Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bibol

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez bibol (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śr., 26 kwi 23 )


Według typu zawartości

Filtruj


Sortuj według                Sortuj  

#23786 Wesolych Świąt!

Napisano przez bibol w 21 grudnia 2007 - 16:11 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik die_hard dnia 21-12-2007 10:40 napisał

No i zeby co poniektorzy wreszcie cus pociupciali ;)

Hahaha to by sie przydalo kazdemu na kazdej scenie bo wtedy mnie znerwiocwanych by chodzilo i bardziej wyluzowani by bylo. A skoro tak na tym pomyslec to taka terapia poprzez seks przydfalaby sie chyba najbarziej politykom :P



#23755 Wesolych Świąt!

Napisano przez bibol w 21 grudnia 2007 - 10:40 in HydePark

Wesolych, spokojnych spedzonych w milej atmosferze rodzinnej, swiat Bozego Narodzenia, oraz bombowego sylwestra byle z umiarem :wink: zyczy klan plaY.

A ode mnie taka prywatna refleksja, podczas tych dni swiatecznych odpocznijcie se od kompa i delektujecie sie spokojnie tym co bedzie na stole i spedzciee milo czas z rodzina, bo wlasnie po to sa swieta, zeby odetchnac na chwile od tego komercyjnego pedu. Ja napewno bede sie zajadal barszczem z uszkami bo to moja ulubiona potrawa z tych wszytkcih wigilijnych, wiec zycze wam aby wasze ulubione potrawy byly tak smaczne jak moja zupka :D



#21999 PlayStation 3 marzeniem hakera

Napisano przez bibol w 27 listopada 2007 - 23:09 in HydePark

heheh tez dzisiaj to przeczytalem i jak to zobaczylem to najpierw sie posmialem a pozniej zmartwilem bo jezeli to jest tak latwe to lepiej zaczac trzymac kase w skarpecie jak to dawniej bywalo :/



#21919 WASZE FOTKI I WYMIARY

Napisano przez bibol w 26 listopada 2007 - 16:34 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik Infinity_23 dnia 26-11-2007 15:19 napisał

Buuuu :twisted:
Dołączona grafika


Infi z ciebie to prawdziwy brzydal :P



#20214 Nowe działy rekrutacji

Napisano przez bibol w 25 października 2007 - 08:24 in Uwagi do redakcji

Jako SL qw tez jestem za a to ze wzgledu na to iz qwe jest taka gra gdzie gra zepsolowa to podstawa do wygranej to nei bf gdzie sam moglem przejac flage i leciec dalej tu trza wiecej pokombinowac wiec wiecej ludkow i byloby weselej :)



#20054 Wybory - 2007

Napisano przez bibol w 22 października 2007 - 14:12 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik Freyu dnia 22-10-2007 11:29 napisał

Ludzi którzy ponoc walczyli z poprzednim sysytemem sami chwytają się takich metod jak kiedyś ich przeciwnicy.

Ofiara weszla w role kata, niestety ludzie nie sa jak lustro ze negatywne emocje przezycia potrafia odbic/odrzucic ale raczej sa jak gabka gdzie pewne przezycia doswadczenia sie kumuluja i pozniej znajduja upust, jednak czlowiek po to ma wlasna wole zeby rozrozniac zlo od dobra i zeby sie opierac zlu i nie dac sie mu przekabacic, a niestety panowie kaczynscy nie mieli takiej silnej woli jak widac i zaczeli uzywac takich metod jak prl np. ostatnia akcja cba przed wyborami w stosunku do poslanki po no przeciez jest jak zywcem wzieta z czasow sbecji, to sie po prostu w glowie nie miesci zeby w demokratycznym kraju takimi metodami opozycje polityczna i naszczescie polacy to na czas zobaczyli . W taki sposob to kazdego mozna skorumpowac i udupic czlowieka :/



#20046 Wybory - 2007

Napisano przez bibol w 22 października 2007 - 10:38 in HydePark

EE tam na zadne cuda gospodarcze bym nie liczyl ani na slowa Tuska ze tu druga Irlandia bedzie, ja jedynie mam nadzieje ze zniknie ta atmosfera walki i agresji jaka PIS wprowadzal i rzad sie skoncentruje na wazniejszych sprawach nzi szukanie ukladow czy rozliczanie komunistow i wynajdywanie przeroznych teczek na ludzi



#20027 Wybory - 2007

Napisano przez bibol w 21 października 2007 - 21:06 in HydePark

Zwalone PKw ale ja juz szykuje likier zwyciestwa i powrotu do normalnosci :D



#20021 ! KOSZULKI !

Napisano przez bibol w 21 października 2007 - 19:45 in Gadżety klanowe

Ja bym jednak optowal jednak za tymi babelkami bo jak to wtedy w lecie pisalem sa one pewna symbolika naszego klanu i zroznicowanie tych babelkow pokazuje jaki nasz klan jest bo sa u nas i male dzieciaki+male babelki i do dorosle chlopy+duze babelki, wiec poza pewnym wizerunkiem moglibysmy mowic ze jestesmy klanem z pewnym przeslaniem.
I daltego tez namawiam zeby umiescic te babelki a jak 90s psize ze tokosztow nei podnosi wiec please deejay walnij jescze cos albo przy tym pierwszym projekcie zostanmy co 90s zarzucil



#19991 ! KOSZULKI !

Napisano przez bibol w 21 października 2007 - 16:41 in Gadżety klanowe

 Użytkownik DeeJay dnia 21-10-2007 13:58 napisał

Ja to widzę tak:

projekt_koszulek.gif

Ewentualnie tak:

projekt_koszulek2.gif

EDIT: jeszcze wersja z czarnymi rękawami:

projekt_koszulek.gif

Projekt w miarę prosty, ale chyba całkiem estetycznie wyglądający :)
Co o tym sądzicie?


no schludne to ale bez bajeru jakim byly babelki :/



#19985 Wybory - 2007

Napisano przez bibol w 21 października 2007 - 15:41 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik 90s dnia 21-10-2007 12:19 napisał

Ja dałem ciała i nie zgłosiłem chęci glosowania
Ale patrząc na wyniki ankiety to nie pogłębiamy samozagłady kraju :)

Bo na szczescie wiekszosc ludzi w naszym klanie to ludzie swiatli i patrzacy w przyszlosc z nadzieja :)



#18885 Uzależnienie od gry

Napisano przez bibol w 21 września 2007 - 18:39 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik HaNz dnia 21-09-2007 15:29 napisał

A to niby czemu? :D Ciągłe siedzenie przed kompem gorzej wpływa na organizm niż palenie :P

A to dlatego ze od siedzenia przed kompem nie dostaniesz raka trzustki, pluc itp. a poza tym palac papierosy trujesz takze osoby ktore z toba przebywaja tzw. bierni palacze, natomiast dzisiejszy sprzet komputerowy a zwalszcza monitory sa robione w takeij technologii zeby jak najmniej odziwlaywaly negatywnie na zdrowie. A jako ciekawsotke moge powiedziec taka historie ktora dowiedzialem sie od wujka, otoz pracuje on jako lekarz w Anglii i po dokonanych tam badaniach nad grami zalecane jest, w szczegolnosci chirurgom, granei w gry komputerowe i konsolowe poniewaz dzieki temu ich rece pozostaja w dobrej kondycji i w zwiazku z tym precyzyjniej operuja skalpelami itp. narzedziem podczas operacji.
Natomaist w paleniu papierosow zawsze denerwowalo mnie to od malego, poniewaz moj ojciec byl nalgoowmy palaczem, iz co roku musielilismy odmalowywac mieszkanie zeby sciany mialy bialy kolor a nie zolty :/

Natomaist siedzienie tylko przed samym kompem i nie ruszanei sie wogole albo nei uprawianie zadnego sportu no mzoe spowodowac rozne dolegliwosci :/, ale coz w takim swiecie zyjemy i jakby przypatrzec sie wszytkiemu to wszedzie znajdzie sie ujemne strony nawet w uprawianiu sportu przeciez nie od dzis waidomo ze np. zawodowi pilkarze dlugo po skonczeniu kareiry maja problemy ze stawami zwlaszcze z rzepka gdzie szybko zdziera sie ta maz miedzy stawami itp.
Dlatego jak ktos tu powiedzial wszytko z umiarem i nie dajcie sie zwariowac ludzie i nie dajcie se wmowic ze tylko jedna rzecz szkodzi czlowiekowi a inna nie



#18864 Uzależnienie od gry

Napisano przez bibol w 21 września 2007 - 14:19 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik dakon_forost dnia 21-09-2007 10:48 napisał

PS. Lubie piwo, jest mi dobrze z tym, w tygodniu wypijam od 2-4 puszek, nie licząc imprez. Jestem uzależniony ?


Zdecydowanei tak :P



#18844 Uzależnienie od gry

Napisano przez bibol w 21 września 2007 - 09:24 in HydePark

No wlasnie o to chodzi i to sa madre slowa ktore napisal Olo w zyciu jest wazny rozsadek ale tez i intuicja emocje i wszsytko trzbe po prostu wyposrodkowac znalezc czas na wszytko natomiast to co ty napisales zloty to ja widze taka frustracje nastolatka ktory odkryl ze za duzo czasu spedzal przy grach, natomiast to jeszcze raz, ze to nie daje ci zadnych praw do obrazania innych, a jezeli juz tak sadzisz to zachowaj to dla siebie a zwlaszcza takie teksty "kazdy gracz jest smieciem", a poglady takie ze kazdy kto gra jest uzaelznionym uznaje za smieszne. I jeszcze jedno czas jaki spedzasz na grach komputerowych nie jest wyznacznikeim uzaelznienia wyznczanikiem tego jest to czy widzisz swiat poza tym i czy swiat wirtualny nie stal sie twoim jedynym "domem"

Natomiast jesli to co zeta pisze ze tak bylo no coz to rzeczywiscie macie problem ale jak narazie sobie dobrze radzicie.
"alkochol pity z umiarem nie zaszkodzi nawet w duzych ilosciach" wiadomo wszystko dla ludzi i tak samo mozna podejsc do gier komputerowych i kazdej innej rzeczy byle te dawki nie byly za duze bo ja w swoim zyciu mialem stycznosc z czlowiekiem uzaleznionym od alkoholu i wiem jedno ze to jest uzaelzenienie ktore nie tylko odzialywuje na osobe chora ale takze na cala jego rodzine, wiec zeta uwazaj jednak z tymi ilosciami bo ja juz mam pare kolegow na studiach ktorzy tez caly czas imprezowali i pili w duzych ilosciach alkochol a teraz zaczynaja dzien od otwarcia puszki piwa :/



#18832 Uzależnienie od gry

Napisano przez bibol w 20 września 2007 - 23:40 in HydePark

Oj zloty zloty widze ze odkrywasz zycie zdobywasz nowe doswiadczenia, wszedles w nowe srodowisko i dobrze tylko w tym wszytkim zachowujesz sie tak jakbys mial wlaczone w swojej swiaodmosci dwa kolory czarny i bialy i widze ze starasz sie po swoich pierwszych doswiadczeniach pouczac ludzi kotryz przeszli ten sam etap co ty. Tylko zloty wiedz ze odkrywasz nowy swiat imprez, poznawania ludzi ktory jest fajny i sadze ze narazie odkrywasz same pozytywne aspekty tego jednak mzoe po jakims czasie po obyciu sie ujrzysz takze ciemne strony tego. JA juz mam doswaidczenia na tym polu w ktore ty wkorczyles i po tych latach przezych zwlascza w liceum ktory byl najgoretszym czasem pewnych dosiwadczen stwierdzam ze swiat wirtualny jest bezpeiczniejszy niz realny, jes bardziej poukladany i dajacy wiecej mozliwosci niz tak zwany real, moze zloty kiedys dojrzysz ze ten swiat imprez nie jest taki rozowy i doskonaly jak myslisz i moze zobaczysz jak nasze spolecznestow jest uksztaltowanei, jakie hamskie, jak czlowiek czlowiekowi wilkiem jest i wielokrotnie bedziesz ponosil skutki tego. Ja moge ci powiedziec ze jest pewna grupa ludzi ktorzy sa hujami i beda twoim kosztem poprawaic sobie humor i moze kiedy bedzeisz poraz kolejny wracal zalany z imprezy kiedy bedziesz poraz koeljny rzygal do kibla po imprezie zastanowisz sie ze to co robiles nei robiles dla wlasnej uciechy dla wlasnego zdroiwa tylko dla goscia ktory chcial pokazac jakim to jest kozakiem i jak to on sie potrafi bawic i ciekaw ejstem zloty czy bedzeisz umial odeprzec jakze namolny tekst "co jest k**** ze mna sie nie napijesz jak mozesz" A to co ci pisze zloty to chce ci uswaidomic ze sa rozne rodzaje uzaelzenien a ty wchodzisz wlasnie w jedno z nich tylko skutki tych uzaelzenien sa rozne i jezeli w towich oczach jestem uzaleozniony od gier komputerowych czy swiata witualengo to powiem ci ze moze i dobrze ze mam takei uzaelznienie a nie alkoholowe narkotyki czy hazard ktore wedlug mojej opinii wyrzadzaja wieksze szkody niz komputerowa rozrywka.

Natomiast szkoda tez ze granie w gry komputerowe uznajesz za uzaleznienie a nie widzisz ze dla niektorych lduzi to moze byc prawdziwa pasja, ze dzieki grom komputerowym chca zbudowac cos nowego cos co nada ich zyciu sens i nie widzisz tez tego ze dzieki grom komputerowym tworza sie nwoe spolecznosci oparte na podobnych zasadach jak w realnym swiecie, dziwie sie ze nie wyciagnales pewnych pozytywnych wnioskow z tego co tu stworzylismy i towrzymy w plackach, bo z tego co mowisz to widzisz tylko zlo ze gra to cos najgorszego co czlwoiekowi moglo sie przytrafic a nie dostrzegasz ze dzieki tym grom pzoanels wielu ciekawych i interesuajcych ludzi mogles sie dowiedzeic czegos nowego i szkoda ze nie dostrzegasz tego ze tu tworzymy fajan grupe kumpli ktorych laczy ta sama pasja. Boli mnie to ze dostrzegasz w tym tylko same zlo a to jest nieprawda bo ja wlasnei dzikuje tym ludziom ktozy stowrzyli bfa bo dzieki niemu poznalem chociazby Dakona dzieki ktoremu dowiedzialem sie wielu rzeczy na temat ASG :D macka i twardego ktorzy dali mi wiele mozliwosci do dokanania przemyslen na teamt natury czlowieka i wielu wielu innym za to ze dali mi kupe smiechu, emocji i fantastycznych rozmow podczas gry a takze poza nia.

Na koneic zloty napsize ci tyle zyj i daj zyc innym i nie uwazaj nigdy ze twoj styl zycia jest lepszy od kogs innego bo to porwadzi do nienawisci. I pamietaj ze wszytko jest dla ludzi i tylko od nich zalezy czy to co robia bedzie mialo dla nich ujemne skutki czy tez nie, dla ciebie np granie 8 godizn moze powodowac jakies nieopisane szkody ale pameitaj tez ze ludzie sa rozni i to co jest zle dla ciebie niekoneicznei musi byc zle dla kogos innego i nawjazniejsze zloty nigdy nie ublizaj innym ludziom a jezeli juz tak zrobisz to zreflektuj sie i przepros bo o to w zyciu chodzi zeby popelnaic bledy ale najwazniejsze to pzostac w zgodzie z innymi. I to tyle odemnie i naprawde zycze ci zloty dorje zabway podczas liceum tylko naprawde uwazaj na to co ci powiedzialem bo alkohol jest zarazem najlepsza i najgorsza rzecza jaka mogla sie przydarzyc czlwoiekowi



#18713 Dzień i Miesiąc - gra

Napisano przez bibol w 18 września 2007 - 13:15 in HydePark

Bieglem nago z goraca laska, allright :D gigli gigli gigli gu :P (kto wie z jakiej to bajki tekst ten jest moim przyjacielem :) ) :P



#18605 Turniej online robiony przez EA

Napisano przez bibol w 13 września 2007 - 20:06 in HydePark

Ale mnei nie tyle tez o reklame chodzilo ale tez o to zeby cos w takim turnieju mozna bylo ugrac i jak na to wzsytko patrze to najwieksze szanse na ugranie czegos w takim turnieju mialyby sekcje bf 2142 bo widze ze chlopaki niezle wyniki osiagaja i mgoa sie mierzyc z najsilnieszjymi i powalczyc, natomiast patrzac na to co sie dzieje z sekcja 1942 i co pograli w tym konserwa cup nie widze na poczatke jakichs sukcesow, a przynajmniej nie w tym turnieju co bedzie, za malo czasu aby stworzyc porzadny rozumiejacy sie team, natomiast jezeli odniesc sie do reklamy naszego klanu poprzez taki turniej to chyba wiecej ludzi bylboy chetnych wstapci w nasze szeregi, takze do innych dwyzizji, jesli osiagnelisbysmy cos w turnieju organizowanym przez EA.

A co do ciebie Dumch to ci powiem tak oczywiscie moznaby ale chlopie lamilibysmy niemilosierniei tylko bylisbymsy ofiarami kazdego teamu ktoey intersuje sie i gra czy gral w bf 1942. Powiem tak to bylaby rzez niewiniatek :)



#18565 Turniej online robiony przez EA

Napisano przez bibol w 13 września 2007 - 09:18 in HydePark

A tam Lipton to Lipton, natomaist moje zdanie jest takie, iz chcialbym zeby wygral albo bf 2 albo bf 2142 bo w tych grach mzoemy najwiecej skaldow wystawic zeby se jak najwiecej ludzi moglo zagrac natomiast z tego co widze to ta sekcja u nas z 1942 tak srednio przedzie :/



#18564 WASZE FOTKI I WYMIARY

Napisano przez bibol w 13 września 2007 - 09:15 in HydePark

heheh ale mlodziutki seba zaraz se chyba wydrukuj i powiesze na scianie jako plakat zwlascza to zdjecie z bulka wygladasz tam jak taki slodziutki maly chomik :D



#18538 Turniej online robiony przez EA

Napisano przez bibol w 11 września 2007 - 20:18 in HydePark

Ja ci dam 1942 !!!!! TRUPA SIE NIE OZYWIA !!!!!



#18520 Turniej online robiony przez EA

Napisano przez bibol w 11 września 2007 - 17:43 in HydePark

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...667&start=0

przoszer cie bardzo



#18517 Turniej online robiony przez EA

Napisano przez bibol w 11 września 2007 - 17:35 in HydePark

Otoz przegladlaem sobie forum bf.pl i wapdlem na taki temat wiec zachecam do glosowania bo byc moze bedzie jakis jeszcze ciekawy turniej zorganizowany na platforme bfa, jak narazie widac przoduje bf 1942 wiec jak chcecie miec turniej czy to w bf 2142 czy bf 2 to glosowac !!!!!!! Moze cos z tego wyjdzie moze nie ale warto



#18424 90s

Napisano przez bibol w 07 września 2007 - 14:21 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik >seba88< dnia 07-09-2007 13:11 napisał

Haha , pisalem ci wczesniej, ze vista to zlo ^^
A co botow to nie bedziesz sie musial przestawiac bo prawie wszyscy graja jak oni ;)


Mow za siebie seba :P Ja jestem high skill :D A co do powrotu no to milo slyszec 90s szykuje sie goraca jesien w BF2 :P



#17506 FILMIKI

Napisano przez bibol w 30 lipca 2007 - 14:48 in HydePark

http://pl.youtube.co...h?v=EwTZ2xpQwpA

dobry murzyn



#17448 Czy wasze nicki sa sławne?

Napisano przez bibol w 28 lipca 2007 - 11:36 in HydePark

Po prostu lol i do czego moze doporwadzic szukanie czegos ciekawego o swoich nicakch :D dzieki chlopak ibo ja leze i kwicze mzk dobry kabaeret a ty toper no coz zawsze wiedzialem ze z toba jest cos nie tak :D