Skocz do zawartości


ASG


148 odpowiedzi w tym temacie

#1 szuflada

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 23 listopada 2006 - 20:35

siema , moze z was ktos sie w to bawi ? i powdzieli sie doswiadczeniem , opisze jaki ma sprzent itp .
btw :

ja mam m4 well'a bez tuningu :P

#2 MZK

    Placuch

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Wrocław



  • BF2 GUID - MZK^pl

Napisano 23 listopada 2006 - 21:31

Kurcze ja bym się chętnie w to pobawił ale to kosztuje... Słyszałem, że to ekstra zabawa. 8)

#3 SanctvS

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 listopada 2006 - 22:34

zabawa przednia ale wymaga dobrego sprzetu żeby nie było (replika oczywiście AEG + mundur + bajery) na dzień dobry 1500,- żeby być z prawdziwego zdarzenia.

oczywiście można zacząć od używanego munduru, glanów z targu i dobrej repliki sprężynowej - polecam MP5A3 firmy Tokyo Marui chociaż przy dobrych chęciach kałaszek z CYMY będzie i dobry no i ma serie) warto kupic używany zestaw na allegro badz z ogloszen z www.wmasg.pl ~600,- i jest sie posiadaczem AEGa z bateria, ladowarka magazynkami, pozostaje kupic jakis mundur, kulki (Gold Fire 3000,- na snajperasg.pl za jakies 35,-) i jakis silikon w srayu do konserwacji. reasumujac wyjdzie jakies 700 zeta i jest sie w pelni sprawnym żołnierzem :D

zapewniam że gra sie wyjebiście :twisted: :twisted:

sprzęt wyższej i godnej polecenia półki to Tokyo Marui i Classic Army

www.wmasg.pl oficjalna witryna

www.asgshop.pl najbardziej polecany sklep ASG znajdujący się na Rudzkiej Halembie, rzetelność i pełna profesjonalna obsługa i pozatym ceny i promocje kuszące

#4 szuflada

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 23 listopada 2006 - 23:22

no tak , ale mozna i na poczatek kupic cos mniej firmowego a dobrego , wlasnie dlatego wybralem uzywana m4'ke z well'a. a co do mundury to mozna wyrwac tanio bluze i spodnie z demobilu (osobiscie posiadam mundor angielski za 16zl :) ) , do tego jeszcze maska kulki i mozna miec sprzent za okolo 400 zl a nawet i mniej.

ogolnie taka zabawa daje w kosc , za pierwszym razem jak bylem na strzelance to przez nastepne 4 dni nie moglem normalnie chodzic lol

ogolnie co pewien czas firmy wypuszczaja na rynek dobre repliki broni , do tego mozliwosc wlasnego tuningu sprawia ze zabawa jest na wysokim poziomie.

ogolnie jest moze tu ktos z wrocka ktory bawi sie w asg?

#5 Privateghoul

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 23 listopada 2006 - 23:27

Ja posiadam replike ASG kalach z cymy i jestem odciebie oddalony o 63 km w strone S (czeska granica). Miasto zwie sie Ząbkowice Śląskie. Jedyny problem to to, ze nie mam sie z kim strzelac ;/
Dołączona grafika

#6 szuflada

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 23 listopada 2006 - 23:44

no panie ogolnie ja bys mieszkal moze blizej jeleniej gory to mozna by bylo cos zalatwic , ogolnie co pewien czas jest organizowana strzelanka na "raszowce" kolo legnicy- boleslawca , poszukaj na forum wmasg , moze sa jakie sosoby z twoich stron ktore strzelaja

pozdro

#7 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 01:46

Ja się w to bawię.

Mam 350 fpsowego AK47 Cymy ( FTK Hurricane, M100 Guarder, podkładki i łożyska Guardera, wymienione okablowanie na silikonowe), pełne wyposażenie (mundur BW flecktarn, chestrig MilTek też we flecktarnie, buty desanty ), w przyszłym miesiącu kupuje Precke 6,04 mm 455 mm DeepFire lub Systemy, metalową komorę hopsiup, Glocka 18C Cymy albo TM i gogle Bolle X800, a w przyszłym roku Steyr AUG A1 CA lub SLR CA :)

Strzelam się w Radomiu ( należę do 25 osobowej drużyny, kazdy członek ma eletryka, albo kilka :) ) i w Krakowie ( tutaj dopiero zaczynam strzelanie :) )
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl/ | #plaY^ @ QuakeNet

#8 Ziomal

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 205 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Radom


  • BF3 GUID

Napisano 24 listopada 2006 - 14:07

ja niestety nie mam kasy na taka fajna zabawe :( ja tez mieszkam w Radomiu :P a na allegro widzialem Uzi full Auto na kulki :) :D

#9 Boron

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Miejscowość:Świdnik

Napisano 24 listopada 2006 - 17:57

Ja mam SR4A3 (M16A4) od SRC 330fps
Naleze do Grupy Dalekiego Zwiadu (www w profilu), ostatnio miałem kontuzje kolana i nie chodze na strzelanki, a ludziska z GDZ głównie surwiwalem military się zajmują. Pomimo że mamy M249 CA 440fps, to jako tako ekipą ASG nie jesteśmy. Pare tylko osob na strzelanki do lublina jeździ.

#10 zipper

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 109 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:sie biora dzieci?

Napisano 24 listopada 2006 - 18:03

ja planuje kupic sobie M4...
ale roznie to bywa... z tym planowaniem :)
Dołączona grafika

#11 SanctvS

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 listopada 2006 - 18:30

Dakon i jak sie spisuje ta CYMkA z tym upgrejdem? słyszalem ze chała totalna z aku jest ale za to okladziny a'la drewno sa o niebo lepsze..

#12 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 21:02

Swietnie się spisuje. Batka daję radę, ale tylko dzięki wymianie całego okablowania guna przez co opór jest mniejszy. A gun na stockowej lufie wali dużo dalej niż stockowe CA. Dalej strzela tylko M4A1 G&P kolegi, ale to dlatego, że ma 495 FPS i ponad 500mm preckę :D
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl/ | #plaY^ @ QuakeNet

#13 norbi04

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 117 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Białystok

Napisano 24 listopada 2006 - 21:34

Cytat

Ja mam SR4A3 (M16A4) od SRC 330fps
nie wiem czy na pewno, ale wydaje mi sie,ze M16A4 to M16 z granatnikiem.
Mam rozumiec, ze leci w ciebie wielka kulka i przy uderzeniu w ziemie eksploduje farba? :D

#14 Privateghoul

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 24 listopada 2006 - 23:02

M16A1 Oj sie niegralo asfaltem w bfa2 oj sie nie gralo :D
Dołączona grafika

#15 SanctvS

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 listopada 2006 - 00:16

i komu tu wierzyc Dakon ;) ci co mają CA i TM srają na CYME a ci drudzy zaprzeczają temu, moze to jest tak ze ci z CA i TM nie potrafią się przyznać że ktoś z gunem za 500,- dorównuje ich gunowi za ~1000,- ofkoz chodzi o stocki

Ale jak się spisywała 47ka przed tunningiem? bo z częściami z gaudera to się nie dziwie że ostro daje, i apropos jak tam mag chodzi? słyszałem ze zwalony jest i prawie zawsze trzeba kupić mid-capa z G&P podajże bo oryginalny nie podaje na auto dobrze mhmmm

#16 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 25 listopada 2006 - 00:38

Mnie podaje dobrze, bo mi rof spadł przez mocniejszą sprężynę. A gdy w Cymę włoży się 600 zl to wychodzi mega elektryk za cenę stockowego, markowego aega :)
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl/ | #plaY^ @ QuakeNet

#17 Privateghoul

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 10:27

Wg mnie AK z cymy, ma lepsze body od Ak z Tokyo Marui. A od tokyo marui wole CA, maja lepsze guny.
Dołączona grafika

#18 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 25 listopada 2006 - 12:15

Privateghoul napisał:

A od tokyo marui wole CA, maja lepsze guny.

Ciężko jest się zgodzić, bo TM i CA to dwie różne koncepcje robienia aegów. TM niby słabe, ale dzięki rewelacyjnemu HU CA i do tego są prawie niezniszczalne, o ile się w nich nie grzebie, to wywalą 100k kulek bez żadnych problemów. NIe nadają siędo tunning, bo trzeba wymienić całe bebechy.
A CA, silne i pancerne, jakoś świetna, ale bardzo często zdażają się buble, psujące się co chwilę. Świetna baza pod tunning ( ale Cyma lepsza :) )
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl/ | #plaY^ @ QuakeNet

#19 SanctvS

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 listopada 2006 - 13:08

dobrze mówisz Dakon

jak to mówią CA jest cacy dopiero gdy się przy nim podłubie i popracuje nad detalami z kolei TM w stocku jest bardzo porządny zaś sam jego tunning jest utrudniony bo trzeba sicko wymieniać (zębatki aluminiowe bodajże są) bo zespół głowicy tłoka tłok i cylinder jest zespolony

a i Dakon się się spisywała ta cyma całkiem przed upgrejdem? bo to że ci mag dobrze podaje po obnizeniu ROF po wymianie springa to skutek wymiany ale jak to było przy samym stocku?

#20 Dakon

    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 403 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 25 listopada 2006 - 16:44

Nie, na stocku hicap nie podawał jak należy. Ale teraz dodają do kałacha Cymy inny hicap, metalowy i podobno śmiga dobrze. Ja kupowałem tutaj swojego www.taiwangun.com, świetna obsługa, gwarancja i serwis :)
Dołączona grafika
plaY^ | www.play-esports.pl/ | #plaY^ @ QuakeNet





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych