Skocz do zawartości


Geneva Motor Show By Infinity


19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 15 marca 2010 - 00:41

Witam Właśnie wróciłem Z Geneva Motor Show 2010 80th Edition.
Powiem Tak Targi olbrzymie , Aut b.dużo , z tego co zauważyłem to królowały dodatki z Karbonu u znanych tunerów tak jak Brabus,Carlson itd.Fotek trochę mniej z mojej Strony.Na razie Fotki Z komórki.. reszta zapodam później, mam na aparacie a trzeba zgrać z formatu raw na JPG

http://picasaweb.goo...5pl/Geneva2010#

#2 Smiter

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 929 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków



  • BF2 GUID - Smit3r

Napisano 15 marca 2010 - 00:44

Mogłeś wrzucić do "fotografia" ;p
Tak poza tym to mega fury... Szkoda, że w PL nie ma takich imprez ;)

#3 RL89

    Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 289 postów

Napisano 15 marca 2010 - 00:55

Zaczyna się już wyścig hybryd :P
"He who fights and runs away, lives to fight another day; but he that is in battle slain, will never rise to fight again."
Dołączona grafika

#4 NIEKUMATY

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - NIEKUMATY

Napisano 15 marca 2010 - 13:12

Fajnie , aż ci zazdroszczę .Do Genewy za daleko jak dla mnie .AMI Lipsk od 10 -18 kwietnia ale mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania zobaczymy.Opowiedz coś o A8 bo mnie to ciekawi , i o ile się nie mylę ta złoto brązowa RS6 jest w wersji plus ????? nigdzie o tym nie czytałem ??? czyżby już była ile koni ?????Chodzi mi o tą tabliczkę w kokpicie przed podłokietnikiem .RS5 tez wymiata choć liczyłem że wsadzą v10 , ale tak jest gut i w kolorze czerwonym.Jak wyjadę do tego Lipska , wrzucę foty.

pozdr
niop...

#5 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 15 marca 2010 - 14:30

Alfa mega fura!!:)
Dołączona grafika

#6 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 15 marca 2010 - 14:44

Dokładnie Niekumaty A8 stała 3.0 Tdi W Q. Autko przeszło gruby facelifting ,nowe świątła, Grill ,oraz wnętrze .Oraz była A8 Hybrid, Model wyposażony jest w dwa silniki: benzynowy 2.0 TFSI i silnik elektryczny, które łącznie dysponują mocą 180 kW (245 KM) i momentem obrotowym 480 Nm. No ale Ta Rs6 to cód miód i orzeszki ....tak to wersja Plus Audi exclusive .Jest to jak wiesz edycja W nakładzie 500szt.Kolor Auta też z gamy Audi exclusive Oczywiście Auto bez Kagańca :D Pod maską dalej drzemie 5-litrowy, 10-cylindrowy motor o mocy 580 KM !! Ogólnie Ta Rs6 była Indywidualna .

#7 NIEKUMATY

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - NIEKUMATY

Napisano 15 marca 2010 - 15:20

A8 na razie mnie nie zachwyca , przód oki ale tył zj***ny jak w A4 (jedynie S4 jeszcze ujdzie) czekam na wersje S8 może coś lepszego pokażą , gdzieś pisali o mocy 600 KM to wtedy wymiotą troszkę.Odnośnie RS6 liczyłem że podniosą moc o 30 KM tak jak było w starej RS6 i RS6 plus , a tu tylko indywidual i audi exclusive. Był może sedan RS6 bo kombi się już przejadło niop. Koenigsegg też przypakował ale on akurat mnie nie jara.EV12 fajne ale sedan jest fajniejszy do tuningu według mnie.G-klasa hamana za mocny body-kit , przebambrowane jak dla mnie :) .Alfa na razie concept , ale jest coraz lepiej , mito mi sie bardzo podoba np.
niop...

#8 nuKER

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - nuKER[PL]

Napisano 15 marca 2010 - 21:41

Ferrari nie dość że zielone to jeszcze hybryda... świat schodzi na psy czekam jeszcze na dragstery hybrydowe i odrzutowce. ;]

#9 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 15 marca 2010 - 22:07

Nuker jaka hybryda?? normalne Ferrari a kolor nawet ładny....to jest Lava Green kolor i specjalny model tego Ferrari ;)

#10 NIEKUMATY

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - NIEKUMATY

Napisano 16 marca 2010 - 10:10

Wyświetl postUżytkownik Infinity_23 dnia 15 marca 2010 - 22:07 napisał

Nuker jaka hybryda?? normalne Ferrari a kolor nawet ładny....to jest Lava Green kolor i specjalny model tego Ferrari ;)


Infii Nuker się martwi że będzie składał hybrydowe lampy w Chrzanowie hehe.Zrób zdjęcie mustanga i wstaw najlepiej wersję Shelby z fajna kobrą na grillu a Nuker będzie szczęśliwy niop
niop...

#11 PAKA.com

    Mistrz Placków

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1 593 postów

Napisano 16 marca 2010 - 11:53

Ta BMa Hamanna miażdży
Dołączona grafika

#12 nuKER

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - nuKER[PL]

Napisano 16 marca 2010 - 15:36

Ta infi specjalny model stąd ten zielony kolor ... http://autokult.pl/2...piero-poczatek/
Jak chcesz niekumaty mogę wam wstawić fotę lampy do AMG sls-a ;]

#13 NIEKUMATY

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - NIEKUMATY

Napisano 16 marca 2010 - 16:33

Nuker hmm samą lampe na allegro za 3 kk popchniemy zrób dokładne zdjęcie i wałek można skręcić heheh, aha podłóż jakąś gazetę polska pod to niop
niop...

#14 nuKER

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - nuKER[PL]

Napisano 16 marca 2010 - 17:32

Tylko nie wiem kto już ma sls-a w garażu żeby lampy potrzebował :]] ba nie wiem kto go już rozbił :D
Sama lampa to nie to samo :)

#15 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 18 marca 2010 - 20:38

http://picasaweb.goo...enevaMotorShow#

#16 90s

    Emeryt Clan Leader

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 365 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Burton On Trent

Napisano 18 marca 2010 - 20:47

Poza ta Alfą to jeszcze tylko jedna marka coś naprawdę futurystycznego pokazała.
cała reszta to delikatne zmiany lub coś więcej niż to co ostatnio.

INF piłeś jak fociłeś:)? czy to z tych emocji te foty takie pościnane, nieostre itp itd?
Dołączona grafika

#17 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 18 marca 2010 - 21:31

nie nie Piłem ..ale 90s na tej hali było tak jebitnie ciepło przez te halogeny...masakra...człowiek się spocił jak mysz..

#18 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 18 marca 2010 - 22:31

Gieff me mustang or die !!!
Dołączona grafika

#19 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 18 marca 2010 - 22:36

mustangów Brak...ale Jest Aston w carbonie :D hehe

#20 NIEKUMATY

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 215 postów
  • Płeć:Mężczyzna



  • BF2 GUID - NIEKUMATY

Napisano 07 maja 2010 - 10:23

Kuzfa za***iszcze autka , G-klasa MANSORY masakra , BRABUS G v12 niop .W Lipsku nie ma tyle tunerów , prawie w ogóle.Jednak jadę w tym roku czekam jeszcze za czwartym do kompletu i śmigamy 16 o 5:00 rano niop.Do Genewy na razie za daleko i kasy brak , ale cóż może coś się zmieni ...

Stety Infinity miałes rację w Genewie stała RS6 plus >>http://www.topspeed.com/cars/audi/2010-audi-rs6-plus-sport-and-rs6-plus-audi-exclusive-ar85035.html << Zmienili parę rzeczy ale mocy nie zwiększyli choć MTM robi już 730 KM a ABT 700 KM , trochę szkoda.Wypuścili dwa pakiety : PLUS i PLUS exclusive , max prędkość 303 km/h - blokadę przesunęli troszkę , dodali troszkę dodatków i w standardzie zawieszenie adaptacyjne.
niop...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych