Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika NazNaz

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez NazNaz (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śr., 26 kwi 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#144900 Fotografia

Napisano przez NazNaz w 01 listopada 2017 - 13:03 in Hobby

Te foty zawsze dobrze widziec szefu (wiem, wiem, ale to juz weszlo w leb i sie ustalo). Prowadzisz nadal swoja strone internetowa, czy calkowicie przeniosles sie na portale spolecznosciowe?

P.S. Daj no cynk jak bedziesz zmierzal kiedys na South East, East Sussex konkretnie, to sie mozna na Tymbark jakis ustawic nad kanalem :P



#144883 Takie tam odwiedziny

Napisano przez NazNaz w 18 lipca 2017 - 14:13 in HydePark

Dajcie zaproske na ten diabelny discord :D



#144882 W co zagrać?

Napisano przez NazNaz w 18 lipca 2017 - 14:11 in HydePark

Ostatnio pogrywalem w Miscreated:
http://store.steampo...740/Miscreated/

Bardzo fajny surwajwal, dobrze jest miec ekipe do grania, ale lonewolf tez da rade.

ARK Survival Evolved:
http://store.steampo...rvival_Evolved/

Jak wyzej, dobrze miec ekipe do polowania na turbo-chickeny itp. Gra zbrzydla mi jednak po kilku ostatnich patchach dodajacych fundamenty pod statki kosmiczne :D Jednak jesli ktos sie znajdzie, to chetnie wracam do grania.


Poza tym Rocket League. Ciezko jest kogokolwiek namowic po prostu mowiac o tej grze. Gralem latami w fife i gralem latami w needforspeedy, mozna powiedziec, ze to takie dziecko tych obydwu, ale jednoczesnie ani z jednym, ani z drugim nie ma nic wpsolnego. jesli chcesz szefu przetestowac, to chetnie udostepnie biblioteke.



PUBG to taki typowy przedstawiciel gatunku Battle Royale, co ja nazywam TPS/FPS MOBA :P ponoc dobre, nie sprawdzalem, za drogie, zeby tylko przetestowac :D



#144874 Takie tam odwiedziny

Napisano przez NazNaz w 17 lipca 2017 - 17:29 in HydePark

Wyświetl postUżytkownik Nawra dnia 13 czerwca 2017 - 16:42 napisał

Ja obecnie nie gram za bardzo w nic, czasami w cos popykam na PSie ale to raczej tylko na singlu...
Szczerze mowiac nie mam za bardzo czasu, siedze teraz w Londynie i pracuje jako instruktor plywania
Jakis rok-dwa lata temu z ciekawosci zainstalowalem sobie BFa 2 i zagralem pare rundek na jakimstam serwerze ale to poziom byla taki ze nikt nie mogl mnie zabic wiec nawet nie bylo zabawy :D

To samo z BF2 :D nawet na PRke sie skusilem ^^
Ogolnie to siema placki. Juz balem sie, ze Was z internetow zdjeli, sprawdzalem jakis czas temu i strona wisiala, a tu taki surprise :)