Skocz do zawartości


Starcraft 2


68 odpowiedzi w tym temacie

#41 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 12 sierpnia 2010 - 19:26

Oczywiście, że cena nie spadnie tak jak innych gier. Uważam również, że SC2 jak mało która gra, jest warta swojej ceny. Widać gołym okiem nakład pracy włożony w to. Da się to zauważyć dopiero w pełnej wersji... na becie mnie odpychała. Brakuje mi kilku jednostek z pierwszej części, które są w kampani w 2ce, ale nie na multi. Głównie tego z minami i Goliata.↲Nie mogę się przekonać do "poszukiwacza" protosów. Wolałem go jako takiego pająka. ↲↲↲PS. Świetny pomysł z tą wersją mobilną naszego forum :)
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#42 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 sierpnia 2010 - 12:16

Wyświetl postUżytkownik Daszek dnia 12 sierpnia 2010 - 09:58 napisał

Jak ktoś ma kod do wersji demo to poproszę ;D

A grę kupię jak będzie kosztowała co Starcraft I dzisiaj, bo się chłopaki przeceniają :P

No to poczekasz pare lat :)

Mialem dwa klucze (7h) ale juz rozdalem. Malo te 7h.

Naprawde fajna gra, polecam.

#43 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 14 sierpnia 2010 - 10:36

Ja pograłem trochę 2 dni. Jakoś pokazało mi, że zostało 20 min. Tak wiec RL na kiedy się ustawiamy? ;)
Dołączona grafika

#44 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 14 sierpnia 2010 - 12:31

Nie wiem czy na blueconnect da radę grać, więc jeszcze muszę poczekać :P Często mam komunikaty w grze, że zostałem rozłączony, a po chwili, że zostałem ponownie połączony. Na multi nie przejdzie :P

Spoiler:




Przeszedłem kampanię i jest irytujący błąd, ponieważ wskazuje, że nie przeszedłem kampanii :O W archiwach misji musiałem rozegrać misję Tosha. Moim zdaniem to bzdura, bo podczas kampanii wybrałem misję ghostów. Po przejściu tej misji dopiero dostałem "znaczek", że przeszedłem kampanię, oraz na ekranie zamiast "kontynuuj kampanię", mam "kampania ukończona". No z tym to się nie popisali. Jak opowieść, to opowieść a nie taki bubel. Jeszcze muszę odblokować sobie ukrytą misję, bo wskazuje mi, że ukończyłem 25/26 misji. Rozgrywanie misji z rojem zergów, gdzie wybierałem z kim będę na końcu walczył, nie wpływa na ilość ukończonych misji (początkowo wybrałem mutaliski, teraz zostały roje).


"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#45 t3rmos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 16 sierpnia 2010 - 15:01

ma moze ktos klucz wolny bo sie zastanawiam nad kupnem a nie wiem czy gra mi sie spodoba , a 200zł to raczej nie mało ;0

#46 Tobi1719

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 16 sierpnia 2010 - 15:32

na allegro koleś sprzedaje klucze po 145zł
http://allegro.pl/it...lucz_2_4_7.html

Warto zauważyć, że ma 4 niebieskie gwiazdki i ponad 18k punktów. Mimo, że nie lubię allegro, to temu gościowi można zaufać, że nie wsadza Ci kitu.
Dołączona grafika

#47 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 16 sierpnia 2010 - 18:58

bofiro@gmail.com -> właśnie pełną wklepałem ;)
Dołączona grafika

#48 Khildesum

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Arhus

Napisano 16 sierpnia 2010 - 19:12

RL89 - z tego co wiem, ostatni patch wlasnie poprawil tego buga. Zreszta niewielu sie pojawial.

Kampania jest miodzio, jeszcze nie gralem w klasycznego RTSa, w ktorym tak bardzo sie chcialo sie kontynuowac po udanej misji. Wielka roznorodnosc i brak nudy. I fajne jednostki (nowe odzywki Firebata sa boskie - "My goose is getting cooked") z SC1 - Blizz ugial sie pod blaganiem graczy w becie, by je przynajmniej do singla wciagnac.
Co do ceny. Jak sie ma cierpliwosci i obejrzy Credits, jasno widac ze ponad 50% personelu pracowalo nad zrobieniem przerywnikow filmowych i calej oprawy pomiedzy misjami kampanii, ktore, btw, sa swietnie wykonczone. Dlatego nie ma co oczekiwac ze cena dodatkow bedzie jakos znaczaco nizsza. Pytaniem pozostaje czy kolejna czesc trylogii bedzie wprowadzala nowe jednostki, oprocz nowej czesci kampanii - ale i tak nie widze przeszkod by akurat "podstawka" nie byla konieczna do grania, mam nadzieje, ze tu Blizz nie bedzie pazerny (chcesz grac multi kup jedna z 3, chcesz miec 3 kampanie, kup 3)

Najlepszy i najbardziej nowatorski akcent to dla mnie Challenges. Jest o wiele lepsze od zwyklych tutoriali i uczy Cie konkretnych umiejetnosci, ktore znacznie poprawiaja gre w multi. W bardzo przystepny sposob - mnie wzielo na ambicje i co niekore gralem kilkanascie razy zeby miec jak najmniejsze straty - taka zabawa w mikro, ktorej zwykle nie lubie.

I kudos do Blizza, ze gra chodzi nawet na 5 letnim laptopie bez wiekszych problemow (tzn 3v3 nie pociagnie za dobrze, ale single i do 2v2 idzie), a jednoczesnie widzialem gre chodzaca na Ultra i jest imponujaco bogata w detale (animacje smierci/eksplozji/spalenia, rakiety, dymy i cienie.. wow)

Ja bym odradzal podawania maila w ogolnodostepnym temacie, szczegolnie ze do konta Blizza uzywam tego glownego, nie spamowego.
BF2: retired 4fun noob | WoW (pro-raider) = 5k hours i starczy! |

#49 Tobi1719

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 17 sierpnia 2010 - 11:07

Bofiro, gdzie kupowałeś grę? Bo ja kasę zbieram :DDD i właśnie myślę o tym gościu z allegro.
Dołączona grafika

#50 Khildesum

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Arhus

Napisano 17 sierpnia 2010 - 15:29

Ja kupilem na keye pl za 144.5. Dostalem po 2 minutach.
BF2: retired 4fun noob | WoW (pro-raider) = 5k hours i starczy! |

#51 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 20 sierpnia 2010 - 00:06

Jak chcesz mieć jak najtaniej i nie zależy ci na wersji pudełkowej to keye.pl przez ich www.
Jak chcesz mieć pudełkową to z allegro, albo media mark.
Dołączona grafika

#52 Medic

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Piaseczno


  • BFBC2 GUID - IneedMedic

Napisano 24 sierpnia 2010 - 13:57

Ściągam gierke :) zobaczymy co z tego będzie...xd

#53 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 30 sierpnia 2010 - 00:28

http://eu.battle.net...27134/1/bofiro/ ?
Dołączona grafika

#54 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 30 sierpnia 2010 - 08:40

Ja jestem niestety zmuszony grać z kompem. A najśmieszniejsze jest to, że gry z kompem w trybie jednoosobowym są inaczej liczone (nie są wcale liczone) niż gry dowolne przeciw SI w trybie wieloosobowym. I jeszcze łącze obciąża... :O

Przekonałem się do Zergów. Bardzo przyjemnie mi się nimi gra. Teraz gram nimi na zmianę z Protosami. Natomiast terranie w ogóle mi nie pasują. W pierwszej części nie miałem z nimi problemów, w tej jednak nie mogę przeprowadzić dobrze zorganizowanego ataku w dalszym etapie gry, jak to ma miejsce z Protosami i Zergami.

Nie podoba mi się atak hydralisków. To wygląda jakby jakieś kreski leciały. Bardzo ładna animacja ataku była w części pierwszej, gdzie hydraliski pluły zieloną mazią na wroga. No i w ogóle nie pasuje mi ten cały "poszukiwacz" protosów. W jedynce był świetny pajączek, z którego wyciekała niebieska substancja, gdy został zniszczony. A tu coś takigo... świetne na karkany, ale ten wygląd... yegh.

Chyba zacznę rozgrywać kampanię od nowa na brutalnym poziomie, zdobywając brakujące achivmenty... ale zanim to nastąpi, to zabawię się zergami w zerglotów :P




EDIT:

Co to za p*****na gra jest. Męczę się dziś cały dzień nad wyzwaniem "Dobry początek", aby otrzymać złoto, lecz go nie dostaję mimo, że mój czas mieści się w wymaganym, czyli muszą pozostać do końca 4 minuty.

http://zapodaj.net/1...42a4b7.jpg.html  4:02 i nadal nie zalicza :(

A najbardziej mnie zdenerwował ten czas: http://zapodaj.net/5...7073c5.jpg.html  3:59 :(


"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#55 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marca 2014 - 19:53

Odkopuje temat.

Gra ktos aktualnie w SC2? Podajcie niki.

#56 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 23 marca 2014 - 20:00

Dawaj Twardy na PA jak ci się BFka znudziła i RTSa chcesz pograć w paczce:)
Dołączona grafika

#57 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2014 - 09:52

Pozostaje z Bfem w SC2 bym zagral od czasu do czasu bo to naprawde dobra gra (samemu grac nie lubie). PA ogldalem trailery, gameplay i niestety nie przemawia do mnie chodz w rts gram od dawien dawna moje pierwsze KKND, TA i Dark Regin.

#58 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 24 marca 2014 - 18:00

Nie dziwie się sam też tak miałęm oglądając materiały, mało co z tego idzie zrozumieć nie grając w to nigdy.
Dopiero jak się człowiek wgryzie w temat pozna cele techniki itp rzeczy to gra nabiera tępa i mocy.
Ale nie będę Cię przekonywał na siłę:)
Dołączona grafika

#59 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 24 marca 2014 - 18:54

Ja dokładnie to samo miałem z Wargamem. Gra mnie odrzucała, ale wystarczyło zagrać, by się wciągnąć. Teraz na steamie pokazuje mi się screenshot zrobiony podczas gry i strasznie mnie kusi by zagrać, patrząc na unoszące się nad ziemią boskie Mi - 240 :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#60 Degustator

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 178 postów
  • Płeć:Boję się przyznać
  • Miejscowość:Zgorzelec



  • BF2 GUID - Revenant05
    BF3 GUID - PL4FC-Degustator

Napisano 25 marca 2014 - 01:01

Revenant#2829 z tym, że w najbliższym czasie będę orał w diablo :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych