Skocz do zawartości


ARCHLORD


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 marianlol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 45 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Skwierzyna



  • BF2 GUID

Napisano 02 kwietnia 2010 - 21:46

ARCHLORD



Archlord to gra typu MMORPG pochodząca z Korei, której wydaniem na rynku europejskim i amerykańskim zajęła się firma Codemasters, gra początkowo była płatna jednak wydawca postanowił udostępnić ją na zasadzie free2play. Akcja gry umiejscowiona została w fantastycznym świecie nazwanym przez autorów Światem Chantry, rozgrywkę umili nam soundtrack nagrany przez "Londyn Symphony Orchestrar".
Przedstawiony świat składa się z pięciu elementów ognia, ducha, ziemi, wody i powietrza, co ma bezpośredni wpływ na przedstawiony krajobraz, obszar który przyjdzie nam zwiedzać jest niezwykle rozległy i różnorodny, występują w nim lokacje odpowiednie dla występujących w grze ras.
W ArchLord do wyboru mamy 3 rasy: Ludzi, Księżycowych Elfów oraz Orków, każda rasa ma unikatowe klasy postaci i ekwipunek. Autorzy gry nie zapomnieli oczywiście o różnorodnym ekwipunku, znaleźć można setki różnego rodzaju przedmiotów, broni, zbroi itp. W grze nie zabraknie również standardowych trybów znanych z innych gier MMORPG takich jak questy, PK, PvP, crafting. Tym, co odróżnia Archlord od innych gier MMORPG jest właśnie tytułowy Lord- pan świata, zostaje nim teoretycznie najpotężniejsza osoba w grze, taka osoba, pełni funkcję ArchLorda przez miesiąc, po czym kolejny gracz, który okaże się lepszy zostaje lordem Chantry.
Gra oparta została na wydajnym silniku trójwymiarowym, grafika jest efektowna, przedstawiony świat podlega stałym zmianom związanym cyklem dobowym i ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.
Obecnej chwili wladze nad calym ARCHLORDEM sprawuje firma WEBZEN.
A to kilka dobrych filmow dotyczacych gry:
Archlord Webzen epi4
Archlord GVG (Wojna Gildi)
Siege Archlord(Wojna o zamek)
PK,PVP (mluca innych graczy)

Na temat tej gry można pisac i pisac moje slowa nie przedstawia tego co ta gra daje sama z siebie.Aby zagrac w ta gre nalezy zalozyc kato na:Tu zakladamy kato
Istnieje juz polskie forum na temat tej gry:forum
Download :Pobieramy z tad
Max lv 99

Podczas wędrowania po świecie Chantra znajdziemy mnóstwo ciekawych przygód oraz setki przedmiotów, które nastepnie wykorzystujemy podczas walki z napotkanymi bestjami. System starć jest dynamiczny i bardzo efektowny. Uroku nadaje mu świetnie przygotowana, szczegółowa grafika generowana przez w pełni trójwymiarowy silnik graficzny.Wszystkich chetnych zapraszam,a tym to lubią takie gatunki MMO goraco polecam.
A o to moje osiagniecia:
Berserker lv83
Sorck lv55

#2 Spectral

    Cheater

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 286 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2010 - 22:01

nie powiem, ciekawie sie zapowiada i z tego co dobrze kojarze, duzo dobrego sie nasluchalem o tej gierce :P Mozliwe ze sobie pogram, ale to po maturce ^^
Dołączona grafika

#3 kapibaar

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 35 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom



  • BF2 GUID - kapibaar

Napisano 03 kwietnia 2010 - 01:15

przegrałem 4 lata w Lineage 2, rok w Warhammera online troche w conana...mam już dość. A ta gierka wygląda jak kopia L2. Wolałbym pograć w battlefielda MMO xD

#4 marianlol

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 45 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Skwierzyna



  • BF2 GUID

Napisano 03 kwietnia 2010 - 08:47

Powiem ci kolego ze sie mylisz gralem juz w wiele gierek MMO ale ta rozwala all grafika, sytemem PK iPVP jak jescze nie grales w ta gre to zagraj a zmienisz zdanie.Gram w nia od 4 lat wiec wiem co mowie.



Powiem tak gra jest za darmo zadnych cd-key nie potrzebujesz.Placisz tylko za WC oczywiscie jak chcesz je miec bo jak nie to bez tego tez grac idzie.Wystarczy nauczyc sie handlu kupisz tanio drozej sprzedaz i sam sobie WC kupisz za gold w grze.
Teraz o hack nie ma boty jakies tam slyszalem ze sa ale za to juz wiele banow polecialo.Ogolnie Webzen sie postaral z ta gra w Codemaster bylo roznie zero event itp A teraz co tydzien jest jakis WC za darmo daja nowe swiaty ogolnie jest zajefajnie.

Do tych kozakow to macie racje byle lepsza gildi i unik ring,neck wtedu kozacza.Sposob na nich jest jeden zawsze sie sprawdza walic ich w pale.
To tyle w razie co pisac bede odpisywal pomoge nie ma problemu.

Gram na serv Europa podserv Giohan

#5 kapibaar

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 35 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom



  • BF2 GUID - kapibaar

Napisano 03 kwietnia 2010 - 11:37

w sumie w mmo grafika nie ma znaczenia, bo czasem jest naprawde duzo ludzi np. na obronie zamku i wtedy jest tłoczno na ekranie i slideshow sie zaczyna, zwlaszcza w l2, gdzie nie wiadomo jaki miałbyś komp to i tak będzie warpić. Anyway.....z wiekiem straciłem faze na granie, nabrałem przekonania ze to strata czasu dlatego juz nie chce grac. Pozatym, tam jest jak w życiu, byle leszczyny które mają jakiś super armor i są w najlepszym klanie mają sie za jakąś szlachtę, strasznie mnie to denerwuje.



[edit]

nie wiem jak to możliwe ale pierwszy raz o tej grze słysze...o dziwo, przecież kiedys byłem maniakiem :O Mówisz że nie płacisz abonamentu, ale cd key, tak? Ile to kosztuje, moze spróbuje, kto wie....na tube widzialem ORKA BERSERKERA, a moja specjalnośc to orki przecież :D tylko ta anime grafika ;(

[edit2]

lol, free2play :D ok, to powiedz na którym serwerze grasz hehehe

#6 Kamaker

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 901 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 11:45

Ale to jest tak samo jak w prawdziwym życiu że byle leszczyny z jakiegoś rodu mają się za bogów.
Poza tym, jak wygląda sprawa z haxorami? w końcu to darmowe mmo a jak wiadomo często na darmówkach się widzi haxów ;p
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 kapibaar

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 35 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom



  • BF2 GUID - kapibaar

Napisano 04 kwietnia 2010 - 10:16

Wyświetl postUżytkownik Kamaker dnia 03 kwietnia 2010 - 11:45 napisał

Ale to jest tak samo jak w prawdziwym życiu że byle leszczyny z jakiegoś rodu mają się za bogów.
Poza tym, jak wygląda sprawa z haxorami? w końcu to darmowe mmo a jak wiadomo często na darmówkach się widzi haxów ;p

hehe, l2 walker i jedziemy :P boty, biegajcie i zarabiajcie :P nieno, oni po prostu poswiecaja temu duzo czasu zeby miec takie osiągi...mam kolege ktory jest, był najwiekszym koksem na serwerze w l2...widzialem jak sie zmieniał :D ja wolałem sie bawić pr0 pwnage :D haha ;]

[edit]
Pozatym ta gierka jest od codemasters...mysle ze by sie skapneli jakby ktos exploitował albo odpalał boty


Graficznie nie różni się od L2, a jest młodsza od L2 3 lata, mówie co widziałem po screenach. No nic, zobaczymy jak wypadnie kiedy ją odpale, podejrzewam że niczym mnie juz nie zaskoczy ; (



Lol, żarty jakieś. Chociaż za free nie powinienem spodziewać się więcej :|

#8 Dawid5111

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lipca 2010 - 12:39

Kupię archera/ Sorka lv 70 + moje gg ; 12665847

#9 Koniooman

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 393 postów

Napisano 18 lipca 2010 - 13:09

-.-' A czy widzisz by ktos tu sprzedawal cokolwiek? sam sobie wbij a nie ...
Bla bla...

#10 Tobi1719

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 18 lipca 2010 - 13:59

Koniu, ale ktoś może mieć i nie grać Dołączona grafika

edit: widzę, że kolega świeżo zarejestrowany... ech rejestrować się, aby kupić, a następnie zapomnieć o tym forum
Dołączona grafika

#11 Spectral

    Cheater

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 286 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lipca 2010 - 14:02

Wyświetl postUżytkownik Koniooman dnia 18 lipca 2010 - 13:09 napisał

-.-' A czy widzisz by ktos tu sprzedawal cokolwiek? sam sobie wbij a nie ...

czy nawet nie bedac w klanie musisz spamowac na forum? cos wniosla twoja wypowiedz?

Odpowiem Ci,

KOMPLETNIE NIC

Btw
Z tego co sie orientuje to kilka osob gra w MMO i a noz widelec chca sprzedac konto. Nigdy nie wiadomo
Dołączona grafika

#12 MTV

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 219 postów
  • Płeć:Boję się przyznać



  • BF2 GUID - Jayson

Napisano 18 lipca 2010 - 18:49

Czy gra ta jest czasochłonna? Albo inaczej, czy musze grac jak no life by nie dostawac po dupie?

#13 Hetman

    Vice Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 18 lipca 2010 - 20:59

Wyświetl postUżytkownik MTV dnia 18 lipca 2010 - 18:49 napisał

Czy gra ta jest czasochłonna? Albo inaczej, czy musze grac jak no life by nie dostawac po dupie?




W każdej grze MMORPG, czym dłużej grasz tym jesteś lepszy. Ważne też są odpowiednie skille, na forum społeczności znajdziesz dużo postów odnośnie buildów poszczególnych klas. Gra warta zachodu, jedna z lepszych z tych darmowych. Mnie denerwowały jedynie te same mobki przez cała grę i skulle :/.

PS. Haha chciałem odzyskać hasło ale zapomniałem jaką datę urodzenia podałem ;D i game over, już nie pogram chyba na swoim kącie.

Użytkownik Ryba edytował ten post 18 lipca 2010 - 21:14


#14 MartinRiggs

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 81 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Tenczynek City



  • BF2 GUID - MartinRiggsPL - MartinRiggsPL

Napisano 19 lipca 2010 - 11:31

Mały OT: Rybka ty się troszkę zagalopowałaś bo "w kącie można kogoś postawić za karę" a gra się na koncie, ma się konto w banku a nie kąto w banku :P

R: Ja mu zaznaczyłam błąd, a nie poprawiłam. :DD Co jak co, ale mi by takiego błędu nie wybaczyli... :DD

OK Zwracam honor :oops:

Posta proszę usunąć bo raczej nie w temacie


Dołączona grafika

BF2- MartinRiggsPL

Project Reality- MartinRiggsPL
League of Legends- Pitbooll

Dołączona grafika

Dołączona grafika

"Im bardziej reality, tym mniej fair play,,
Dołączona grafika



#15 Korno

    Nowicjusz

  • Oczekujący
  • Pip
  • 35 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Piastów


  • BFBC2 GUID - R4FFF

Napisano 01 października 2010 - 19:55

Ja mam Elemke na 65lvl o ile pamiętam.Gra zajmuję bardzo dużo czasu jeżeli chcesz mieć duży lvl i dobry sprzęt.Aby zdobyć dobrą biżuterie lub armor trzeba dniami siedzieć i craftować (czy jak to się tam pisało)
Jest kilka gild które są naprawdę mocne, w tym jedna z polski.Po połączeniu serwerów trochę się pozmieniało.Oraz to, że jest gra ciągle rozwijana.Co do haxów to są dość szybko wyłapywane od kiedy gra należy do Webzenu.
Jak ktoś chce szybko zdobyć dobry stuff to musi kupić Wc (webzen coin).To tak w skrócie :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych