Skocz do zawartości


CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2


357 odpowiedzi w tym temacie

#341 Manny

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 15 grudnia 2009 - 00:00

Wyświetl postUżytkownik Zigory100 dnia 14 grudnia 2009 - 20:50 napisał

Może latać. Jak nie ma sekcji w daną grę to może spokojnie latać.

Kiedyś nie można było jak można do bardzo dobrze się składa :)
"...Nie wdawaj się w dyskusje z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

#342 t3rmos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 15 grudnia 2009 - 16:50

ok spoko mieliście atomówki :D ale ja miałem już 2 z resztą bofiro podobno ją nagrałeś :(
teraz jeszcze dzisiaj wbijamy z mannym na server(jak będzie) i nabijamy :D

#343 Addis

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 68 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudnia 2009 - 18:44

Hehe, kocham napis : cheater od innych ludzi jak masz atomówkę albo staty +40 lub coś w tym stylu ;d <333

#344 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 15 grudnia 2009 - 21:12

Dzisiaj rano grałem to miałem 24 kille i mnie zabił ktoś ;/ (filmik od 11 killa chciałem zrobić)

Chciałbym by zarząd na następnym zebraniu przedyskutował sprawę sekcji MW2.
Dołączona grafika

#345 t3rmos

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 15 grudnia 2009 - 21:46

no ten cheater jest da best :D

#346 Addis

    Nowicjusz

  • Zbanowani
  • Pip
  • 68 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 grudnia 2009 - 15:36

Hmm, tylko będzie mały problem bo ja z tamtego klanu nie zrezygnuję bo to jest klan mojego kumpla z reala i znam tam prawie wszystkich...
Więc będzie problem -.-

#347 RaVeL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 162 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 15:55

hmm wydaje mi się, ale nie jestem pewien, że chyba wystarczy nie składać postu w rekrutacji mw2 jak będzie. Bo rozumiem, że nie można być naraz w dwóch klanach np. bf2 (pl4fc i jakiś) ale WYDAJE MI SIĘ, że chyba można jeśli chodzi o inne gry... Ale na pewno trzeba zajrzeć do regulaminu i sprawdzic
Dołączona grafika

#348 bofir0

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 506 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Szczecin


  • BF2 GUID - bofiro

Napisano 16 grudnia 2009 - 21:38

"Prawo nie działa wstecz" Poza tym nie ma sekcji jeszcze, a już się martwicie. Jesteśmy ludźmi i na pewno się dogadamy, bo jesteśmy plackami ;P
Dołączona grafika

#349 Szczurson

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 920 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 23:41

Zakładanie sekcji to znowu mnóstwo spraw organizacyjnych i takich tam. Nie prościej jest po prostu zrobić na TS kanał i tam siedzieć jak się gra? Na to samo wyjdzie, a tak, jakby ktoś nie chciał (nie mógł) grać w MW2 z tagiem to i tak tam może siedzieć. Wg. szkoda na razie robić sekcję, bo ZAŁÓŻMY, że jej nie wyjdzie, zostanie zamknięta i koniec, a potem wydadzą (miejmy nadzieje) dedyki, wszystko będzie jak w CoD 4 i będzie git, ale na sekcję się już nie zgodzą.

#350 Maul

    Placek

  • Niezdecydowani
  • PipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 18 grudnia 2009 - 22:33

Hehe :D Też ownie cyce w CoD'a :D

#351 RaVeL

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 162 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 23:35

Ale jednak przydałoby się zrobić 4Fun, bo już kilka osób się mnie pytało czy mamy rek on na mw2 ...  A co do dedyków to marzenie ;]
Dołączona grafika

#352 Manny

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 19 grudnia 2009 - 16:18

Ciekawy bug sie pojawił ale jak na razie tylko na xboxie http://www.cdaction....icja-wideo.html
"...Nie wdawaj się w dyskusje z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

#353 splitek.

    Placuch

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 005 postów

Napisano 19 grudnia 2009 - 19:14

Jeden z wielu.
Już od jakiegoś czasu pracują nad poprawką: http://www.infinityw...p?f=32&t=219166

Sztuczki w MW2: Modern Warfare 2 Mythbusters: Episode 1
splitek
member in [2007-2011] PL4FC- | www.pl4fc.net

#354 Karolix220

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Drawsko Pomorskie



  • BF2 GUID - Karolix220
    BF2142 GUID - Karolix220

Napisano 26 grudnia 2009 - 00:14

A więc niedawno się zaopatrzyłem w MW2 i muszę powiedzieć że gra naprawdę jest za******* ;] ale oczywiście nic nie obejdzie się bez problemów a pierwszy z nich to:
:arrow: Po 2 rundach (noo 3 max zagrałem pod rząd) wywala mnie z serwera z błędem Rozłączono z usługą steam czy jakoś tak, tylko że gdy zrobie alt + tab to steam stoi sobie jak stał ciągle podłączony ... i dodam jeszcze że często zdarza się iż komp wtedy się zrestartuje 8| :(
a drugi to:
:arrow: to że czasami zdarza się tak że mapa załaduje się tak z 2mm paska i dalej idzie po ok. 2min kiedy już wywali mnie z serwera, bardzo to irytujące

Gdyby nie te problemy z serwerami lagami i steamem gra byłaby czystą esencją za*******ści

Aha jak ktoś wie jak rozwiązać te problemy to niech się podzieli, ;)
Dołączona grafika
BF 2 - Karolix220 | BF 2142 - Karolix220 | CoD4 - P$YCH0 | CoD5 - Straho | MW2 - N0 $W34R

#355 Szczurson

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 920 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 12:54

Testowałem sztuczkę z wybuchającym hydrantem, ale jedyne co mi zrobił, to zranił. Nie udało mi się wysadzić się w powietrze :(.

#356 splitek.

    Placuch

  • Battlefield 4
  • PipPipPipPip
  • 1 005 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 23:13

Troszkę mnie nie było i nie wiem czy już ktoś wspominał o CoD 7. Najnowsza plotka głosi iż gra ukaże się dokładnie jak CoD:MW2 w listopadzie. Ta plotka potwierdza informacje z poprzedniej, że akcja będzie toczyć się w Wietnamie.

Źródło: http://www.computera...e.php?id=230972

Czemu znowu listopad? Jeśli krowy doi się codziennie o świcie, to ludzi z kasy najlepiej przed świętami... Tak można skomentować ostatnie słowa z powyższej informacji:
"Activision believes that it can own Christmas 2010, just as it has in the last two years.
Development is on course - and Treyarch have been told the game must be ready to hit shelves before the gifting season."

Aby dobrze zarobić nie trzeba wcale pisać nowej gry, wystarczy co nieco pozmieniać w starej, a IW jest tego dowodem. Gry już nie pisze się aby wprowadzić coś nowego ale tak aby zdążyć z terminem - sprzedać dużo i szybko - troszkę mi to przypomina McDonaldsa. Z pewnością są osoby, którym to nie przeszkadza i już czekają na info o CoD 8.
splitek
member in [2007-2011] PL4FC- | www.pl4fc.net

#357 Ziomal

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom


  • BF3 GUID

Napisano 11 stycznia 2010 - 00:29

Jak ludzie sie dowiedza ze multi bedzie takie samo jak miało to miejsce w MW2 to sprzedaż bedzie kiepska :P

#358 Beatels

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wieleń


  • BF2142 GUID - Beatels

Napisano 11 stycznia 2010 - 09:33

Mmm Vietnam, byle zrobili piękne lasy i jak najmniej liniowe :D No i misjami snajperskimi bym nie pogardził :D
Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych