Skocz do zawartości


League of Legends


94 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jimmy

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 14:53

Wyświetl postUżytkownik M4T3USZ15 dnia 04 listopada 2010 - 14:37 napisał

mi zasysa się już EU =D wieczorkiem sobie pewno sprawdzę czy to warte niemal dwukrotnego ściągania xD

Powiedziałbym, że warto, bo sam też 2 razy ściągałem :).
Steam: http://steamcommunit...id/JimThePlayer
Battle.net: Jimmy#2614

#22 kazunarii

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 17:55

Ja tam zawsze będę za wersja z US. Gdyż ta wersja jest bardziej "kochana" oraz doceniania przez twórców. Co z tego, że pingi 200 jak o dziwo różnicy żadnej nie ma, grałem na obydwóch wersjach.

#23 M4T3USZ15

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 20:01

już mnie ta gra wqrw... ^^ Ściągnąłem klienta EU, brat zainstalował toto po francusku, bo niby nie ma innego języka... FUCK! Wydupczyłem to, to się okazało, że się nie zainstaluje... dlaczego???? bo mi Downloadera też usunęło. Że sobie ściągnąłem nowego? FUCK! Nie chce współpracować z już ściągniętym klientem! Coś mu pliku brakuje =/
Już chyba rzeczywiście ściągnę (FUCK! znowu?!) werję US... przynajmniej o język się nie będę przejmował... DAMN. Jak coś mi się stanie z tą wersją, to chyba wyepierdzielę kompa przez okno... FUCK!

ps. sorki za faki ale jestem ciut zdenerwowany... znów 2,5 godziny ściągania mnie czeka... FAK!
Dołączona grafika

#24 Toilet.pl

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 21:01

kazu ale na esl nie pograsz ;) na US
xfire-->micha910

GG-->5820667

bf2-->Toilet.pl

#25 kazunarii

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 21:24

Do ESLa to ja mam dystans jak stąd do stumilowego lasu, więc o to się nie martwię. Aczkolwiek widzę, że wszyscy klanowicze praktycznie grają na wersji EU to i ja również pobiorę, zobaczę czy w czymś lepsza.

#26 Michaleq1993pol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 92 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Zgierz

Napisano 04 listopada 2010 - 21:58

Powiem to tak. Grałem na EU i praktycznie (przynajmniej dla mnie) nie ma żadnej różnicy. Owszem ping niby koło 60 ale te 60 to to samo co na US koło 200. Poza tym jakoś rzadziej na US występują jakiekolwiek błędy. Na dodatek na EU często zdarzały mi się opóźnienia jakbym miał koło 400 pingu.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://darkwarez.pl/?ap=967865 Forum gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. Klikając w link będziecie zaproszenie przeze mnie na forum darkwarez.



#27 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 04 listopada 2010 - 22:28

hee...ja ping mam w granicach 30 zawsze :DDD więc nie marudzę
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

#28 Shurtugal

    Placek

  • 4Fun
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 05 listopada 2010 - 00:48

Mateusz, wystarczy zmienić język przy instalacji na Anglais :D

#29 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 05 listopada 2010 - 01:23

Dołączona grafika



Tak jakoś mi się skojarzyło z LoLem :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#30 MartinRiggs

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 81 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Tenczynek City



  • BF2 GUID - MartinRiggsPL - MartinRiggsPL

Napisano 05 listopada 2010 - 11:31

Jak by co: Pitbooll :DDD

Dołączona grafika

BF2- MartinRiggsPL

Project Reality- MartinRiggsPL
League of Legends- Pitbooll

Dołączona grafika

Dołączona grafika

"Im bardziej reality, tym mniej fair play,,
Dołączona grafika



#31 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 05 listopada 2010 - 17:19

Jak by co to bofiro. Ja was nie rozumiem. Z samą grą nie mam jakichkolwiek problemów. Wystarczy czytać to co jest na ekranie.
Dołączona grafika

#32 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 05 listopada 2010 - 21:26

popieram tego pana wyżej :D pobranie i instalacja nie powinna stwarzać żadnych problemów...
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

#33 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 06 listopada 2010 - 11:26

Pobrałem gierkę i powiem Wam, że jestem pod wrażeniem. Tylko boty są zbyt łatwe. Pierwszy raz odpaliłem i go tak pocisnąłem, że aż sam się zdziwiłem.

Jak tylko wrócę do domu, to odpalę i zagram jeszcze raz z botem, a później zobaczę jak wygląda multi :D

PS. Ta babka (upadły anioł) dostępna w tym tygodniu to całkiem niezła jest. Nawala aż miło :) Jeszcze muszę dokładnie obczaić kupowanie w trakcie rozgrywki, ponieważ gdy zapełniłem wszystkie miejsca to mogłem jeszcze toporek kupić zwiększający damage, szybkość regeneracji many i życia, ale nie wiem, czy mi czasem czegoś nie zastąpiło. 

Bardzo taktyczna gra... tu nmie da się iść na Rambo. Trzeba się wycofać, przejść na inną stronę mapy, gdzie przeciwnik szarżuje, ale najważniejsze na samym początku to chyba cisnąć moby, czy jak one się tam zwą (te małe potworki) :)

Mój nick w grze: RL89
Wersja: EU



"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#34 Jimmy

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 06 listopada 2010 - 13:54

RL89,co do kupowania, to znikają Ci automatycznie przedmioty będące składowymi tego kupowanego. Nie tracisz jednak przy tym nic, bo przedmiot "wyższego" rzędu zachowuje właściwości składowych i dodaje od siebie jakieś nowe. Cena przedmiotu "wyższego" jest obniżana o cenę kupna składowych, które powiadasz. Dzięki temu możesz stopnniowo małymi kwotami dążyć do uber sprzętu bez strat wynikających z różnicy ceny kupna i ceny sprzedaży.
Steam: http://steamcommunit...id/JimThePlayer
Battle.net: Jimmy#2614

#35 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 07 listopada 2010 - 02:45

za***ista gierka bardzo wciąga. Dopiero zacząłem grac z botami męczyłem się pół godzinki xD Mój nick to uwaga (werble) Villentretemerth

#36 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 02:47

Wyświetl postUżytkownik Hetman dnia 07 listopada 2010 - 02:45 napisał

za***ista gierka bardzo wciąga. Dopiero zacząłem grac z botami męczyłem się pół godzinki xD Mój nick to uwaga (werble) Villentretemerth
Nie każ mi tego wymawiać :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#37 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 07 listopada 2010 - 03:46

Mój dawny nick ... zmieniłem bo trochę za długi był xD

#38 Tobi1719

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 10:55

Ja też to ściągnąłem (!), zainstalowałem (!) i uruchomiłem launchera (!), który teraz pobiera jakiegoś patcha :DDD . Mam nadzieję, że gra uruchomi się za pierwszym razem.

Każda z tych czynności przy której jest wykrzyknik po prostu się pie... psuła...

Po**bana ta gra jest, tyle błędów... tyle crashów...
Dołączona grafika

#39 P.D.Rasta

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 005 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 listopada 2010 - 11:38

EU or US?
Jak EU to się panie tego nie dziw. :P

#40 Tussek

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 368 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Pyskowice


  • BF2 GUID - Tussek

Napisano 07 listopada 2010 - 11:53

ciekawe dlaczego ja nigdy z tą grą nie miałem problemów (mam kompa na parę wodną) 8)
o be, *****! or not to be!
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych