Skocz do zawartości


Ogłoszenie: REKRUTACJA - Krok po kroku


Napisane przez FarRaider


    Placek

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 409 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Olsztyn

Proces rekrutacji:

krok 1. rejestracja na forum. Po zakończeniu procesu rejestracji na forum należy zapoznać się z regulaminem.

krok 2. podanie na forum. W celu dołączenia do społeczności graczy związanych z PL4FC należy złożyć podanie w odpowiednim dziale na forum wg. podanego wzoru, wszelkie braki w podaniu będą traktowane jak błąd i podanie nie będzie rozpatrywane.

krok 3. uzupełnienie profilu.
W swoim panelu kontrolnym należy odpowiednio uzupełnić GUID BF2, BF2142, BFBC2, BF3 (jeśli nie masz kupionej którejś gry, to znaczy że nie masz GUIDa i nic nie wpisuj w to pole) oraz pola gg i xfire (jeśli posiadasz). Co to jest GUID czytaj niżej.

krok 4. rozmowa rekrutacyjna. Następnym krokiem po pozytywnym rozpatrzeniu podania, jest rozmowa rekrutacyjna na Teamspeak z jednym z komisarzy lub osobą odpowiedzialną za daną sekcję - na rozmowę należy umawiać się indywidualnie (warto pamiętać, że komisarze też ludzie i nie samymi grami żyją).

Lista członków komisji rekrutacyjnej:

Battlefield 2


+Kernelstrong

+Anza (tylko w wyjątkowych przypadkach)


Battlefield 2142


+Mojwa

+Anza (tylko w wyjątkowych przypadkach)


Battlefield Bad Company 2


+Anza (tymczasowo)


Battlefield 3


+Anza


League of Legends


+Opek

+Anza (tylko w wyjątkowych przypadkach)


Medal of Honor


+Pichtof

+Anza (tylko w wyjątkowych przypadkach)


World of Tanks


+MojwaStan na dzień 19.03.2012

krok 5. okres próbny. W przypadku pozytywnego przejścia dwóch etapów wstępnych, kandydat zostaje przyjęty jako rekrut i ma prawo do używania tagu "pl4fc-" (pisanego małymi literami).

krok 6. pełnoprawne członkostwo. Zmiana statusu z rekruta na szeregowego członka ma miejsce po 30 dniach. Wydłużenie bądź skrócenie tego okresu zależy od decyzji komisarza. Mogą oni szybciej awansować daną osobę, jeśli stwierdzą, że poczyniła ona znaczne postępy i wykazała się wysokim poziomem kultury osobistej bądź wydłużyć okres rekrutacji w przypadku problemów z rekrutem.
Wzór podania rekrutacyjnego:

W nazwie tematu wpisz tylko swój nick, którego używasz w grze. Nie wpisuj do tematu żadnych zbędnych słów np. rekrutacja.

TEMAT POSTA: NICK

UWAGA! Ten wzór dotyczy podań rekrutacyjnych BF2, BF2142, BF3 oraz MoH. Wzory podań do pozostałych gier są ogłoszone w odpowiednich działach.

Treść posta:

Wiek
Ulubiona postać [np: medyk]
Dostępność [np: wieczorami]
Ranking [link do statsów]
GG [numer Gadu-Gadu]
GUID [skompresowany (czyli plik jpg lub png) screen z gry z wykonanym poleceniem pb_plist lub pb_myguid (dla MoH podpięty temacik w dziale) w konsoli (na screenie musi być widoczny twój nick i ostatnie znaki guida)]
Dlaczego? [krótko i rzeczowo napisz dlaczego chcesz do nas przystąpić]
Skąd dowiedziałeś się o naszym klanie?

Jeżeli akceptujesz regulamin PL4FC oraz regulamin Forum, proszę w swoim poście zamieścić informację:

Regulamin PL4FC oraz regulamin Forum jest mi znany i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
GUID - Z czym to się je?
Aby znaleźć GUIDa należy wejść na jakikolwiek serwer z odpalonym pb. Kiedy już się jest w grze trzeba nacisnąć tyldę (klawisz obok "1", pod "ESC"). Wtedy otworzy się konsola. Następnie należy wpisać polecenie:
pb_plist [ENTER] (nie pisać enter, tylko wcisnąć klawisz enter na klawiaturze!)
użyć odpowiednią ilość razy klawisz "Pg Up"/"Pg Dn" na klawiaturze, aby w konsoli był widoczny twój nick i zrobić screenshota (klawisz "Prt Scr" na klawiaturze). Zrobiony screenshot będzie wtedy przesiadywał w schowku systemowym. Następnym krokiem jest uruchomienie jakiegoś programu do obróbki grafiki, na przykład MS Paint, i wklejenie go tam za pomocą CTRL + V lub przez menu Edycja. Zapisujecie screenshota gdzieś, gdzie wam się podoba, a następnie wgrywacie go do podania rekrutacyjnego w panelu załączników dostępnym pod polem wpisywania treści posta - i tyle :)

Podania w innej formie niż wzory nie będą akceptowane.

Życzymy miłej zabawy!