Skocz do zawartości


Tim Sylvia vs Mariusz Pudzianowski


25 odpowiedzi w tym temacie

#1 BOBSON

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kielce



  • BF2 GUID - BOBSON(POL)

Napisano 22 maja 2010 - 13:57

:) Hmmmm słyszałem różne wypowiedzi na temat walki

Tim Sylvia vs Mariusz Pudzianowski
Więc postanowiłem założyć ten temat.... Co sądzicie o tej walce??
Według mnie to ,,Pudzian,,nie jest przygotowany na takie walki...Tim Sylvia nie walczy od miesiąca...Jest to znany zawodnik MMA ...Dwukrotny mistrz UFC (Ultimate Fighting Championship)wagi ciężkiej...A Pudzian??Powinien ćwiczyć , ćwiczyć ,ćwiczyć...Wiemy,że jest naszym ,,DOMINATOREM,, w Strong Man-ach ale ....no właśnie to nie wystarczy.Na pierwszy rzut oka widać ,że Mariuszowi brakuję energii ,wytrzymałości (szybko się męczy).Nie powinien ,,Porywać się z motyką na słońce,,.
Mam nadzieje ,że jest ktoś u nas na forum kto interesuje się nie tylko ,,Pudzianem ,, ale również różnymi sztukami walki...:) A za błędy stylistyczne itp baaaardzo przepraszam :P .Hehe dodam link dla niezorientowanych w temacie :) ;


#2 Koniooman

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 393 postów

Napisano 22 maja 2010 - 14:13

Ehh... Pudzian powinien sie z dala trzymac od MMA bo jak narazie tylko posmiewisko z siebie robi, takie moje zdanie.
Bla bla...

#3 Gość_MT3V_*

  • Goście

Napisano 22 maja 2010 - 15:36

Pudzian w moich oczach stracil wszystko juz dawno... Byl moment, ze go lubilem, sensowne wypowiedzi, brak jakiegos szpanu a teraz... Zaczeło sie od udziału w tancach i śpiewach z zerami. Nastepnie programy kulinarne i tani szpan... Tanio skóry nie sprzedam i jeszcze jedno, tanio skóry nie sprzedam.


Wygral jak dotad z Marcinem "Low-kick'iem" Najmanem i Yuduke "Pokemonem" Kawaguchim. Jego zachowanie jednak wskazywało, że w 47 sekund powalil Emalianenke a w 2 walce Manhoefa.

Gosc po 3 minutach mial kolor skóry... jak topielec. To pokazuje, ze miesni to on ma tyle, ze na 50 chlopa by starczylo, ale pluca jak piłkarzyna z polski. Przecież Pudzianowski wyglądał jak zawałowiec. Cóż, zapowiadał, ze tanio skóry nie sprzeda: ) A zrobił coś czego w żadnej walce nie widziałem. Przypuszczam, że miał czarno przed oczami jednak nie od ciosów a braku tlenu.

Dla mnie wydarzeniem wieczoru był za to hymn Polski, zeszmacony totalnie. Dąbroski bylby dumny.


Do tego kiedys stwierdził, że Malysz powinien kończyć kariere przed olimpiadą. Teraz Małysz moglby sie posmiać, ale tego nie zrobi z 2 powdów, ma klase i nie wie kto to taki ten Pudzianowski.


#4 m4teuszek

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 57 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 maja 2010 - 17:15

To powinno byc w sporcie ;D
No walka byla dosyc upokarzajaca. Ale pamietajcie inni cwicza to cale zycie, np kawaguchi albo nawet najman ^^
Za wczesnie na takiego rywala lecz nauczy go to moze pokory. Napewno jeszzcze cos pokaze, wiadomo juz nie jest jakis mlody ale pare lat i moze bedzie dobry zawodnik.
No i czytalem teraz ze pudzian zlamal w tej walce noge w polowie 1 rundy takze za to sie szacun nalezy ze walczyl dalej. Nie bylo sensu tego przeciagac.
Zawiodła tutaj taktyka moim zdaniem, za spokojnie zaczal Pudzian. Jego mocne loukiki to za malo bylo powinien rzucic sie w szalenczym ataku i probowac trafic i w tym byla szansa. W spokojnym rozgrywaniu raczej nie. Gdyby trafil mogloby cos z tego byc bo sylvia kladl sie juz po 1 ciosie.
A hymn Polski tragiczny byl w wykonaniu tamtej babki.

Konioman nie masz racji. Pokonal wyraznie Kawaguchi a on w japoni z bilansem 11-1 nie jest zly. Japonia zaraz po USA jest jezeli chodzi o MMA
Pozdrawiam
A no i Juras zawalczyl bardzo fajnie :D

#5 nuKER

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - nuKER[PL]

Napisano 22 maja 2010 - 17:56

Chyba nikt nie jest zdziwiony porażką pudziana i chyba nikt nie myślał że dwa tygodnie po ksw pudzian pojedzie do stanów i połamie sylvię. Z tego co czytałem dzisiaj to pudzian coś sobie złamał. Podobno kość podbicia w stopie.
Co do samej walki żeby napompować takie mieśnię trzaby mieć ze dwa serca. Z resztą żaden normalny zawodnik nie walczy w odstępach dwóch tygodni i to po obu stronach globu. Pudzianowski widac że jest silny, bo rzeczywiście robi wrażenie na początku rundy ale tylko tyle;] zero techniki zero doświadczenia przede wszystkim no i zero pomysłu na walkę.
Jeśli chodzi o moją opinię jak przestanie śpiewać, tańczyć i gotować, a weźmie się za wszechstylową walkę wręcz to może za jakieś 5 lat doczekamy się jakichś sukcesów. Póki co to jest tylko minutowe show w jego wykonaniu.

#6 Gość_MT3V_*

  • Goście

Napisano 22 maja 2010 - 18:37

Złamanie odpadało bo było by widoczne choć troche. Ja sadzilem, ze pekniecie a tak naprawdę ma mocno obita noge i tyle (podala ta wiadomosc jego managerka).

Cytat

Japonia zaraz po USA jest jezeli chodzi o MMA



A przed US and A, Emelianenko:)

#7 lump

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 321 postów
  • Płeć:Boję się przyznać
  • Miejscowość:Jalalababad


  • BF2 GUID - MegaShishkebab

Napisano 22 maja 2010 - 18:50

Pudzian fajny był na strongmenach. Ale ostatnio coś zaczyna ssać... (sorry my french!)
Dołączona grafika

#8 m4teuszek

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 57 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 maja 2010 - 18:52

Fedor to jest kozak ;D skromny ciezka praca i jest najlepszy :) W sumie nie wiem dla kogo on walczy walczyl w japoni w usa chyba tez troche.

#9 nuKER

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - nuKER[PL]

Napisano 22 maja 2010 - 19:38

Nagle wszyscy piszą jaki to emelianenko nie jest dobry. Czemu jak jeszcze istniał Pride i pokazywali gale na żywo w naszej telewizji nikt go nie znał :P Walczył głównie tam, stąd jego sława. Zlepek samej czołówki światowej jak na początek nowego wieku i nie miał sobie równych. Z resztą do dzisiaj nie ma. Sylvię szybko zmęczył. A czytałem gdzieś że rozważano nawet walkę pudziana z fedorem :D
Tak na marginesie za tydzień sosnowski z kliczko i co sądzicie o tej walce. A dzisiaj tez ciekawa gala między innymi Mehhan i Czagajev.
Jak ktoś ma polsat sport to oglądnie.

#10 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 22 maja 2010 - 21:00

bob sapp to porażka, Wałujew to porażka. żaden z nich nie ma techniki a każdy był mistrzem.
Jak to możliwe?

technika to rzecz nabyta poprzez trening.
Nikt nie rodzi się karateką, bokserem itp. każdy od czegoś zaczyna, jedni w cieni inni jak on pod jupiterami.

Pudzian wyskoczył z motyką na słońce, ale zobaczymy czy to go zmobilizuje czy się pogrąży jeszcze bardziej.
Na razie do 30 sek ładnie się prezentuje, bo to że ktoś się uśmiecha po low kicku to nie znaczy że nie czuje tego, noga sama też mu niepodskakuje.ładnie też położył przeciwnika.
Nie ma jednak pojecia co dalej ale to tylko kwestia czasu i ciężkiej pracy
Ja mu kibicuje bo to Polak tak samo reszcie naszych sportowców.
Ale aż człowieka trafia jak czyta opisy na interii wp itp. co za mentalność ludzka.
Ciekawe ile z nich by chociaż to 30 sek wytrzymało w klatce.

Swoją drogą Pudzian przy Sylwii:) wyglądał bardzo skromnie.
Druga sprawa kto walczy po 2 tyg od poprzedniej walki?
miesiącami się ludzie przygotowują pod konkretnego zawodnika. analiza filmów, trening itp.

Trzeba jednak przyznać że musi zrzucić jeszcze masę kg i kondycje bardzoooo wzmocnić by w ogóle myśleć o tym sporcie.
ale wychodzi do ringu i walczy

Dla mnie MMA to jakiś absurd, gardę większość z nich trzyma na pępku, o co w tym chodzi?
do tego ten parter nudny.
Dołączona grafika

#11 BOBSON

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kielce



  • BF2 GUID - BOBSON(POL)

Napisano 23 maja 2010 - 00:27

No tu się muszę zgodzić z 90s polak to polak!!Może Mariuszowi poszło by o wiele lepiej lub dłużej wytrzymał by gdyby z tą walką poczekał jakiś miesiąc.Jak narazie to widać ,że brak mu techniki!chyba to pod dźwignię można zaliczyć w wykonaniu Sylvi w ost sekundach walki gdzie stara się głową zablokować jedną rękę pudziana ,a drugą dobija naszego Dominatora;
Co do wagi Pudziana sądzę,iż jest ,,w sam raz,, jak na MMA:).Druga sprawa to jest to,że za dużo ma na głowie...tańce,harce i swawole :P .hehehe jeżeli chce walczyć w MMA to niech odda się temu sportowi w całości...
A słyszeliście coś o Andrzeju Gołocie?Gdzieś wyczytałem ,że na koniec swojej kariery chce walczyć z PUDZIANEM??!!

#12 Gość_MT3V_*

  • Goście

Napisano 23 maja 2010 - 08:49

Wątpię...

Cytat

Ja mu kibicuje bo to Polak tak samo reszcie naszych sportowców.

Dla mnie najpierw burak potem polak. Jak dotąd obraził Gołote i Małysza. Wiec boksera ktory 12 lat temu wycieralby Pudzianem ring i sportowca ktory osiągnał wszystko w sporcie przy osiągnięciach pudziana ktore mozna określić: "."

Do tego Pudzianowi nie pomaga brat teletubiś ktory moglby spokojnie konkurować z pajacykowem o miano naczelnego geja polski...

Cytat

A słyszeliście coś o Andrzeju Gołocie?Gdzieś wyczytałem ,że na koniec swojej kariery chce walczyć z PUDZIANEM??!!

Osobiscie mam ogromną nadzieje, że Golota wybierze walke bokserska, osobiście chcialbym by była to walka z Brewsterem.


Cytat

W tym roku skończy 33 lata, to dobra pora na zakończenie pięknej kariery. W skokach narciarskich to na szczęście niespotykane, ale wiemy z poprzednich igrzysk, że w innych konkurencjach sportowcy, którzy nie dają rady, sięgają po wspomaganie.


Widze, że Pudzian jest też wróżbitą bo przewidzial, że Malysz nie osiągnie nic w Vancouver bo co to sa 2 srebra... Do tego fajna jest ta aluzja w 2 częsci, niby Malysza o nic nie oskarża ale chyba widać jaki wydźwięk ma ta wypowiedź.

#13 Koniooman

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 393 postów

Napisano 23 maja 2010 - 09:49

http://komixxy.pl/74180/Znamy-juz-

http://komixxy.pl/73034/Rosol


:]
Bla bla...

#14 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 23 maja 2010 - 10:45

M@T zerknij sobie na komentarze i innych sportowców, każdy kogoś obraża, jak nie on zaczyna to ktoś inny po nim jedzie.
Małysz jak zdobywał medale to był gość, później jak mu już passa przestała dopisywać to były komentarze że się ośmiesza i niech...
taka mentalność, ja nie pałam do niego uczuciem bo to koks a mnie koksy odpychają.
Ale kibicuje Polakom
W sumie dostrzegam analogie Pudziana do naszej reprezentacji piłki nożnej on pierwsze 20sek dobrze walczy oni pierwsze 20minut.
Później jest to samo:)

Jeszcze jedna sprawa, ktoś ma problemy że występuje ktoś w reklamach lub jakiś programach. to są pieniądze łatwe i szybkie nie siedzi się tam tygodni a jedynie parę godzin.
Niektórzy myślą że trening takiego zawodnika trwa 12 godzin dziennie. i musi być odseparowany od reszty świata to nie Shaolin


ps.Koniooman dobre:)))
Dołączona grafika

#15 Gość_MT3V_*

  • Goście

Napisano 23 maja 2010 - 11:18

Cytat

M@T zerknij sobie na komentarze i innych sportowców, każdy kogoś obraża, jak nie on zaczyna to ktoś inny po nim jedzie.

Ale nigdy nie widzialem by sportowcy z roznych dyscyplin sie obrażali. (No moze po za krytyka polskich piłkarzy, ale tez nie byly to tak chamskie wypowiedzi - a powinny).

Cytat

Małysz jak zdobywał medale to był gość, później jak mu już passa przestała dopisywać to były komentarze że się ośmiesza i niech...

Komentarze onetowych napinaczy.

Cytat

W sumie dostrzegam analogie Pudziana do naszej reprezentacji piłki nożnej on pierwsze 20sek dobrze walczy oni pierwsze 20minut.

2 minuty nie 20 =)

Cytat

Jeszcze jedna sprawa, ktoś ma problemy że występuje ktoś w reklamach lub jakiś programach. to są pieniądze łatwe i szybkie nie siedzi się tam tygodni a jedynie parę godzin.

Mysle, ze Pudzian jednak kase mial. A mimo to szmaci sie w tancach i spiewach z zerami.

#16 kernelstrong

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 451 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sosnowiec



  • BF2 GUID - kernelstrong
    BFBC2 GUID - kernelstrong

Napisano 23 maja 2010 - 11:32

 Ale przecież ten sport to zwykła porażka. Zamiast oglądać z zafascynowaniem, byłem zażenowany. Może tego nie rozumiem, ale od tak położyć się na deskach jak zwykła ciota...?  tak, może ktoś powie, pojęcia nie masz nie wiesz jaki to wysiłek, ale w takim razie po kiego wychodzi i robi głupa z siebie. Tak to wyglądało, nie inaczej. Wziął by się chłopak za coś o czym ma pojęcie, bo ja na przykład nie mam zamiaru już więcej oglądać takiego chłamu...  8| 
Wątrobę żółć zalewała. Nerki oblały się strachem. Gardło nerwowo przełykało ślinę. Żołądek coś gryzło na samą myśl. Nogi i język się plątał. Serce krew zalewała.
I tylko mózg się cieszył, że nadchodzi PIĄTEK

#17 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 23 maja 2010 - 11:50

Kasy nigdy za wiele:D ja sam bym potańczył z zerami choćby by się jakiegoś stylu tańca ciekawego nauczyć. a jak jeszcze za to by mi zapłacili to tym bardziej.
Raczej problem jest w tych co to oglądają:)

Zresztą teraz sport to medialny cyrk, tylko czekać jak będzie program walki z gwiazdami itp
Orłoś V Lis
Doda V Frytka
Kaczyński V Tusk
ekipa familiady V ekipa kawy czy herbaty
Dołączona grafika

#18 kernelstrong

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 451 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Sosnowiec



  • BF2 GUID - kernelstrong
    BFBC2 GUID - kernelstrong

Napisano 23 maja 2010 - 11:58

Doda V Frytka Hmmmm to może być ciekawe, ten program może chwycić  :DD
Wątrobę żółć zalewała. Nerki oblały się strachem. Gardło nerwowo przełykało ślinę. Żołądek coś gryzło na samą myśl. Nogi i język się plątał. Serce krew zalewała.
I tylko mózg się cieszył, że nadchodzi PIĄTEK

#19 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 23 maja 2010 - 13:11

To nie wina Pudziana, że z takim przeciwnikiem walczył. To wielka porażka menedżerów i całego sztabu ludzi od kontraktów. 

Pudzianowski dopiero zaczyna swą drogę w MMA i zamiast kształtować go i pokazywać, że jest coraz to lepszy, to dają mu już takiego zawodowca nie do przejścia. Nie wiem co oni myśleli. To wszystko jest dla kasy, ale pośpieszyli się. Chcieli szybko zarobić na tej walce. Powinni Pudziana wystawiać do walki ze słabszymi zawodnikami od Sylvii, lecz nie cieniasami jak Najman (oglądałem większość jego walk). Powinni kształtować jego karierę i by więcej jeszcze zarobili. Pudzian podpisał kontrakt na kilka walk, więc nie mógł powiedzieć "NIE". W dodatku walki w klatce to jest inna walka niż w ringu. 

Pudzianowski jest zawzięty, więc mam nadzieję, że zacznie ostro trenować. Kibicuję mu, a może coś z tego wyjdzie. Ale na pewno nie będzie to szybko. Kilka dobrych lat musi minąć, aby został mistrzem.

Interesuję się boksem od bardzo dawna, a MMA od początku jak powstało KSW. Ludzie myślą, że jak ktoś jest dobrze zbudowany to może walczyć i wygrywać. To jest bardziej złożone. Kto nigdy nie trenował boksu, muay-thay, lub podobnych ten się nie dowie ile trzeba włożyć w to "serca". Każdy potrafi krytykować, lecz mało kto umie docenić zawodnika. Już to, że wychodzi do walki to jest to powód do szacunku.


"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#20 Gość_MT3V_*

  • Goście

Napisano 23 maja 2010 - 15:21

90 jak taniec to tylko bredgens. =}





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych