąganie patcha.
  • EU: Launcher działa dobrze, niestety po ściągniętym patchu wyskakuje "The Launcher has experienced an error"

Udało mi się odpalić downloader'a! :DDD
Dołączona grafika

#42 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 12:34

Wyświetl postUżytkownik P.D.Rasta dnia 07 listopada 2010 - 11:38 napisał

EU or US?
Jak EU to się panie tego nie dziw. :P

Jakoś ja mam EU i wszystko działa świetnie :P

PS. Przed chwilą widziałem filmik na YT jak koleś grał Anią... i ten jego komment:
"Ania to taka mała dziewczynka, która jak się wkurzy to rzuca swoim misiem o ziemię, który to przekształca się w pedobeara i gwałci wszystkich czempionów" :DD

PS. Słyszeliście, że Riot Games szykuje dla nas spolszczonego klienta gry? A także chce dostosować system płatności :)
Kurde... ta gra wciąga.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#43 Shurtugal

    Placek

  • 4Fun
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 13:40

Ania + Tibbers = ciekawe zamieszanie :D Nawet Vlad ma problemy.

#44 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 13:49

Zaskoczyła mnie ta gra na ESLu:

14 lig i turniejów
1.028 graczy 1na1, 705 Drużyn
Ø 38.54 meczów dziennie

Prawie 39 rozgrywanych meczy dziennie :O
Wszystkie BFy razem wzięte tyle nie mają :O

PS.
Wczoraj wydałem ciężko zarobione punkty, aby odblokować Fiddlesticka :D
Bardzo podobała mi się gra Morganą, ale Fiddlestick daje mi możliwość, by nieźle przywalić. Golema sam powalę, a Morgana nawet na 18 lvl ma z nim problemy.

Widziałem, że niektórzy gracze na samym początku rozgrywki (przed spawnem minionów) atakują golema i smoka. Czy to się opłaca? Daje niewielką przewagę na początku rozgrywki, ale buff na manę, gdy jej prawie się nie ma to marnotrawstwo :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#45 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 07 listopada 2010 - 14:50

rzadko się bije samego golema, jak już to od razu idą w jungle do 6-7lvl
opłaca się tylko dla postaci które mają problemy z maną np. shaco
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

#46 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 07 listopada 2010 - 15:41

Otwieramy sekcję? Kto chętny? 

1. Hetman

2.




Tylko wymagana oryginalna wersja gry xD



#47 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 07 listopada 2010 - 15:54

2. to chyba zbędne pytanie :DDD
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

#48 Shurtugal

    Placek

  • 4Fun
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 16:28

Jest już osobny temat na temat sekcji:D czekamy tylko na Irka.

#49 Jimmy

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 17:13

Wyświetl postUżytkownik Shurtugal dnia 07 listopada 2010 - 16:28 napisał

Jest już osobny temat na temat sekcji:D czekamy tylko na Irka.

Dasz linka?
Steam: http://steamcommunit...id/JimThePlayer
Battle.net: Jimmy#2614

#50 P.D.Rasta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 005 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 listopada 2010 - 18:23

^Na razie i tak czekamy na Irka, na decyzje o otwarciu sekcji, bądź olanie tytułu. ;)

#51 Toilet.pl

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 18:58

RL ta polonizacja będzie zawierać spolszczone głosy championów ;D
co do bicia golema / lizarda na 1szym lvl jest tylko paru champów którzy to potrafią.
W sumie junglowac da sie praktycznie każda postacią jednakże nie każdą się to opłaca(czas spędzony na zabijanie potworków)
postaci które są dobre w jungli to : Warwick , Udyr , Olaf , Master Yi , akali ,shen , shacko , nunu , malaphite , fidlestick, poppy

oczywiście bez co najmniej 3/4 całego drzewka masteries się to w ogolę nie opłaca (chyba ze warwickiem ;D)

tak btw dam tu linki do przydatnych stron:

http://www.mobafire.com/ <-Buildy z championami
http://leaguecraft.com/ <- darmowe skiny postaci , guidy ,buildy ,pomoce w wybieraniu championów

tak jeszcze jako ciekawostkę dodam link do profilu gościa który porobił filmiki z junglowania większością czampów http://www.youtube.c.../PinktyGRRR#p/u
xfire-->micha910

GG-->5820667

bf2-->Toilet.pl

#52 kazunarii

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 20:31

Mógłbym napisać tutaj posta w którym zawarłbym wszelakie przekleństwa, ale jako spokojny człowiek tego nie zrobię. Jednak dziwi (delikatnie powiedziane) mnie fakt, że gra jest tak skopana. Niby ściąga się, a tutaj nagle zacina się transfer na 97% i nie ruszy ani o procent dalej. Nic nie pomaga, restart, pause, stop. Gdy po raz drugi ściągam dochodzi do 99% to samo. Teraz mam taki sam błąd jak Tobi bo nie ściągałem przez downloadera lecz z linków. Oczywiście, że nie każdy ma problemy z tą grą, lecz takie rzeczy nie powinny się w ogóle dziać. Tymczasem spróbuje jeszcze raz pobrać sobie go. Jak teraz się nie uda, to sobie odpuszczę. A właśnie ma ktoś linki "zewnętrzne" z samą grą? Widziałem raz na forum, ale już nie mogę tego odkopać. Przydałoby mi się, bo wielce prawdopodobne, iż właśnie sposób pobierania przez downloadera i inne ustrojstwa zawodzi. Gdybym mógł pobrać całą grę podzieloną na party myślę, że już by to poszło. Zresztą tak było w przypadku z wersją US.

EDIT:

Skopiowałem sam folder z grą od kolegi, przyniosłem do domu, zainstalowałem i śmiga. Wersja US jak EU obie gdyż do zmiany serwera wystarczy modyfikacja w jednym pliku. Rada moja jest oczywista wystarczy zwykła kopia gry, a na 90% będzie ona działać.

EDIT 2:


Mój nick na EU jak coś to Rozpierdzielacz.



#53 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 09 listopada 2010 - 03:18

Za to, tą grę kocham xD 

Graliśmy od początku w osłabionym składzie (w trójkę) w 20 minut rozwalili nam wszystkie turrety, już myślałem, że to koniec, ale coś się ruszyło, zaczęliśmy ich wycinać i tak po 25 minutach, kiedy to atakowały nas chordy w naszej bazie, przeszliśmy do kontr ataku (w końcu xD), w 5 ostatnich minut przeszliśmy pod ich bazę i ją rozwaliliśmy XD Napięcie do ostatniej chwili, no może przeciwnik nie był wymagający ale przewaga dwóch (na koniec jeden wyszedł od nich xD). 

Screen na zakończenie: 

Dołączona grafika





#54 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 06:08

Chciałem napisać już wczoraj, ale niestety mój organizm się zbuntował i nie pozwalał mi się ruszyć z łóżka, bo walczył z chorobą :(

W niedzielę w nocy, grając z Jimim, Hetmanem i Szczursonem rozgrywaliśmy ciekawy mecz 5vs5. Pierwszy raz w tej grze tak wymiatałem przeciwników. Na sam koniec gry miałem chyba 26-1-6 :) Całą rozgrywkę niestety przegraliśmy, bo zalały nas hordy minionów po wyjściu Szczursona i kolesia który do nas dołączył. Dlatego na koniec graliśmy 3na5. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem, abym wpadał Fidlestickiem i wszystkich ownił. :D Na sam koniec gry na czacie pisali, że bardzo ich wk****... denerwowałem :) Robiłem screenshoty, lecz zapomniałem, że tu się robi F12... a ja ciągle trzaskałem Print Screenem i F8 :(

Chyba takiego rekordu już nie powtórzę, ale będę się starał :D

PS.
Czuję się już lepiej, więc dziś po godzinie 16 powinienem być :)
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#55 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 09 listopada 2010 - 16:11

raz widziałem shaco ze 64 podajże zabiciami... to był zonk........
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

#56 Shurtugal

    Placek

  • 4Fun
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 18:00

Mi się podobała wczorajsza rozgrywka, kiedy to Ryże i wielki robal Tussek zwabiali w pułapkę biedną Poppy i/lub Tristanę, a potem...cóz, bywa. :D Tak samo ciekawe są sytuacje, kiedy jeden skill może przesądzić o wyniku całego meczu.

#57 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 09 listopada 2010 - 22:04

cho'gath jak se poje to jest według mnie jednym z najlepszych tanków w grze :DDD
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

#58 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 10 listopada 2010 - 11:28

Proponuję utworzenie sekcji League of Legends, ale nie sekcji turniejowej tylko takiej zwykłej 4FUN :)
W tę grę gra tylu placków, dlatego myślę, że można byłoby coś takiego zrobić. Wydzielić dział na forum (choć niekoniecznie) i utworzyć kanały na Mumblu.
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#59 Jimmy

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 10 listopada 2010 - 11:31

Wyświetl postUżytkownik Tussek dnia 09 listopada 2010 - 22:04 napisał

cho'gath jak se poje to jest według mnie jednym z najlepszych tanków w grze :DDD

To była pierwsza postać, którą grałem. Bardzo milusi stworek :). Jak już znudzi mi się Tryndamere (rage mode!!!!! waaaaaaargh!), to pewnie kupię sobie Cho'Gatha.
Steam: http://steamcommunit...id/JimThePlayer
Battle.net: Jimmy#2614

#60 Tobi1719

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 12 listopada 2010 - 13:09

Link do naprawienia Launcher'a

http://leagueoflegen...ad.php?tid=5846
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych