Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Brewka

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez Brewka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: wt., 25 kwi 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#145181 Co robimy Placuszki?

Napisano przez Brewka w 23 kwietnia 2019 - 14:55 in Uwagi do redakcji

Dajcie spokój wszyscy z igły widły. Zamknijmy ten temat a 90s,RL działajcie.

Dostosuję się do wszystkich decyzji. Czekam na wiadomość, że mogę już reklamować nas po FB/DC związanego z Apexem.

Niech reszta zrobi to samo i wszystko się ułoży



#145123 Co robimy Placuszki?

Napisano przez Brewka w 18 kwietnia 2019 - 13:46 in Uwagi do redakcji

Jesteście jacyś problematyczni. 90s odpuść z DC niech zostanie stary jak by nie patrzył jakos juz powiązany z pl4fc jest. Na co komu dziś rangi. Stworzyć Kanały regulamin DC/ Gier/ pogaduch/ ogloszen lfg coś na wzór DC Apex Polsa. Dać starym plackom admina do wszystkich kanałów grup czy co tam jeszcze, aby banować troli spamerów itp. I koniec nie ruszać to się samo napędzi trzeba tylko zapraszać ludzi. Na co komu ranga skoro i tak nie ma potrzeby nic tam zmieniać jedynie co to dodawać kanały, A admin jest potrzebny już tylko do pilnowania porządku.

Granie pod szyldem PL4FC jakoś na poważnie. Jeśli się tacy znajdą to dajemy im regulamin stworzony przez 90s i niech działają. Osoba tworząca dany tytuł sama się postara o ogarnięcie swojego teamu (dzisiejsze granie turniejowe to przeważnie max 5-6os), utrzyma się fajnie nie trudno.

Najważniejsze że ludzie wrócili. Gadajmy o pierdołach, reklamujmy i tyle niech się to samo napędzi.



#145033 Co robimy Placuszki?

Napisano przez Brewka w 05 kwietnia 2019 - 23:35 in Uwagi do redakcji

90s o Apexie to ja pisałem, czekam na linki i ruszam z reklamą po grupach na fb plus coś tam postreamuje :P. Hah mi konto nie znikło, bo mimo że nic nie pisałem to jednak raz czy dwa razy w msc wchodziłem na forum ale tu cisza zawsze no poza wątkiem fotografowania.