Warning: Illegal string offset 'html' in /usr/home/pl4fc/domains/forum.pl4fc.net/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 370 R6:Siege - ESL - Polish 4Fun Clan :: Forum
←  Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

Polish 4Fun Clan :: Forum

»

R6:Siege - ESL

- zdjęcie Michaster 14 cze 2016

Zbliża się czas wakacji. Z tego względu będę miał więcej czasu by poświęcić się klanowi i sekcji R6.
Ostatnio nasz klanowicz - Medyk, zaproponował aby zebrać team i zacząć ćwiczyć, aby potem wystartować w turniejach na ESL. Myślę, że byłby to dobry pomysł. Podczas rozgrywek rankingowych ludzie drwią z naszego klanu, gdy przegrywamy dany mecz. Trzeba pokazać tym niedowiarkom, że PL4FC w R6: Siege potrafi zaszaleć. Dlatego tworzę ten temat, aby osoby grające napisały co o tym sądzą oraz zadeklarowały chęć udziały w tym przedsięwzięciu.
Odpowiedz

- zdjęcie Hetman 15 cze 2016

Jak najbardziej za, osobiście jestem chetny, jednak z czasem u mnie różnie jest.
Co do grupy na ESL, kilkukrotnie prosiłem RL89 o przekazanie dowodzenia na esl w celu stworzenia nowej grupy, bądź aby sam mógł to potwierdzić, niestety brak odpowiedzi.
Odpowiedz

- zdjęcie Maul 15 cze 2016

 Użytkownik Michaster dnia 14 czerwca 2016 - 21:11 napisał

Podczas rozgrywek rankingowych ludzie drwią z naszego klanu, gdy przegrywamy dany mecz.
Tylko weź na margines to, że osoby drwiące mogą mieć "pomoc". Nie ma co się przejmować.
Odpowiedz

- zdjęcie GaaX 15 cze 2016

Dokładnie, nikt normalny nie wyzywa innych drużyn. Ile razy była taka sytuacja 2ga przegrana my się zastanawiamy jakim cudem oni nas widzą. Po chwili spam na czacie i wyzywanie od nooobów. Zawsze taki mecz kończy się w wiadomym stylu. Wyzwiska = hax na 95%. To nie tylko w R6 ale i w każdej innej grze.
Odpowiedz

- zdjęcie Michaster 28 cze 2016

W sobotę w godzinach wieczornych zapraszam wszystkich na TS'a, aby omówić przyszłość sekcji, ESL, oraz porozmawiać na temat reorganizacji klanu.
Odpowiedz