Skocz do zawartości


S.T.A.L.K.E.R.


82 odpowiedzi w tym temacie

#1 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 20 kwietnia 2007 - 21:55

Fabuła
Kwiecień 12, 2006, 14:33

Strefa Czarnobyla zostaje pochłonięta niewyobrażalnie jaskrawym światłem. Chmury tworzą jasne, srebrne niebo ciągnąc za sobą burze i trzęsienia ziemi. Ludzie padają na ziemie próbując powstrzymać potok krwi z ich oczu i uszu. Błysk rozszedł się po pewnym regionie który został nazwany Strefą. Ludzie próbowali uciekać ratując swe życie. Wyglądało to jak radioaktywna eksplozja w elektrowni jądrowej. Armia zalała Strefę starając się zablokować do niej dostęp...

Epicentrum eksplozji znajdowało się kilometr od elektrowni nuklearnej. Niestety niektóre testy były tam wykonywane i sprawiły katastrofę. Szacuje się, że cały personel zmarł w kilka sekund. Mimo wszystko jest prawdopodobne przeżycie kilku osób w tych warunkach. Wydawałoby się, że akcja ratownicza w Strefie jest niemożliwa. Uważa się, że dziwne zakłócenia energii stawiają śmiertelne zagrożenie dla badacza wnętrza Strefy. Okazało sie, że użycie robotów było bezskuteczne. Kilka miesięcy po katastrofie krytyczna sytuacja osiągnęła swój szczyt. Niespodziewanie promień radiacji Strefy powiększył się o pięć kilometrów. Ludność z pobliskich wiosek i miasteczek została pilnie ewakuowana. Niebezpieczeństwo trudne do wyobrażenia wynurzyło się z mgły i pokryło cały świat.

Rok 2008

Strefa eksplodowała, radioaktywne chmury pokryły olbrzymie obszary. Ogromna ilość ludzi, zwierząt i roślinności zanikła z powierzchni ziemi. Trzydzieści kilometrów od regionu przejętego przez armię, naukowcy z trudem dociekali się wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Strefa rosła, a wraz z nią mnożyły się i mutowały dziwne anomalia. Jakaś niewidzialna siła postrzępiła wszelkie żywe stworzenia zadając otwarte, krwawiące rany. Ekspedycje napotkały na zmutowane zwierzęta. Niestety mutacja, to typowe zjawisko przyśpieszonej promiennej ewolucji. Katastrofa, mutanty, anomalie, zanieczyszczenie... Wszystko to konsekwencje krążących, dziwnych fenomenów...

Rok 2010

Pierwsze ekspedycje mogą wejść kilka kilometrów w głąb Strefy, bez narażania życia. Amatorscy badacze, maruderzy, kłusownicy nazywani Stalkerami pokazują się w Strefie. Poruszają się wokół niej poszukując różnych informacji na temat dziwnych anomalii, artefaktów które sprzedadzą do różnych organizacji.



Gra ma swój Klimacik...ehhh ten świat... ogólnie trzeba w nią zagrać aby doświadczyć uroku tego Programu.grając w nią naprawde jest się czego bac co czai się za rogiem.Gracz napotka na Anomalie które są Elementem Gry,Broń która wystepuje jest odwzorowana realnie tak ja Ak Zapewne Każdy wie jaki był początek Awarii W Czernobylu i jakie były skutki .

A to Screeny Z Gry.....WYPAS

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 Toper

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 20 kwietnia 2007 - 22:04

Super, ladnie to wyglada, co tam slychac infinti?
edit.
ale musisz miec dobrego kompa zeby tak to wygladalo?

#3 Volf_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 263 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn



  • BF2 GUID

Napisano 20 kwietnia 2007 - 22:53

Poczytaj temat o Crysisie, a dowiesz się o jego kompie ;p

Mnie najbardziej ciekawi wygląd anomalii - może wrzucisz, co inf?
Dołączona grafika
BF2: Volf_PL

#4 JanTwardowski

    Opiekun BF4

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 412 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 kwietnia 2007 - 23:01

Inf troche mnie tym zainteresowales, jak bys mogl to daj wiecej ss.

http://www.gry-onlin...p?ID=4019&STR=2

#5 Seba

    Pięćdziesiąt twarzy Seby

  • Zarząd
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 postów
  • Płeć:Mężczyzna


  • BF2 GUID - >seba88< - impact - PL4FC-impact_PL
    BF3 GUID - PL4FC-impact_PL

Napisano 20 kwietnia 2007 - 23:15

Grafika jest nie wiele lepsza od hl2 a on wyszedl w 2004 , stalker jest spozniony conajmniej o rok albo wiecej.

#6 Rimmorn

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 948 postów

Napisano 21 kwietnia 2007 - 00:30

cholera za maly dysk mam na to wszystko :P ( wymagane 10 gb ) a gierka zapowiada sie ciekawie :P jak juz zagram to moze ss dam jak to wyglada na minimalnym sprzecie :D
Dołączona grafika

#7 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 21 kwietnia 2007 - 01:16

W grze jest zmienny klimat i pora dnia ,tzn pada deszczyk słonko świeci,noc i dzień.Za dnia jest Spokojnie,mało wrogów itd ale jak nadejdzie Noc to Masakra... :twisted: a zapomniałem Dodać iż jest tryb Multi.....również wymiata....
broni Jest MULTUM od Radzieckiego Makarova po G36......ale mi przypadł Ak74 z tłumikiem.(Reasumując około 40 rodzajów Broni).broń można modernizować jeśli na to pozwala ,m innymi dodawac tłumiki ...celowniki laserowe po lunety.oraz mamy kila rodzajów ammo, tak panowie dum dum i inne!!!!Broń się zużywa ,tzn zacina itd!
Rest of screen SHOTS!!!

Dołączona grafika
Dołączona grafika
a to fotka dziada co mnie ledwo przyprawił o zawał!!!!skradał sie za mna!!!!
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Nawet jeśli przebywasz na obszarze gdzie nie ma wrogich Ci stalkerów, albo mutantów, musisz się strzec samej natury, która przez wysokie promieniowanie oraz skażenie zmieniła swoje prawa. Skutkiem tego są anomalia, jakie wystepują praktycznie w całej strefie.


Anomalia grawitacyjne - W miejscach występowania tej anomalii widać przeważnie latające liście, lub powyginane elementy z metalu. Ta anomalia jest w stanie wyrzucić przedmioty wysoko w górę.
Dołączona grafika
Anomalia Elektryczna- Wyładowania atmosferyczne "pioruny" anomalie bardzo łatwo można rozpoznać
Dołączona grafika

Rdza - Ta anomalia powoduje rdzewienie wszyskich przedmiotów wykonanych z metalu, które aktualnie znajdują się w zasięgu anomalii. Dotknięcie
rdzy powoduje palenie oraz czernienie ciała.


Mgła - normalnie wyglądająca mgła, ale bardzo szkodliwa dla skóry, włosów i oczu. Powoduje oparzenia. Wchodząc do mgły bez kombinezonu ochronnego oraz maski gazowej, giniemy na miejscu.

Najlepszym sposobem na omijanie anomalii będzię zakup specjalnego sprzętu (np. radar), który ostrzeże nas, jeśli znajdziemy się w pobliżu anomalii.

#8 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 21 kwietnia 2007 - 01:57

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 Maciejo

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 206 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Słupca (izba wytrzeźwień)

Napisano 21 kwietnia 2007 - 08:51

Nie powiem bo giera jest kozak :D ma dobry utrzymany klimat... Przypominają mi się czasy starego dobrego Fallouta jeśli ktoś w niego grał to wie o co chodzi :)
Piłeś-nie jedź, nie piłeś-wypij :D

Robota to głupota... Picie to jest życie ;]

#10 Brayan

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 53 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Co???

Napisano 21 kwietnia 2007 - 08:53

Grafa nawet ciekawie wyglada dzwięki broni troche jak z CS. że tak spytam to BTR twoje :D

Na pewnym filmiku było :/ dzwieki z CS bylo słychac
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 bibol

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 21 kwietnia 2007 - 08:57

No Stalker fajny ja w nigo pogrywam tyle ze na low ale nei narzekam fabulka calkiem fajan :)
Chcialem isc nad rzeke lowic ryby ale ktos ukradl mi z domu kawal szyby

#12 Daszek

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1 056 postów

Napisano 21 kwietnia 2007 - 14:03

Czy ktos mi powie czy trzeba sie wracac na sam poczatek zeby cos sprzedac ?

#13 Volf_PL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 263 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn



  • BF2 GUID

Napisano 21 kwietnia 2007 - 14:22

Skojarzenia z Falloutem słuszne, ale tam nie było anomalii ;p
Można tam chodzić po ruinach prawdziwej elektrowni? ;p
Dołączona grafika
BF2: Volf_PL

#14 Karnos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Le Karton

Napisano 21 kwietnia 2007 - 14:49

Do elektowni trafiasz prawie ze na samym koncu calej opowiesci, mozesz nawet wejsc do sarkofagu...
Gra ma bodajze 7 roznych mozliwych koncow z czego 6 jest bodajze "fake end"...
Mi sie udalo przejsc na 2 sposoby. Fabula jest prosta i juz w polowie gry wiemy gdzie jest ten caly ten Strelok.

Przypominac to on moze przypominac fallouta z pomyslu.. klimat w zaden sposob, ani nawet rozgrywka...
powiem sczerze , ze sie raczej troche zawiodlem ta gra... Prey byl juz o wiele lepszy w moim odczuciu... mial przynajmniej o wiele lepsza fabule.

Na duzy plus STALKER'a jest ogrom przestrzeni po ktorej sie poruszamy, oraz mozliwosc wrocenia do poprzednich lokalizacji. Ciekawa jest opcja ze zuzywaniem sie broni oraz mozliwosc robienia zakupow. Ot taki zabijacz czasu na kilka godzin.
Nic tak nie świeci jak żarówka
Dołączona grafika

#15 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 21 kwietnia 2007 - 20:18

A Powiedz mi Drogi przyjacielu czy grasz na Easy Mode? Spróbuj Grac Na HIGH!!!! To dopiero Gra......i bez zadny trainerów!!!!!BO gra traci miodność

#16 Nawra

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 84 postów
  • Płeć:Boję się przyznać

Napisano 21 kwietnia 2007 - 20:34

No mam STALKERA i muszę przyznać że gra ta jest bardzo dobrze zrobiona.
Fabuła jest rozwinięta i ciekawa, a zadania nie powtarzają się.
Więc wszystkim radzę zagrać w tą grę.

Pozdr. Nawra

#17 Karnos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Le Karton

Napisano 21 kwietnia 2007 - 21:48

A co ma piernik do wiatraka?
Fabula przeciez sie nie zmienia. Zadania sa te same. Wiec nie rozumiem twojego argumentu.
Nic tak nie świeci jak żarówka
Dołączona grafika

#18 Infinity_23

    Placek

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 363 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Unknown

Napisano 21 kwietnia 2007 - 21:51

karnos ty chyba grasz w Pirata?fabuła jest inna za kazdym razem....gracz sam wybiera swoją drogę i zakończenie....wskaźnik reputacji itd

#19 Karnos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Le Karton

Napisano 22 kwietnia 2007 - 09:25

Jak ona moze byc inna?
Robi sie te same questy i spotyka tych samych ludzi.
Do tego w polowie gry jak jzu wposminalem wiesz o co biega ze Strelokiem. Ona nie jest wciagajaca. Jest wiele wiecej gier i o wile starszych, ktore maja o wiele lepsza fabule.

Przeciez napisalem tobie ze przeszedlem ja 2 roznymi zakonczeniami... a to jaki koniec jest (falszywe zakonczenia) zalezne sa od ilosci twojej kasy, ratingu oraz wykonaniu badzie wykonaniu zadania - to w przypadku wishmastera.
Prawdziwa koncowka jest niezalezna i te wszystkie wspolczynniki nie graja roli.

Dla twojej informacji, tak gralem w oryginalnego, coprawda nie swojego tylko pozyczonego, ale oryginala.
Nawet jakbym gral w pirata to co? Fabula sie zmieni przez to? Nie, pozostaje taka sama, czyli kiepska i malo wciagajaca.
Nic tak nie świeci jak żarówka
Dołączona grafika

#20 infoseba

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:K-ce

Napisano 30 kwietnia 2007 - 18:27

no no no ... postarali sie ale slyszalem ze to i tak mniej niz mialo byc no mozemy sie przynajmniej cieszyc ze moze zrobia 2 czesc no przynajmniej dodatek :arrow: heh gra swietna
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych